0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Textilfliese Desso Essence "A863 9093" BRICOFLOR

Desso Airmaster® "8811"

Desso
  • zmniejsza zawartość pyłu w powietrzu w pomieszczeni
  • wiele możliwości komponowania
  • ekstremalnie trwałe (NK 33)
  • z przyjaznych środowisku przędz Econylu oraz Poliamidu
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
65,80 zł za płytkę z VAT
odpowiada 263,20 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Desso. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Desso Airmaster® "8811"

Dokumenty PDF do pobrania
Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 6,0 mm
Odporność termiczna 0,040 (m²*K)/W
Całkowita waga 4350 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 2,4 mm
Gramatura runa 650 g/m²
Wygłuszenie kroków 23 dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Powleczenie bitumiczne
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Opis produktu

Z kolekcją płytek dywanowych Desso AirMaster® odkryjesz nowy wymiar wystroju wnętrz. Innowacyjnie wykonana pętelkowa powierzchnia płytki dywanowej inspiruje wyjątkową funkcjonalnością i klasycznym wzornictwem. Dzięki opatentowanej technologii, powierzchnia płytek jest w stanie wchłonąć kurz i drobny pył z powietrza, tym samym zapewniając przyjemny klimat. Dzięki temu możliwy jest montaż we wszystkich obszarach nawet silnie uczęszczanych obiektów (klasa użyteczności 33). Niezależnie od tego, czy zastosowano je w biurach, recepcjach, salach konferencyjnych czy w hotelu, płytki dywanowe o grubości 5,5mm Desso AirMaster® są niezawodne przez lata. Płytki dywanowe AirMaster® Desso dostępne są w kilkunastu różnych kolorach w klasycznym wzorze paskowym.

W ramach technicznych cech jakościowych kolekcja Desso AirMaster® zachwyca doskonałymi właściwościami silnie wygłuszającymi 23dB, trudnopalnością (Bfl-s1) i wieloma innymi. Pozwól się zainspirować pasji do jakości płytek dywanowych z kolekcji Desso AirMaster®. Płytki dywanowe AirMaster® Desso są dostępne w obu wersjach podłoża bitumiczne i EcoBase®. Podłoże EcoBase® można poddać recyklingowi w 100%, równoczesnie chroniąc środowisko i umożliwiając zrównoważoną produkcję. Jeśli wolisz podłoże EcoBase®, napisz nam o tym koniecznie w polu komentarza na końcu zamówienia.

;