0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Textilfliese Desso Essence "A863 9093" BRICOFLOR

Desso Airmaster® Sphere "9505"

Desso

 

ekstremalnie trwałe (klasa33)

nie ślizgające się

nakrapiany wygląd

Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
65,80 zł za płytkę z VAT
odpowiada 263,20 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Desso. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Desso Airmaster® Sphere "9505"

Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 6,5 mm
Całkowita waga 4350 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 3,0 mm
Gramatura runa 670 g/m²
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Powleczenie bitumiczne
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Opis produktu

Płytki dywanowe z kolekcji Desso AirMaster® Sphere inspirują wzornictwem, właściwościami fizycznymi i cechami technicznymi. Opatentowana technologia AirMaster® sprawia, że płytki dywanowe są w stanie wchłonąć z powietrza do 50% kurzu czy innych szkodliwych pyłów. Pod względem cech fizycznych, kolekcja AirMaster® Sphere urzeka włóknami wykonanymi z wytrzymałego poliamidu i econylu (materiału podlegającemu w 100% recyklingowi). Powierzchnia wykonana w klasie użyteczności 23 i 33 umożliwia wykorzystanie płytek dywanowych w niemal każdym pomieszczeniu zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Dwukolorowa mieszanka tkanin w dwunastu różnych zabarwieniach w szlachetnych odcieniach szarości i antracytu, mocnych kolorach czerwieni, zieloni, żółci czy niebieskiego, nadadzą każdemu pomieszczeniu doskonały wygląd. Techniczne cechy jakościowe, takie jak możliwość współpracy z meblami na kółkach, właściwości antystatyczne i wygłuszające tworzą gólny obraz płytek dywanowych Desso AirMaster® Sphere.

Płytki dywanowe są dostępne w dwóch wersjach podloża, tj. z warstwą bitumiczną oraz wykonaną z materiałów ulegających w 100% recycklingowi EcoBase®. Jeśli wolisz podłoże EcoBase®,napisz nam o tym koniecznie w polu komentarza na końcu zamówienia.

;