Fachowe doradzrwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09
  • Lieferbare Einheiten: 20Teppichfliesen

Textilfliese Desso Stratos Blocks "B365 2922" BRICOFLOR

Desso Stratos Blocks "B365 2922"

  • płytki dywanowe w struktorze pętelkowej w wielu wzorach
  • montowanie szybkie i dziecinnie proste
  • z przędzy przyjaznych środowisku
  • bardzo trwałe (NK 33)
Koszty dostawy
teppichfliesen_desso
Czas dostawy
teppichfliesen_desso
Przy większych ilościach zamówieniowych istnieje możliwość uzyskania indywidualnej oferty cenowej. Zamów indywidualną ofertę!
47,80 zł za płytkę VAT
odpowiada 191,20 zł za m²
Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię produktu skontaktuj się z nami!

Dane techniczne: Desso Stratos Blocks "B365 2922"

Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 5,5 mm
Odporność termiczna 0,035 m² K/W
Całkowita waga 4100 g/m²
Podział 1/10"
Grubość 2,7 mm
Masa 550 g/m²
Tłumienie dźwięków uderzeniowych 24 dB
Palność płytki wykładzinowej Bfl-s1 (B1)
Poliester materiał Polyamid, Econyl®
Wymiary 50 x 50 cm
Plecy Powłoka aswaltowa
Stabilność wymiarowa ≤ 0.2%

Opis produktu

 

Kreatywnie i indywidualnie nadaj płytką z kolekcji Desso Stratos Blocks, przerobione wzory płytki dywanowej bardzo przyporządkowane, składające się poprzez wyjątkową, nowoczesną prezentacje redukującą, dzięki możliwości pozbycia się niechcianych kawałków płytki co jest możliwe. W kombinacji z Desso Stratos płytki pętelkowe osiągają sukces dzięki szykownemu akcentowi nadającemu indywidualność w pomieszczeniu oraz nowoczesną atmosferę. 3 dostępne Dekory są dostępne w nakrapianych beżach-, szarości i tony antrazytowe. Technicznie kolekcja Desso posiada tekstylie o bardzo dobrych właściwościach. Ekstremalnie trwałe (klasa użytkowania 33), dzięki właściwości przeznaczonych do użytku mebli na kółkach i poprzez nowoczesną technikę z ulepszoną stabilnością wymiarową.

Desso stoi również jako przyjazne środowisku produkty i zużywa zrównoważenie materiały. Zużycie Polmateriałów składa się z 100% przędzy Econylu, które produkowane są z przetwarzanych Poliamidów. Desso Stratos Blocks – płytki z akcentem które umożliwiają kombinowanie z atrakcyjnymi, wyjątkowymi wzorami. Płytki dywanowe dostępne z alternatywnymi EcoBase® plecami. Przekonaj się o trwałości wysokiej jakości płytek dywanowych. Płytki dywanowe są dostępne jako alternatywa pleców EcoBase®. Ustawienie pleców płytki dywanowej umożliwia w 100% ponowne przetwarzanie, dzięki czemu poprzez taką produkcje szanujemy środowisko. Jeśli wolisz plecy, które składają się z powłoki bitumicznej po informuj nas poprzez komentarz na końcu twojego zamówienia.

;