0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Textilfliese Desso Essence "A863 9093" BRICOFLOR

  • Desso Airmaster® Cosmo "9096" Płytki Dywanowe BRICOFLOR
  • Desso Airmaster® Cosmo "9096" Płytki Dywanowe BRICOFLOR
  • Desso Airmaster® Cosmo "9096" Płytki Dywanowe BRICOFLOR

Desso Airmaster® Cosmo "9096"

Desso
  • zmniejsza zawartość pyłu w powietrzu w pomieszczeni
  • wiele możliwości komponowania
  • ekstremalnie trwałe (NK 33)
  • z przyjaznych środowisku przędz Econylu oraz Poliamidu
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
65,80 zł za płytkę z VAT
odpowiada 263,20 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Desso. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Desso Airmaster® Cosmo "9096"

Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 6,5 mm
Całkowita waga 4350 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 3,0 mm
Gramatura runa 670 g/m²
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Powleczenie bitumiczne
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Opis produktu

Od wielu lat poszukiwano płytek dywanowych mających zastosowanie dla objektów przemysłowych o wysokiej odporności, trwałości i doskonałych właściwościach technicznych. Odpowiedzią na tego rodzaju zapotrzebowania jest kolekcja Desso AirMaster Cosmo. Płytki dywanowe z tej kolekcji wyposażone są wysokiej jakości podłoże bitumiczne i trwałe włókna wykonane w 100% z materiałów odnawialnych. Zastosowanie tego typu materiałów pozwala na uzyskanie podłogi zarówno w domu jak i w obiektach użytkowych o parametrach zgodnych z klasą użyteczności 23 i 32. Płytki podłogowe Desso znajdą zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu. Kolorystyka kolekcji wiedzie od szarych, beżowych po brązowe tony, nadając wyjątkowy i atrakcyjny wygląd w pomieszczeniom,  które przez lata wyglądają jak nowe.

Płytki dywanowe z kolekcji Desso AirMaster Cosmo są produktami Desso w technologii, gdzie kurz i brud nie osiada na powierzchni podłogi, dzieki czemu otrzymujemy w pomieszczeniu czystsze powietrze i przyazny klimat. Ponadto pytki posiadają doskonałe właściwości techniczne i mają własności antypoślizgowe. Odkryj doskonałe podłogi z kolekcji Desso AirMaster Cosmo i przekonaj się do nowoczesnych produktów z tej kolekcji.

Płytki dywanowe dostępne są z alternatywnym podłożem EcoBase. Podłoże EcoBase jest wykonane w 100% z materiałów do ponownego wykorzystania, co sprawia, ze sa przyjazne dla środowiska. Jeśli wolisz podłoże EcoBase®, napisz nam o tym koniecznie w polu komentarza na końcu zamówienia.

;