Fachowe doradztwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09

Teppichfliesen Dura Patio "dunkelgrau 920" BRICOFLOR

  • Teppichfliesen Dura Patio BRICOFLOR

Dura Patio "dunkelgrau 920"

Dura
  • wysokiej jakości włosia
  • przeznaczone do użytku domowego jak i objektów handlowych
  • odpowiednie przy używaniu mebli na kółkach
Koszty dostawy
50,00 zł do zamowienie
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Przy większych ilościach zamówieniowych istnieje możliwość uzyskania indywidualnej oferty cenowej. Zamów indywidualną ofertę!
57,83 zł za płytkę VAT
odpowiada 231,32 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Dura. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Dura Patio "dunkelgrau 920"

Powierzchnia Jakość włosia
Całkowita grubość 8,5 mm
Odporność termiczna 0,12 KW/m²
Całkowita waga 4500 g/m²
Gramatura runa 600 g/m²
Wygłuszenie kroków 25 dB
Klasa palności Efl (B3)
Materiał włókna 55% Polyamid, 45% Polipropylen
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Ciężkie powleczenie z warstwą polaru

Opis produktu


Kolekcja Dura Patio jest jedną solidną płytką z włosia w wysokim Design. Przeznaczone dla mieszkania jak i objektu handlowego z wielkim wyborem 9 delikatnych wariacji kolorystycznych. Z różnorodnymi Brązami- tonami szarości jest dura Patio płytką dywanową na każdy gust – czy cimne. Jasne albo czy też mieszanka z dwóch tonów. Niebiesko- szare warianty płytki dywanowej jak i czarno-białe możliwe, mocny ciemne czerwienie dodają farbie gry. Poprzez perfekcyjnie skoordynowane kolorystycznie modele Dura Patio dodaje podłodze specjlanego wyglądu. Płytka dywanowa błyszczą się i dzięki czemu nadaję pomieszczeniu szczególny wygląd oraz połysk. Delikatne Wzory odpowiadają za to aby brud oraz delikatne zabrudzenia, plamy nie były widoczne na powierzchni płytki. Co jest wielką zaletą szykownej kolekcji Dura Patio!

Ale nie tylko poprzez swój Design przekonują nas wykładziny dywanowe ale poprzez technologie i deteile. Z Klasą użytkowania 32 odpowiednie dla wymagań prywatnych również w objektach handlowych. Zastosowanie mebli na kółkach nie stanowi poprzez to jakich kolwiek probłemów. Dura Patio jest również przeznaczona do użytku przy ogrzewaniach podłogowych. Anty poślizgowość i ulepszna wysokiej jakości stabilność odpowiadają za idelane utrzymanie oraz za bezpieczeństwo. Monotowanie Dura Patio odbywa się dziecinnie prosto, poprzez swoje wysokiej jakości materiały, wysoką jakość swoich pleców z pokrywą runa jest szczególnie proste.

Dura Patio – odporne płytki z włosia dla domu jak i biura!

;