Fachowe doradzrwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09
  • Lieferbare Einheiten: 20Teppichfliesen

Teppichfliese Desso Scape "A629 7942" BRICOFLOR

Desso Scape "A629 7942"

  • naturalny komfort chodzenia
  • zróżnicowane, cętkowane wersje kolorystyczne

  • bardzo trwałe (K33)

  • ze 100% Poliamidu
Koszty dostawy
teppichfliesen_desso
Czas dostawy
teppichfliesen_desso
Przy większych ilościach zamówieniowych istnieje możliwość uzyskania indywidualnej oferty cenowej. Zamów indywidualną ofertę!
69,82 zł za płytkę VAT
odpowiada 279,28 zł za m²
Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię produktu skontaktuj się z nami!

Dane techniczne: Desso Scape "A629 7942"

Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 6,5 mm
Odporność termiczna 0,052 m²/KW
Całkowita waga 4350 g/m²
Podział 1/10"
Grubość 3,0 mm
Masa 730 g/m²
Tłumienie dźwięków uderzeniowych 24 dB
Palność płytki wykładzinowej Bfl-s1 (B1)
Poliester materiał 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Plecy Powłoka aswaltowa
Stabilność wymiarowa ≤ 0.2%

Opis produktu


Płytki dywanowe z kolekcji Desso Scape składają się z jednej eleganckiej optyki. Wielokolorowe przędza wchodzące we wzór i otrzymując odpowiednie akcenty.
Naturalne oraz znakomite płytki nadające chrakter podłodze. Desso stanowi dla każdego gustu wyjątkową kompozycje kolorystyczną. Osiemnaście różnorodnych kolorów kolekcji, które są neutralne jak (brąz, szary, beżowy) oraz jak mocne tony kolorystyczne (czerwony, granatowy, jasny niebieski, purpurowy). Produkcja odbywa się za pomocą zastosowania przędza ze 100% Poliamidu, dzięki czemu otrzymują płytki dywanowe połysk jak i wysoką trwałość. Tekstylie Płytki posiadają zastosowanie przy meblach na kółkach co nie stanowi problemów w domu jak i w objektach handlowych. Również umożliwia stosowanie przy ogrzewaniu podłogowym. Desso Scape daje rade swoją strukturą nadawać odpowiedniego wyglądu oraz odpowiada za znakomitą atmosferę w pomieszczeniu z wielką elegancją – ekstremalnie trwały produkt z odpowiednim wyglądem. . Płytki dywanowe dostępne z alternatywnymi EcoBase® plecami. Przekonaj się o trwałości wysokiej jakości płytek dywanowych. Płytki dywanowe są dostępne jako alternatywa pleców EcoBase®. Ustawienie pleców płytki dywanowej umożliwia w 100% ponowne przetwarzanie, dzięki czemu poprzez taką produkcje szanujemy środowisko. Jeśli wolisz plecy, które składają się z powłoki bitumicznej po informuj nas poprzez komentarz na końcu twojego zamówienia.

;