PRZERWA TECHNICZNA 17-07-2017 – 06-08-2017 PRZEPRASZAMY
0 61 660 15 09

Produkty 1 do 15 z 290

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Produkty 1 do 15 z 290

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Panele winylowe - podłogi montowane w systemie "KLIK"

Obecnie na rynku, obok różnego rodzaju pokryć ściennych dostępny jest także bogaty asortyment pokryć podłogowych. Jedym z nich są panele winylowe w systemie "KLIK". Jest to nowoczesny wariant podłogi, który coraz częściej trafia nie tylko do domowych zaciszy, ale także do pomieszczeń w sektorze komercyjnym. Kto nie chce wydawać fortuny na prawdziwe drewno lub kamienne posadzki i jednocześnie przywiązuje dużą wagę do jakości i estetyki, jest właściwym miejscu. W sklepie internetowym Bricoflor.pl masz do dyspozycji duży wybór paneli winylowych w systemie "KLIK". Bogaty wybór paneli winylowych sprawia, ze kazdy znajdzie coś dla siebie, a różnorodność wzorów pozwala na rekonstukcję niemal każdego motywu. W myśl hasła "remontujesz i zyskujesz" w bardzo prosty sposób możesz nie tylko dowolnie zaprojektować swoje wnętrze, ale także w kilku kliknięciach zamówić wybrane przez Ciebie panele na stronie BRICOFLOR.pl. 

Panele winylowe w systemie "KLIK" przekonują wzornictwem i jakością

Jeśli szukasz nowego pokrycia dla swojej podłogi szybko tworzy sie lista kryteriów, które msi spełniać. Powinna być nie tylko solidna i trwała ale także zapewniać komfortowe odczucie chodzenia i odczuwalne ciepło pod stopami. Jeśli poszukujesz podłogi wg tych kryteriów i wielu innych właściwości, to jesteś w najlepszym miejscu, gdzie znajdzesz duży asortyment paneli winylowych w systemie "KLIK". Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą sklepu  BRICOFLOR.pl a znajdziesz tutaj produkt spełniający Twoje wymagania względem własności technicznych, fizycznych i estetycznych. W porównaniu z innmi pokryciami podłogowymi panele winylowe są elastyczne i lżejsze niż inne pokrycia podłogowe, zarówno w zakresie instalacji jak również podczas długotrwałego użytkowania. 

Panele winylowe to szybkie, łatwe w montażu i korzystne cenowo rozwiązanie nie tylko dla majsterkowiczów

Nie zawsze jest potrzeba zastosowania pokrycia podłogi z prawdziwego drewna. Szczególnie w pomieszczeniach wynajmowanych, ale także i w pokojach i pomieszczeniach użytkowych przez zastosowanie paneli winylowych można zaoszczędzić czas i pieniądze. W odróżnieniu od prawdziwego drewna i kamiennych  posadzek  konstrukcjapaneli winylowych  jest o wiele tańsza i łatwiejsza w utrzymaniu czystości.  Szybkość i prostota montażu daje ogromne korzyści każdemu kto je instaluje, bez znaczenia czy profesjonaliście czy też miłośnikowi majsterkowania. Ułożenie paneli odbywa się przy użyciu najprostszych narzędzi ogólnie dostępnych, potrzebujemy jedynie miary, narzędzia tnącego (np szlifierka kątowa czy gilotyna) i ołówka w celu zaznaczenia miejsc docinek.  Uzbrojeni w ten prosty sprzęt wymierzamy i dopasowujemy panele do powierzchni podłogi a następnie na ułożonym wcześniej podlożu montujemy łącząc je ze sobą na "klik".  I tak  tanio, szybko i przede wszystkim w prosty sposób remont pozostaje wspomnieniem! 

Drewno, kamień czy tez inna struktura – panele winylowe dostępne w bogatej palecie kolorów i wzorów

Różnorodność wzorów paneli winylowych w systemie "KLIK" jest dziś niemal nieograniczona. W celu zaoferowania rozwiązania dla każdego projektu podłogi spełniającej wszelkie upodobania i dopasowane do funkcji pomieszczenia nasi dostawcy stworzyli zróżnicowany, bogaty asortyment który spełni niemal każde wymagania.To nie tylko realistyczne odwzorowania drewna, różne kolory, ale także różne struktury powierzchni kamiennych, tekstylnych, betonowych i ceramicznych. Doskonała optyka i fascynujące warianty konstrukcyjne. Odkryj, drewniane podłogi i wzory desek  w klasycznych dębowych deseniach. Zarówno jasne i ciemne warianty drewna szczegółowo odworowują fakturę, co gwarantuje, że panele winylowe są wizualnie nie do odróżnienia od podłogi z prawdziwego drewna. Prawdziwy wygląd gwarantowany jest między innymi także przy odwzorowaniu nowoczesnego betonu. To przyczynia się do nowoczesnego, miejskiego, o stosunkowo chłodnej koncepcji przestrzeni i w połączeniu z materiałami takimi jak stal czy też szlachetne drewno. Różnorodność wariacji optycznych paneli winylowych przyciąga wzrok, dzięki czemu nadać każdemu pomieszczeniu indywidualny charakter. Coraz wyższe standardy jakościowe na rynku sprawiają, że panele winylowe wizualnie odwzorowują niemal doskonale strukturę drewna lub kamienia, które w wielu przypadkach odpowiadają ich naturalnym strukturom. Wysokiej jakości druk, który śledzi niemal każdy słój drewna, czy też odwzorowania chropowatej struktury kamienia sprawia, że uzyskujemy realistyczny wygląd. W sklepie internetowym BRICOFLOR znajdziesz niesamowity wybór paneli winylowych w systemie "KLIK"! 

