0 61 660 15 09
  • Dostępne sztuki: 12płytek

Interface Luxury Living "8346 Jimbaran"

  • Interface Luxury Living "8346 Jimbaran"
  • Interface Luxury Living "8346 Jimbaran"
  • Interface Luxury Living "8346 Jimbaran"
  • Interface Luxury Living "8346 Jimbaran"
  • Interface Luxury Living "8346 Jimbaran"

Interface Luxury Living "8346 Jimbaran"

  • dotyk luksusu
  • możliwość używania wtórnego
  • izolacja dźwiękowa (30 dB)
  • dziecinnie prosty montaż z TacTiles
Koszty dostawy
50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
81,20 zł za płytkę z VAT
odpowiada 324,80 zł za m²
Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię produktu skontaktuj się z nami!

Dane techniczne: Interface Luxury Living "8346 Jimbaran"

minimum zamówiewiowe 12
Powierzchnia Jakość welurowa
Całkowita grubość 10,2 mm
Całkowita waga 5.040 g/m²
Podziałka 1/10
Grubość runa (stosu) 6,0 mm
Gramatura runa 1.365 g/m²
Wygłuszenie kroków 30 dB
Klasa palności Cfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Graphlex®

Opis produktu

Chwalebny wygląd dla domu i pracy – z kolekcją Interface Luxury Living wszystkie życzenia zostaną spełnione. Luksusowa kolekcja producenta stawiającego na jakość łączy wartościowy wygląd z komfortem w najwyższą perfekcję. Czubata powierzchnia stawia na trzy różnorodne welurowe kolekcje. Wielka paleta kolorów z 36 wariantami kryje całą paletę:
Od klasycznych czarnych, szarych i tonów brązowych w wielu wariacjach pokrywając podłogę w pomieszczeniu tym nadając jej elegancji oraz luksusu. Samo układające się płytki dywanowe kolekcji Luxury Living pozwalają się montować w wielu dostępnych kolorach łączonych między sobą nadając całkiem indywidualny i oryginalny wygląd całkiem według własnego gustu. Przy tym Interface Luxury chcę osiągnąć jeden cel: poprzez luksus oraz wartościowość otrzymać szczególny komfort. Nie tylko wygląd zewnętrzny warty jest wyróżnienia ale również techniczność kolekcji wykazuje się najwyższą jakością.
Wartościowe, wykonane z Przędzy Poliamidowych, zmieniają podłogę w wyjątkowo trwałą.
Tak udostępnia dla pomieszczenia najwyższy poziom obciążenia. Stosowanie możliwe przy ogrzewaniach podłogowych, w miejsach z dużą nośnością oraz w pomieszczeniach przy używaniu mebli na kółkach. Szczególnie wysokiej jakości włókna Poliestrowe umożliwiają wyrtwałość produktów Interface Living, ale też dają szczególnie dzwiękowe właściwości. Izolacja dźwiękowa odpowiada za cichą atmosferę w pomieszczeniu i dodatkowo za jego komfort.
Tym że płytki układają się samoistnie przez inowację TacTiles montaż jest bardzo prosty. Bez jakich kolwiek dodatkowych substancji klejących., dzięki stabilnej konstrukcji pleców i stabilności wymiarowej umożliwia nam indywidualny wygląd oraz komfort.

;