PRZERWA TECHNICZNA 17-07-2017 – 06-08-2017 PRZEPRASZAMY
0 61 660 15 09

Produkty 1 do 15 z 91

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Produkty 1 do 15 z 91

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Laminat Quick-Step - niezawodne podłogi z Belgii

Belgijski producent z tradycjami Quick-Step dostarcza nam laminat produkowany przez profesjonalistów. Od niepamiętnych czasów Belgowie pracowali nad wysoką jakościa połączoną z najlepszą konstrukcją. Bez względu na to, po którą kolekcję sięgniesz pozostaniesz pod wrażeniem klasy technicznej i wyrafinowanych  wzorów  wizualnych laminat firmy Quick – Step. Jeśli uważasz, że laminat to brzydki, tani produkt, to zmienisz diametralnie swoje zdanie poznając produkty firmy Quick-Step.

Odczucia naturalności i wysokiej technologii dostarczy Państwu laminat Quick-Step.

Quick-Step swoimi produktami zmienił podejście do laminatu wykonanego tworzyw sztucznych. Wiele niepochlebnych opinii odnośnie złej jakości odwzorowań naturalnych powierzchni, efektu wizualnego czy blaknięcia kolorów zostało podważonych dzięki nowoczesnycm laminatom firmy Quick-Step.  Warstwa wierzchnia laminatu stanowi nie tylko wierne odwzorowanie naturalnego drewna, ale także dzięki nowoczesnycm technologiom zapobiega blaknięciu barw. Autentyczne odwzorowania nie tylko zabarwienia, ale także struktury sprawiają, że trudno odróżnić je od naturalnych produktów. Laminat Quick-Step daje poczucie solidności naturalnego drewna, doskonale odwzorowując szczegóły i  pęknięcia podkreślając autentyczność wyglądu zewnętrznego. Dodatkowo wzmocniona warstwa wierzchnia sprawia, że sprzątanie nie stanowi problemu.

Wszechstronne kolekcje laminatu Quick-Step

Kolekcje takie jak Quick Step Elite emanują wyrafinowaną elegancją dzięki wyjątkowej strukturze powierzchni. Laminat  z grupy Largo jest wyjątkowy dzięki wyraźnie widocznym fazowaniom krawędzi V, które podkreślają ich masywny charakter i niezwykle autentycznie odzwierciedla  klasyczne deski. Pozostałe kolekcje Classic i Creo przekonują swoimi wizualnymi i technicznymi walorami. Pod doskonale odwzorowaną powierzchnią laminatu Quick-Step skrywana jest wyjątkowa jakość techniczna.

Laminat Quick-Step jest wytrzymały i trwały

Wieloletnie doświadczenie belgijskiej jakości znajduje odzwierciedlenie w sile i trwałości podłóg laminowanych. Silna, wielowarstwowa konstrukcja paneli w połączeniu z trwałym i odpornym na zarysowania powierzchni systemem ScratchGuard pozwala na szczególnie długą żywotność laminatu Quick-Step. Rdzeń konstrukcji stanowi warstwa z panelu HDF, która stabilizuje i nadaje laminatowi sprężystości. Płyta HDF  wykonana jest z drewna, które  jest pozyskiwane  w sposób przyjazny dla środowiska. Ze względu na zamkniętą powierzchnię czyszczenie i konserwacja jest bardzo prosta - brud i zanieczyszczenia trudno przywierają do  powierzchni, a te które powstają pozwalają się w łatwy sposób usunąć. Dodatkowo Laminat Quick-Step jest wyjątkowo odporny na działanie światła, dzięki czemu panele zachowują swoją naturalną moc optyczną nawet po długotrwałym wystawieniu na działanie promieniowania UV.

Laminat Quick-Step zawsze o krok do przodu

Do doskonałych właściwości laminatu Quick-Step zalicza się również sposób instalacji paneli. Belgijski producent opracował przyjazny dla użytkownika system klik, który sprawia, że nawet amatorzy majsterkowania są w stanie zainstalować podłogę swoich marzeń. Dzięki systemowi UniclickMultifit w szybki i łatwy sposób zainstalujesz swoją podłogę. W połączeniu z matą absorbującą odgłosy kroków i izolującą dźwięki daje uczucie poruszania się po laminacie Quick-Step bezszelestnie niczym kot.

Laminat Quick-Step - najlepsza cena na bricoflor.pl

Zainteresowaliście się Państwo unikalnymi produktami Quick-Step? Zapaszamy do skorzystania z naszej oferty! Pomożemy w podjęciu decyzji dostarczając Państwu bezpłatną próbkę wymarzonej podłogi Quick-Step, byściw mogli Państwo w domowym zaciszu dokonać własciwego wyboru. BRICOFLOR gwarantuje równiez najlepszą cenę. Jeśli potrzebujesz większej ilości, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem e-mail a otrzymasz dopasowaną do Ciebie ofertę!

 

Gwarancja najlepszej ceny  

Bezpłatna próbka  

Indywidualna oferta 

 

;