0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Textilfliese Desso Essence "A863 9093" BRICOFLOR

  • Desso AirMaster® Atmos "9505" Płytki Dywanowe
  • Desso AirMaster® Atmos "9505" Płytki Dywanowe
  • Desso AirMaster® Atmos "9505" Płytki Dywanowe
  • Desso AirMaster® Atmos "9505" Raumbild

Desso AirMaster® Atmos "9505"

Desso
  • zmniejsza zawartość pyłu w powietrzu w pomieszczeni
  • wiele możliwości komponowania
  • ekstremalnie trwałe (NK 33)
  • z przyjaznych środowisku przędz Econylu oraz Poliamidu
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
65,80 zł za płytkę z VAT
odpowiada 263,20 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Desso. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Desso AirMaster® Atmos "9505"

Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 6,0 mm
Odporność termiczna 0,068 m² K/W
Całkowita waga 4200 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 3,1 mm
Gramatura runa 700 g/m²
Wygłuszenie kroków 24 dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Desso ProBase®
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Opis produktu

Płytki dywanowe Desso AirMaster Atmos® są już dostępne w sklepie internetowym BRICOFLOR.pl. Dzięki nim jesteś w stanie stworzyć przyjemną atmosferę w każdym pomieszczeniu mieszkalnym i komercyjnym. Kolekcja ta urzeka subtelnie harmonijnymi paskami w kolorystyce sześciu barw. Znajdziesz tu zarówno klasyczne rozwiązania kolorystyczne w odcieniach szarości, jak również naturalne odcienie beżu i brązu. Desso AirMaster Atmos® nadaje się do stosowania w wysoko uczęszczanych pomieszczeniach mieszkalnych i handlowych (klasa użyteczności 23 i 33). Niezależnie od tego gdzie znajduje zastosowanie, w salonie, w biurze lub salach konferencyjnych na Desso AirMaster Atmos® można polegać przez wiele lat. Trwałość płytek dywanowych wynika między innymi z budowy podłoże, w którego skład wchodzi nie tylko warstwa bitumiczna, ale także wytrzymałe włókna w 100% wykonane z regenerowanych materiałów, co sprawia, że płytki są bardziej stabilne i można je swobodnie układać.

Ponadto do zastosowania płytek dywanowych Desso AirMaster Atmos® zachęca technologia, która absorbuje szkodliwy, drobny pył z powietrza, tym samym przyczyniając się do lepszego  powierza w pomieszczeniu. Desso AirMaster Atmos wiąże drobn pył do ośmiu razy bardziej skutecznie niż gładkie pokrycia podłóg i cztery razy bardziej skutecznie niż tradycyjne dywany. Dalsze zalety techniczne, takie jak doskonałe działanie trudnopalne (Bfl-S1), antypoślizg i zdolność do współpracy z meblami na kółkach, to tylko kilka z wielu zalet płytek dywanowych Desso AirMaster Atmos®.

Płytki dywanowe są dostępne w dwóch wariantach podłoża ProBase® i EcoBase®. Podłoże EcoBase® można w 100% poddać recyklingowi, tym samym chroniąc środowisko i wesprzeć zrównoważoną, zgodną z otoczeniem produkcję. Jeśli podłoże sprzęt EcoBase®, nie zawierające w sobie powłoki bitumicznej, napisz nam o tym koniecznie w polu komentarza na końcu zamówienia.

;