Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 8 - 16

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Fortelock

Fortelock

Fortelock Industry 2010 "Diamond Bordeaux Red"


  • wytrzymałość do 24 ton

  • odporne na oleje, chemikalia i wodę

  • duża gama kolorów 

  • łatwy montaż

49,73 zł
z VAT
odpowiada 198,92 zł za m²
Dostawa: 200,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:49,73 zł
Podobne produkty
Fortelock Industry 2010 "Diamond Bordeaux Red"

Fortelock Industry 2010/2020/2040 to płytki do garażu o najwyższej jakości. Dzięki nim Twoja podłoga w warsztacie czy hali magazynowej będzie wyglądała wyjątkowo, a do tego wytrzyma obciążenia nawet do 24 ton. Płytki są wyposażone od spodu w specjalny system kanałów, który umozliwia przepływ powietrza i zapewnia swoiste „oddychanie” podłogi. To natomiast zapobiega gromadzeniu się wilgoci czy też tworzeniu pleśni pod powierzchnią podłogi. W celu zapewnienia Ci maksymalnego bezpieczeństwa, płyty Fortelock wykonane zostały z trudnopalnego PCV (DIN 4102). Ponadto, Twoja nowa podłoga będzie niezwykle odporna na zanieszczyszczenia, zaolejenia czy chemikalia.

Płytki garażowe z serii Industry wyprodukowane są w dwóch różnych strukturach: diamentowej (Fortelock 2010) i skóry (Fortelock 2020. Ponadto seria obfituje w ciekawe i atrakcyjne kolory. Dzięki różnorodności barw produkt ten jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla przedsiębiorstw, hal magazynowych, warsztatów czy garaży. Kolorowe i wytrzymałe podłogi Fortelock Industry to świetna porpozycja dla miejsc takich jak dworce, centra handlowe, szkoły czy biura. To produkt o wszechstronnym zastosowaniu i wysokiej jakości. Pielęgnacja podłogi nie jest wymagająca. Umyć ją można za pomocą wody ze zwykłymi środkami chemicznymi.

Kolejną ogromną zaletą podłóg do garażu Fortelock jest ich niezwykle łatwy montaż, do którego nie potrzebujesz narzędzi, ekipy remontowej czy nawet kleju. Płytki Industry są wyjątkowo odporne odporna na obciążenia i swobodnie wytrzymają ciężar do 1,5 t. Dla większych obciążeń producent zaleca zastosowanie dodatkowej warstwy kleju wiążącego (Uzin KR 430, Bostic EPONAL PU 456 lub Murexin PU 330). Dzięki temu zabiegowi, wytrzymałość Twojej podłogi wzrośnie aż do 24 ton! Dlatego płyty Fortelock Industry mogą mieć również zastosowanie w remizach strażackich czy też hangarach dla ciężarówek.

Fortelock Industry 2010/2020/2040 to świetne rozwiązanie nie tylko do garażu czy warsztatu, ale także do dynamicznie wykorzystywanych powierzchni, które są narażone na wysokie obciążenia, wilgoć i kontakt z chemikaliami. Ich montaż jest niezwykle prosty i może być wykonany nawet przez amatora. Nie musisz zamykać swojego biznesu, aby przeprowadzić remont. Ułożenie podłogi z płyt Fortelock na 46m2 trwa zaledwie 60 minut!

Producent daje 12 lat gwarancji na produkty z serii Industry.

Dane techniczne
Przyczepność do 0,75 dynamicznego współczynnika tarcia (EN13893)
Kolor Czerwony
Odporność na działanie światła > 5
Współczynnik tarcia T
Grubość całkowita 7-8 mm
Zastosowanie Ciężkie warunki pracy
Waga 2,2 kg/płytę
Wymiary 50 x 50 cm
Montaż Samodzielny montaż

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 8 - 16:30

Bartosz Woźniak
Doradca

Unsere Vorteile
  • Ponad 30.000 produktów
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Darmowe próbki
  • Darmowe próbki
  • Największy wybór online