0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Textilfliese Desso Essence "A863 9093" BRICOFLOR

  • Desso Stratos "5302" Płytki Dywanowe BRICOFLOR
  • Desso Stratos "5302" Płytki Dywanowe BRICOFLOR
  • Desso Stratos "5302" Płytki Dywanowe BRICOFLOR

Desso Stratos "5302"

Desso
  • Samoleżące pętelkowe płytki dywanowe
  • Bardzo trwałe (K 33)
  • Możliwość kombinowania kolorystycznego
  • Odpowiednie dla domu i pracy
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
43,42 zł za płytkę z VAT
odpowiada 173,68 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Desso. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Desso Stratos "5302"

Dokumenty PDF do pobrania
Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 5,0 mm
Odporność termiczna 0,035 m² K/W
Całkowita waga 4050 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 2,7 mm
Gramatura runa 600 g/m²
Wygłuszenie kroków 24 dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Desso ProBase®
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Opis produktu

Stratos Desso posiada ponad większą ustanowioną, nowoczesną paletę kolorów, w której skład wchodzą ciemne tonacje do jasnych,wesołych koloryzacji. Płytki dywanowe w jakości pętelkowej są przede wszystkim nakrapiane i pozostawiają się dzięki swojej optyczności doskonale kompletować z innymi kolekcjami Desso. Postaw na kombinację ze Stratos Blocks albo Ritz na inowacyjne, indywidualne akcenty i pozostaw swoje pomieszczenie z nowym połyskiem. Przyjazne środowisku przędza z Econylu( przetworzony Poliamid) nadają wykładziną w płytkach delikatnego efektu połyskującego, który pojedyńcze dekory z wyposaża w kolorowy blask. Jednocześnie stabilizuje zużyte Polmateriały tekstylnych płytek i nadaję im zewnętrznej trwalości (klasa użytkowania 33). Również technicznie płytki dywanowe Desso się wyróżniają poprzez szczególnie wysoką jakość. Ulepszona stabilność wymiarowa oraz izolacja akustyczna (24 dB) robi z płytki uniwersalnym, z możliwością kombinacji Produktem. Montowanie samo układających się płytek dywanowych odbywa się ręcznie, bardzo łatwo i szybko. Desso Stratos – Uniwersalne Płytki dywanowe w nowoczesnych wzorach dla bardzo wymagających pomieszczeń.

Płytki dywanowe dostępne z alternatywnymi EcoBase® plecami. Przekonaj się o trwałości wysokiej jakości płytek dywanowych. Płytki dywanowe są dostępne jako alternatywa pleców EcoBase®. Ustawienie pleców płytki dywanowej umożliwia w 100% ponowne przetwarzanie, dzięki czemu poprzez taką produkcje szanujemy środowisko. Jeśli wolisz plecy, które składają się z powłoki bitumicznej po informuj nas poprzez komentarz na końcu twojego zamówienia

;