0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Balsan Origami "580"

Balsan Origami "580"

  • łatwy montaż loose-lay
  • struktura Cross-Over
  • bogaty wybór kolorów
  • wysoka wytrzymałość runa
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
34,70 zł za płytkę z VAT
odpowiada 138,80 zł za m²
Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię produktu skontaktuj się z nami!

Dane techniczne: Balsan Origami "580"

Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 5,7 mm
Odporność termiczna < 0,17 m²C°/W
Całkowita waga 4090 g/m²
Podziałka 1/10
Grubość runa (stosu) 2,4 mm
Gramatura runa 580 g/m²
Wygłuszenie kroków 22 dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Powłoka bitumiczna

Opis produktu

Interesująca, inspirowana miejską przestrzenią estetyka oraz trwałość i wygoda użytkowania. Płytki wykładzinowe z kolekcji Odeon marki Balsan stanowią stuprocentową obietnicę realizacji wszystkich Twoich potrzeb i posiadają wysoką jakość, która zagwarantuje Ci wytrzymałość, niezależnie od możliwego wpływu różnych czynników.

Płytki dywanowe prezentowanej serii świetnie sprawdzą się przy urządzaniu biur – dzięki specjalnie dopracowanej i dobranej palecie kolorystycznej (grafity, granaty, bardzo ciemne brązy) znakomicie wpasują się w wystrój każdego wnętrza tego typu. Wybór dziewięciu odcieni płytek pozwala na swobodę łączenia koncepcji estetycznych, pozostających oczywiście w ścisłym związku z tym, co najistotniejsze, czyli praktycznością oraz funkcjonalnością. Przynależne do ogólnej oferty District z większej kolekcji Metropolitan, wyróżniają się sporą ilością właściwości technicznych o wysokim szczeblu klasy komfortu i eksploatacji.

Wymiary płytek: 50x50 cm

Płytki dywanowe Balsan Odeon charakteryzuje się szerokim przystosowaniem do korzystania z niej w pomieszczeniach biurowych – z uwagi na możliwość normalnego jej użytkowania przy pracy na obrotowych krzesłach, niską podatność na strzępienie oraz inne uszkodzenia mechaniczne.  Obecny w składzie stuprocentowy poliamid barwiony w masie gwarantuje zachowanie płytek wykładzinowych w dobrym stanie na bardzo długi czas, więc nie musisz martwić się, że Twoja inwestycja w ich zakup będzie krótkoterminowa.

Wśród najważniejszych danych obejmujących specyfikację techniczną płytek Balsan Odeon można wymienić między innymi: doskonałą klasyfikację ogniowa – Bfl-s1, ciężar runa – 780g/m2 oraz wysokość runa – 3.3 mm

Dodatkowo, nasze płytki wykładzinowe nie sprawiają trudności w montażu – możesz układać je na trzy sposoby: cegiełkowy, warcabowy i monolityczny.

Płytki Balsan Odeon posiadają strukturą pętelkową typu Cross-Over.

Masz jakiekolwiek pytanie lub wątpliwości? Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty dostępnej w formie online, a następnie skontaktuj się z nami – do każdego przypadku podejdziemy z należytą troską i uwagą!

;