0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 20płytek

Textilfliese Desso Essence "A863 9093" BRICOFLOR

  • Desso Stratos Blocks "9980"
  • Desso Stratos Blocks "9980"

Desso Stratos Blocks "9980"

Desso
Text
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
43,42 zł za płytkę z VAT
odpowiada 173,68 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Desso. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Desso Stratos Blocks "9980"

Dokumenty PDF do pobrania
Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 5,5 mm
Odporność termiczna 0,048 m² K/W
Całkowita waga 3950 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 2,5 mm
Gramatura runa 550 g/m²
Wygłuszenie kroków 24 dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Desso ProBase®
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Opis produktu

 

Kreatywnie i indywidualnie nadaj płytką z kolekcji Desso Stratos Blocks, przerobione wzory płytki dywanowej bardzo przyporządkowane, składające się poprzez wyjątkową, nowoczesną prezentacje redukującą, dzięki możliwości pozbycia się niechcianych kawałków płytki co jest możliwe. W kombinacji z Desso Stratos płytki pętelkowe osiągają sukces dzięki szykownemu akcentowi  nadającemu indywidualność w pomieszczeniu oraz nowoczesną atmosferę. 3 dostępne Dekory są dostępne w nakrapianych beżach-, szarości i tony antrazytowe. Technicznie kolekcja Desso posiada tekstylie o bardzo dobrych właściwościach. Ekstremalnie trwałe (klasa użytkowania 33), dzięki właściwości przeznaczonych do użytku mebli na kółkach i poprzez nowoczesną technikę z ulepszoną stabilnością wymiarową.

 

Desso stoi również jako przyjazne środowisku produkty i zużywa zrównoważenie materiały. Zużycie Polmateriałów składa się z 100% przędzy Econylu, które produkowane są z przetwarzanych Poliamidów. Desso Stratos Blocks – płytki z akcentem które umożliwiają kombinowanie z atrakcyjnymi, wyjątkowymi wzorami.  Płytki dywanowe dostępne z alternatywnymi EcoBase® plecami. Przekonaj się o trwałości wysokiej jakości płytek dywanowych. Płytki dywanowe są dostępne jako alternatywa pleców EcoBase®. Ustawienie pleców płytki dywanowej umożliwia w 100% ponowne przetwarzanie, dzięki czemu poprzez taką produkcje szanujemy środowisko. Jeśli wolisz plecy, które składają się z powłoki bitumicznej po informuj nas poprzez komentarz na końcu twojego zamówienia

 

;