0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Textilfliese Desso Essence "A863 9093" BRICOFLOR

Desso Reclaim Ribs II "9501"

Desso
  • wiele dekorów
  • ulepszona izolacja dzwiękowa (25 dB)
  • przeznaczone dla objektów handlowych(NK 33)
  • antystatyczne urządzanie wnętrza
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
58,90 zł za płytkę z VAT
odpowiada 235,60 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Desso. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Desso Reclaim Ribs II "9501"

Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 6,0 mm
Odporność termiczna 0,050 m² K/W
Całkowita waga 4350 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 3,5 mm
Gramatura runa 670 g/m²
Wygłuszenie kroków 25 dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Desso ProBase®
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Opis produktu

Indywidualność Reclaim Ribs stoi na pierwszym miejscu. Płytki dywanowe Desso stoją za wielorodną i naturalną paletą kolorystyczną, które swoimi decentowymi wzorami zwracają jeszcze bardziej na siebie swą uwagę. Wielokolorowe wzory przerabiają w wartościowy i elegancki wygląd i nadają pomieszczeniu świeżości. Dzięki nakrapianiu lekkie zabrudzenia są prawie nie widoczne – gwarantowane niskie koszty utrzymania. Ekskluzywny wygląd są naturalne kolory wspierane przez drobno włączone , więc rafinowane pochodzące żebrowane. Desso stara się aby płytki dywanowe były dobrymi wysokiej jakości produktami.

Wysokiej jakości klasa użytkowania oraz przyjazne dla środowiska  przędza Poliamidu Ecolynu jak i zintegrowane izolacje dzwiękowe (25 dB) robią z Reclaim Ribs kolekcję produktów,które potrafią wszystko. Samoleżące płytki dywanowe pozostawiają się szybko i bardzo prosto montować oraz stają się bardzo elastyczne- zastosowanie mebli na kółkach jest możliwe w każdym zastosowaniu. Wszystko w jednym kupując produkt Reclaim Ribs do swojego domu, co daje dodatkowy bit wizualnej lekkości i trwałości w swoim pomieszczeniu.

Płytki dywanowe są dostępne z alternatywą EcoBase® pleców. Podkłady EcoBase® można poddać recyklingowi w 100%, a więc ochroniają środowisko i umożliwić zrównoważoną produkcję. Jeśli wolisz sprzęt EcoBase®-back, który posiada wbudowane powłoki bitumiczne, napisz nam o tym koniecznie w polu komentarza na końcu zamówienia

;