Fachowe doradzrwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09

15 Item(s) 

15 Item(s) 

Fortemix Fortelock 2010/2020 Innowacyjne i wysoko odporne płytki PCV do garażu i pomieszczeń użytkowych

Czeska firma Fortemix wprowadziła na rynek obiecujące rozwiązanie dla pomieszczeń użytkowych tj.: garaże, warsztaty i magazyny. Płytki garażowe z PVC Fortelock 2010 i 2020 przekonują wytrzymałą powierzchnią! Jeśli szukasz niezawodnej podłogi do garażu czt innego pomieszczenia użytkowego a standardowe posadzki są dla Ciebie drogie i czasochłonne w układaniu to Fortelock 2010 / 2020 jest rozwiązaniem dla Ciebie. Płytki garażowe Fortelock 2010 i  lub Fortelock 2020 po stronie spodniej wyposażone są w system kanalików umożliwiający przepływ powietrza, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci pos powierzchnią podłogi. Dziecinnie prosty montaż przy użyciu gumowego młotka i noża i korzystna cena sprawia zachęcaja do zakupu. Dodatkową zaletą jest gwaranowany przez producenta 25-letni okres bezawaryjnej eksploatacji, przy założeniu prawidłowego użytkowania i konserwacji.

Fortelock 2010 & Fortelock 2020  – zadbaj o kolorowe akcenty w Twoim garażu

Wyjątkowo masywne płytki PCV do garażu o wadze 2,2 kg można zamówić w dwóch różnych wzorach powierzchni. W zależności od tego, czy wolisz chropowatą czy gładką powierzchnię masz do dyspozycji płytki z wyraźną strukturą diamentu (ECO Fortelock 2010) lub gładkiej skóry (Fortelock 2020 ECO). Obok klasycznej czerni lub szarości Fortemix wprowadza też inne kolory, tj.: żółty, niebieski, czerwony i zielony. Dzięki temu możesz nadać indywidualny akcent swojemu garażowi.Z płytkami PCV Fortelock 2010 i 2020 ECO uzyskasz oczekiwany efekt. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o doskonałych własnościach płytek Fortelock ECO zapraszamy do dalszej lektury.

Fortelock 2010  & Fortelock 2020 zapewniają błyskawiczny montaż płytek garażowych

Wymiana podłogi w czasie pracy? Z płytkami PCV Fortelock 2010 lub 2020 jest to jak najbardziej możliwe! Płytki te układane są z łatwością, a w ciągu jednej godziny można ułożyć 46 m². Płytki garażowe Fortelock nie potrzebuja wyjatkowego przygotowania podłoża, do obciążeń 1500kg nie musisz go specjalnie wykładać dodatkowym materiałem czy wylewać posadzki, czy gruntować klejem. Jedyne, co musisz zrobić przed montażem, to dokładnie zamieść podłogę przed rozpoczęciem znakowania powierzchni do pokrycia, przez prosty podział na cztery ćwiartki. Następnie rozpoczynamy układanie podłogi od środka w kierunku krawędzizachowując 5cm odstęp od ścian. W celu wypełnienia brzegów należy użyć listew Fortemix Fortelock 2015 i 2025. W ten sposób szybko i łatwo zamontujesz podłogę w swoim pomieszczeniu! Pomieszcenie można użytkować bezpośrednio po zakończeniu instalacji podłogi.

Fortelock 2010  & Fortelock 2020 – wytrzymały i łatwy w pielęgnacji system do garaży i warsztatów

W Twojej firmie do codzienności należą zanieczyszczenia olejami lub substancjami chemicznymi czy też zawilgocenia? Płytki garażowe PCV Fortelock są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! Wierzchnia warstwa polimeru na powierzchni sprawia, że płytki są odporne nie tylko na oleje pochodzenia naturalnego ale także na inne substancje chemiczne, dodatkowo nie chłoną wody. Możliwość odparowania wilgoci zapewniona jest przez koncepcję przepływu powietrza pomiędzy płytkami. Ten specjalny, oparty na wąskich kanalikach po stronie spodniej system umożliwia optymalne odparowywanie wody spod płytki pozwalając na cyrkulację powietrza. Takie rozwiązanie gwarantuje, że woda nawet jeśli przeniknie pod podłoże, to ma szanse odparowania, co zapobiega tworzeniu się grzybów czy pleśni. Kolejną zaletą Fortelock 2010 i 2020, jest niski koszt utrzymania wymagający jedynie wody z domieszką powszechnie dostępnych detergentów.  Ciepło i własności dźwiękoizolacyjne płyt winylowych Fortelock są zatem najlepszym przykładem łatwej w obsłudze i stabilnej posadzki przemysłowej.

Fortelock 2010  & Fortelock 2020 wielozadaniowe płytki do garażu

Certyfikowane europejską normą EN 14014 płytki mogą być wykorzystywane nie tylko w garażu, warsztacie cyz magazynie. Producent Fortemix znajduje zastosowanie tego produktu, również w miejscach takich jak: dworce, hangary lotnisk, centra handlowe a nawet szkoły. Kreatywność klienta nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z tego wszechstronnego i ognioodpornego PCV. Dla poszukujących redukcji kosztów Fortelock udostę[pnił atrakcyjną ofertę w postaci płytek garażowych Fortelock 2010 lub 2020 podlegających recyklingowi, ktory stanowi jeden z najwyższych punktów polityki przedsiębiorczości Fortemix. Kupując Fortelock, wspierasz tym samym produkt wytworzony w świadomości ekologicznej i zrównoważonego rozwoju na rynku!

 

                             ✓ Fortelock 2010/2020  w najlepszej cenie   ✓ Bezpłatne próbki    ✓ Indywidualne oferty Płytek Garażowych PCV

;