0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Textilfliese Desso Essence "A863 9093" BRICOFLOR

  • Desso Scape "6112"
  • Desso Scape "6112"

Desso Scape "6112"

Desso
  • Naturalny wygląd struktury
  • Nakrapiana powierzchnia
  • äußerst zewnętrznie trwałe
  • ze 100% Poliamidów
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
43,42 zł za płytkę z VAT
odpowiada 173,68 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Desso. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Desso Scape "6112"

Dokumenty PDF do pobrania
Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 6,0 mm
Odporność termiczna 0,052 m² K/W
Całkowita waga 4250 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 3,0 mm
Gramatura runa 780 g/m²
Wygłuszenie kroków 24 dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Desso ProBase®
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Opis produktu

Płytki dywanowe z kolekcji Desso Scape składają się z jednej eleganckiej optyki. Wielokolorowe przędza wchodzące we wzór i otrzymując odpowiednie akcenty.

Naturalne oraz znakomite płytki nadające chrakter podłodze. Desso stanowi dla każdego gustu wyjątkową kompozycje kolorystyczną. Osiemnaście różnorodnych kolorów kolekcji, które są neutralne jak (brąz, szary, beżowy) oraz jak mocne tony kolorystyczne (czerwony, granatowy, jasny niebieski, purpurowy). Produkcja odbywa się za pomocą zastosowania przędza ze 100% Poliamidu, dzięki czemu otrzymują płytki dywanowe połysk jak i wysoką trwałość. Tekstylie Płytki posiadają zastosowanie przy meblach na kółkach co nie stanowi problemów w domu jak i w objektach handlowych. Również umożliwia stosowanie przy ogrzewaniu podłogowym. Desso Scape daje rade swoją strukturą nadawać odpowiedniego wyglądu oraz odpowiada za znakomitą atmosferę w pomieszczeniu z wielką elegancją – ekstremalnie trwały produkt z odpowiednim wyglądem. . Płytki dywanowe dostępne z alternatywnymi EcoBase® plecami. Przekonaj się o trwałości wysokiej jakości płytek dywanowych. Płytki dywanowe są dostępne jako alternatywa pleców EcoBase®. Ustawienie pleców płytki dywanowej umożliwia w 100% ponowne przetwarzanie, dzięki czemu poprzez taką produkcje szanujemy środowisko. Jeśli wolisz plecy, które składają się z powłoki bitumicznej po informuj nas poprzez komentarz na końcu twojego zamówienia.

 

;