0 61 660 15 09
  • Pozostało 1 m²
  • Minimum Zamówieniowe: 20 płytek

Heuga 725 Phönix "7244 Linen" Teppichfliesen BRICOFLOR

  • Heuga 725 Phönix "7244 Linen" Teppichfliesen BRICOFLOR

Heuga 725 Phönix "7244 Linen" Teppichfliesen Sonderangebot

Heuga
  • do użytku w każdym pomieszczeniu(klase 33)
  • Instalacja z TacTiles
  • dostępne w 27 kolorach
  • z przetworzonych przędzy
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
50,20 zł za płytkę z VAT
odpowiada 200,80 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Heuga. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Heuga 725 Phönix "7244 Linen" Teppichfliesen Sonderangebot

minimum zamówiewiowe 20
Zastosowanie dla mebli na kółkach ≥ 2,4 (EN 985)
Powierzchnia Jakość welurowa
Całkowita grubość 7,4 mm
Całkowita waga 4285 g/m²
Podziałka 1/10
Grubość runa (stosu) 4,3 mm
Gramatura runa 720 g/m²
Wygłuszenie kroków 25 dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Światłoczułość > 7 (ISO 2551)
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Graphlex®
Stabilność wymiarowa ≤ 0,2% (ISO 2551)

Opis produktu

 

Przyjemne Welurowe z przyjaznych środowisku, przetwarzanych z Nylonu,27 nowoczesnych kolorów o najwyższej jakości- ulubiona kolekcja Heuga 725 od Interface oferuje nam to co płytki dywanowe oferować muszą. Wysokiej jakości przędza dodają powierzchni lekkiego błysku, luksusu oraz elegancji i potrafią również z obszerną paletą kolorystyczną błyszczeć.
Naturalnie atrakcyjne kolory starczą od delikatnych klasycznych szarości-, beżu i tonów brązowych ponad ciepłymi takimi jak czerwienie, żółte odcienie w wielu wariacjach. Samo układając się płytki dywanowe potrafią być montowane jako pojedyńcze jednokolorowe albo jako kombinowane z innymi kolorami. Tak przekonasz sie o kombinacjach od dwóch albo więcej kolorów od Interface Heuga 725 posiadające interesujące wzory i Linie, harmoniczne kolory oraz intensywne kontrasty. Dodatkowo jest kształt kwadratowy jako szach montaż możliwe z kolekcja Heuga 725. Głęboki stos jakości welurowej jest szczególnie miły w dotyku. Możliwość stosowania w pomieszczeniach z użytkiem mebli na kółkach oraz przy zastosowaniu w objektach publicznych i podłoga pozostanie długo w stanie nienaruszonym z atrakcyjnym wyglądem. Spełniają wszystkie wymagania prywatnych objektów jak i w biurach.
Samo układające się płytki Heuga 725 są szczególnie długotrwałe.

Ze swoimi stabilnymi plecami i ciężkością własnej wagi są dlatego montowane bez zbędnych klei oraz substancji chemicznych. Za pomocą rąk oraz bardzo praktycznie pozostawiają się montować bez problemowo i bardzo prosto bez zużycia dużego czasu. Zintegrowana antypoślizgowość i stabilność wymiarowa gwarantuje nam bezpieczną wytrzymałość na przykład substancji klejących niepotrzebnych przy montowaniu płytek dywanowych.
Firma ta stawia na produkcje płytek przyjaznych środowisku. Samo układające się płytki montują się poprzez swój koncept bezproblemowo bez zbędnych kleji oraz bez zbędnych szkodliwych chemikali. Interface Heuga 725 samo układające się płytki będą dodatkowo tworzone z przetworzonych Poliamidów przyjaznych środowisku.

Interface Heuga 725- ulubiona kolekcja jakości pętelkowej dla każdego pomieszczenia.

;