0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Balsan Factory "656"

Balsan Factory "656"

  • melanżowe runo pętelkowe
  • 31 kolorów
  • łatwy montaż loose-lay
  • Wymiary 50x50 cm
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
30,33 zł za płytkę z VAT
odpowiada 121,32 zł za m²
Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię produktu skontaktuj się z nami!

Dane techniczne: Balsan Factory "656"

Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 6.4mm
Odporność termiczna < 0.17m²C°/W
Całkowita waga 4.100g/m²
Podziałka 1/10
Grubość runa (stosu) 2.7mm
Gramatura runa 580g/m²
Wygłuszenie kroków 24dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Światłoczułość 5-6
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Powłoka bitumiczna

Opis produktu

Balsan słynie z oryginalności i kreatywności. Jej liderzy długo pracowali nad mocnym charakterem marki, w którym dominuje odwaga do stawiania sobie coraz większych wyzwań. Kolekcja Factory to płytki dywanowe o podkładzie bitumicznym, których skład jest w stu procentach poliamidowy. Wielkość poszczególnej płytki to 50 x 50 cm. Ich szczególną zaletą jest bogactwo barw, które warto odkryć.

Poza wykładziną w płytkach, Balsan przygotował dla Ciebie także rulon w dwunastu kolorach, nazwany Factory Roll. Kolekcja płytek dywanowych z serii Factory liczy sobie aż 31 barw. Wachlarz możliwości kolorystycznych nie składa się jednak z banalnych kolorów tęczy. Są to subtelne odcienie dostojnych szarości, intensywne acz eleganckie fiolety, a także siena palona w aż trzech rodzajach. Kolory są klasyczne i wypracowane, nie znajdziesz tu zwyczajnych barw podstawowych. Tonacjami mienią się także zielenie oraz absolutny hit: barwa liliowa o numerze „878”. Obok tej najwyższej klasy kolekcji po prostu nie można przejść obojętnie.

Tradycyjne melanżowe runo pętelkowe to doskonale znany, industrialny wzór, który dopasowuje się do atmosfery Twojego wnętrza. Płytki dywanowe Factory nie tylko świetnie wyglądają w każdej przestrzeni, ale także nadają jej niepowtarzalnej wyrazistości i temperamentu.

Wymiary płytek to 50 x 50 cm. 

Waga całkowita  poszczególnej płytki to 4100 g/m², wysokość runa 2.9 mm, a wysokość całej płytki 6.2 mm. Factory nadaje się do intensywnego użytkowania. Jest oznaczona jako wykładzina w płytkach o najwyższym stopniu przydatności do użycia komercyjnego. Można używać jej w biurze, w którym stosuje się krzesła na kółkach. Płytki wykładzinowe układa się w stylu „loose-lay”, jednak wymagania mogą różnić się w zależności od pomieszczenia docelowego. Układanie bez klejenia to rozwiązanie idealne dla pomieszczeń nie większych niż 20m². Jeśli jedna z płytek ulegnie zniszczeniu podczas użytkowania, możesz wymienić ją bez żadnego problemu. Wystarczy sprawić sobie kolejny komplet płytek dywanowych i podmienić je ze starymi. Kolekcja Factory przeznaczona jest szczególnie dla intensywnie użytkowanych przestrzeni komercyjnych.

Wybór należy do Ciebie!

;