Fachowe doradzrwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09

14 Item(s) 

14 Item(s) 


Płytki do garażu Fortelock 2050/2060: średnia waga PVC płytek dla garażu, warsztatu czy sklepu

Ciężko palne, lekkie w czyszczeniu oraz wielostronnie zakładane. To płytki PVC Fortelock 2050 czy 2060 od czeskiego producenta Fortemix. Chcesz nadać Twojej podłodze inny, nieskomplikowany wygląd? Płytki te posiadają System simple o technice nie używającej podczas montażu jakich kolwiek specjlanych przyżądów. Płytki  do garażu stają się jeszcze bardziej atrakcyjne przez 25 lat gwarancji oraz odpowiednie czyszczenie.

Wygląd winylowych, dwu powierzchniowych płytek w garażu Fortelock 2050 & Fortelock 2060

1,4 ciężkie, kwadratowe, diamentowe albo skórzane. Dostępne w kolorach mocnych jak żółty, niebieski, czerwony, zielony przeznaczone szczególnie dla garażu albo innych pomieszczeń samochodowych albo do warsztatów. Odważ się nadać twoim pomieszczenią odpowiednie akcenty. Fortemix oferuję również delikatne, podstawowe kolory jak szary i czarny. Fortelock PVC płytki garażowe dopasują się doskonale do każdego pomieszczenia. Nie tylko wygląd jest atrakcją ale też techniczne wykonanie nas przekonuję.

Specjalne narzędzia do montażu Fortelock płytek garażowych 2050/2060 PVC podłogi

Nowa podłoga otrzymana w godzinę? Z płytkami Fortelock 2050 czy Fortelock 2060 nie jest to problemem! Oba modele PVC płytek montuję się w okołe 60 minut przy powierzchni 42 metrów kwadratowych. Przy odpowiednim systemie potrzebują tylko kleju jako fundament i nic więcej przy czym doskonale będą trzymać się na powierzchni również przy 1000 kg pod ciężkimi paletami. Jedyne co musimy obserwować przy tych płytkach to ich powierzchnia. Dzielą się na cztery kwadraty. Aby zainstalować resztę płytek w garażu należy odpowiednio wymierzyć 5 mm od ściany. Fortelock 2050 i 2060 są natychmiastowo mocne i obciążone. To znaczy, że po zamontowaniu możesz od razu używać płytek oraz stawiać na nich ciężkie przedmioty jak auta czy ciężkie regały.

Dzięki technicznej inowacji bezproblemowe utrzymanie w czystości płytek garażowych: Winylowe płytki Fortelock 2050 & Fortelock 2060

Szczególnie przeznaczone dla pomieszczeń gdzie często otrzymujemy zabrudzenia przy olejach, szkodliwych środkach chemicznych. Ich powierzchnia odporna jest na wszelkie zanieczyszczenia olejowe, chemiczne oraz odporne na wodę. Kanałowy system Air Flow chroni przed wodę oraz umożliwia oddychanie podłogi. Kolejnym aspektem jest czyszczenie powierzchni płytki do garażu: nie potrzebne są nam jakie kolwiek specjalne środki ale tylko woda i zwykłe przybory do czyszczenia.

Absolutnie podane recyklingowi oraz wtórnemu wykorzystaniu; Fortelock 2050/2060 PVC płytki podłogowe do garażu 

Producent Fortemix posiada przy swoich produktach wiele różnych sektorów kryjących. Możliwość montowania w pomieszczeniach jak przedszkola, szkoły, biura ale także hale sportowe. Płytki do garażu posiadają certyfikat EN 14014 oraz są definitywnie odporne na ogień jak i szczególnie elastyczne. Tak możesz według własnych upodobań montować płytki fortelock. Renowacja płytek garażowych nie wynosi nas jakich kolwiek dodatkowych kosztów. Recykling jest bardzo ważny dla tego koncernu, czeskie winylowe płytki. Fortelock przyjazne dla środowiska płytki PVC do garażu!


                         ✓ Fortelock 2050/2060 Winylowe płytki w najlepszej Cenie ✓ Darmowe próbki ✓ Indywidualne oferty dla podłogi garażowej

;