Panele winylowe w systemie "KLIK" - solidna podłoga w każdym pomieszczeniu

W szerokim asortymencie paneli winylowych w systemie "KLIK" znajdziesz rozwiązanie pasujące do niemal każdego projektu,  które nie tylko świetnie wygląda, ale także posiada zalety techniczne. Oprócz stabilnej powierzchni dającej podstawę długiej żywotności jest też odporne na zarysowania. Powierzchnia podłogi jest łatwa w utrzymaniu czystości i można ją myć przy użyciu wody i środków chemicznych. Dzięki połączeniu z wytrzymałej, trwałej podstawy i winylowej powierzchni łączy w sobie najlepsze cechy różnych wykładzin podłogowych, tym samym trafiając na szczyt pod względem konstrukcji podłogi. W asortymencie można znaleźć zarówno niedrogie produkty dla sektora prywatnego (klasa użyteczności 21-23 / 31), jak również profesjonalne wersje dla sektora komercyjnego (klasa użyteczności 31-34). Panele winylowe z systemem "KLIK" można też częściowo zastosować w obszarach przemysłowych (klasza użyteczności 41-43). Dzięki temu mamy niemal nieograniczone możliwości wykorzystania bogatego wzornictwa paneli winylowych z systemem "KLIK". Ta konstrukcja podłogi jest idealnym pokryciem dla każdego obszaru! 

Prosty system "KLIK" rozwiązaniem dla majsterkowiczów

Panele winylowe w systemie "KLIK" są łatwe i szybkie w montażu właśnie dzięki opracowanemu systemowi łączenia. W zależności od producenta systemy, te posiadająróżny kształt pióra i wpustu. Podczas montażu kluczowe znaczenie ma odgłos "KLIK", który informuje o prawidłowym i szczelnym połączeniu. Podstawowa technika montażu jest taka sama dla wszystkich typów systemu "KLIK". Po pierwsze, powierzchnia, która ma być odnowiona musi być odpowiednio przygotowana do przebudowy. Stara podłoga i wszelkie nierówności muszą być usunięte i wady powierzchni, tj. pęknięcia czy otwory powinny być wyrównane. Następnie panele lub płytki powinny być dostosowane do wymiarów pomieszczenia i powierzchni podłogi. W końcu pozostaje ułożenie paneli na podłożu i tym samym projekt kończymy. Poniżej znajdziecie kilka ważnych informacji na temat narzędzi i różnych systemów "KLIK". 

Potrzebujesz tylko trzech narzędzi do ułożenia nowej podłogi

Układanie paneli winylowych w  system zatrzaskowym "KLIK" wymaga tylko trzech podstawowych narzędzi, które można niedrogo kupić w każdym sklepie z artykułami żelaznymi. Potrzebujesz ołówka do zaznaczenia miejsca cięcia, linijki lub taśmy by dokładnie wyymierzyć i oznaczyć  linie cięcia oraz narzędzia do cięcia (wyrzynarki czy też gilotyny). Za pomocą tych trzech podstawowych narzędzi, można zrealizować każdy projekt pokrycia podłogi panelami winylowymi w systemie "KLIK".w celu więkdzego docisku i szczelnego wykonania połaczęń mozna użyć miękkiego, gumowego młotka. Nie jest to jednak konieczne przy współczesnym systemie instalacji. 

Panele winylowe w systemie "KLIK" – Odkryj różnorodność asortymentu BRICOFLOR

 W sklepie internetowym BRICOFLOR można znaleźć szeroką gamę różnych kolekcji i konstrukcji podłóg z systemem zatrzaskowym "KLIK". Tworząc idealną podłogę masz możliwość wyboru spośród kilkunastu różnych marek i ponad 700 różnych odmian konstrukcyjnych. W naszym sklepie można znaleźć panele zarówno tanie, jak drogie, jasne i ciemne, do niemal każdej przestrzeni życiowej musisz tylko wybrać swój ulubiony wzór. Przy tak dużym asortymencie, wybór jest trudny, dlatego też BRICOFLOR służy pomocą i wsparciem poprzez doradctwo i możliwość dostawy bezpłatnej próbki, co znacznie ułatwie podjęcie ostatecznej decyzji. Skontaktuj się z nami online lub telefonicznie byśmy mogli przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę. Kupując panele winylowe w systemie "KLIK" na BRICOFLOR.pl uzyskasz dostęp do największego wyboru w okazyjnych cenach i wiele więcej!

 

   

✓ Panele winylowe Klick w Najlepszej Cenie  

✓ Darmowe próbki 

✓ Indywidualne oferty dla każdego

 

;