0 61 660 15 09

Produkty 1 do 15 z 105

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Produkty 1 do 15 z 105

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Płytki dywanowe Dura Air – niemiecka jakość

Założona w 1955 roku firma Dura oparta jest na wieloletniej tradycji i dużym doświadczeniu. Jej założyciel Christian Wirth był w Niemczech pionierem produkcji wykładzin dywanowych metodą tuftowania tworząc trójwymiarowe powierzchnie tekstylne. Obecnie to najbardziej rozpowszechniona metoda produkcji dywanów, a także wyposażenia samochodów stanowią obszary w których Dura skutecznie działa. Płytki dywanowe Dura korzystają z doświadczenia w produkcji wykładzin dywanowych i są znane ze swojej wysokiej jakości. Znajdują zastosowanie zarówno w sektorze prywatnym, jak również w komercyjnym. Płytki dywanowe w kolekcji Dura dostępne są w szerokiej gamie kolorów, faktur i aplikacji. Producent opiera się na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie projektowania wnętrz i architektury i zapewnia tekstylnych wykładzin podłogowych, które doskonale uzupełniają różne koncepcje przestrzenne. Ponadto płytki dywanowe Dura z kolekcją DuraAir stanowią produkt, który wyprodukowany został w mozliwie najlepszej technologii ukierunkowanej na ochronę środowiska i konsumentów, przez co uzskał oznaczenie ekologiczne GUT.  Płytki dywanowe Dura dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach i w różnych kolorach, przekonując do zakupu nie tylko odbiorców prywatnych, ale także komercyjnych.

Dura wykładziny w płytkach w wielu wzorach i nowoczesnych kolorach

Kolekcje płytek dywanowych Dura są zróżnicowane nie tylko pod względem technicznym, ale także mają wiele do zaoferowania pod względem wizualnym. Różnorodność wzorów, począwszy od klasycznych petli, poprzez aksamitnie miękki welur po solidną jakość włosa. Czasami płytki dywanowe wykonane są z ciasnych, wąskich pętelek, które dają bardzo wyrównaną powierzchnię płaskiej przędzy, czasem jednak z obszernych pętli sprawiające wrażenie wysokiej jakości, wyjątkowo miękkiego dywanu. Różnorodne, doskonale dobrane przędze połączone są w płytkach dywanowych Dura przekonują swoją kompozycją i atrakcyjną konstrukcją wydobywającą głębię kolorów sprawia, że podłoże jest łatwiejsze do utrzymania w czystości, a nieznaczne zanieczyszczenia nie są natychmiast zauważalne. Mieszanka kolorów sprawia, że podłoga zyskuje nie tylko dyskretny i elegancki wygląd, ale też czasem może przybrać uderzająco ekscytujące oblicze. Liniowa struktura płytek dywanowych Dura dostępnych w sprzedaży on-line obejmuje równiez grupę produktów Dura Cord o specjalnej konstrukcji z ekskluzywnym wyglądem żebrowanego sznura. To szczególnie dobre rozwiązanie dla przestrzeni, które chcemy optycznie poprawić tak, by wciaż pozostały eleganckie. Doskonały stosunek ceny do wydajności sprawia, że płytki dywanowe Dura Cord są szczególnie atrakcyjne. Wystarczy ułożyć je w szachownicę by uzyskać wyjątkowo atrakcyjne wrażenie ogólne.

Kolorystyka produktów firmy Dura technicznie zorientowana jest na aktualne trendy na rynku i ma za zadanie uzupełniać się z najnowszymi trendami w dziedzinie projektowania wnętrz i kolorów. Z pomocą kompetentnych projektantów, pracowników i klientów wybrano nowoczesne, uniwersalne i modne kolory takie jak granatowy czy oberżynowy. Wśród płytek dywanowych Dura znajdziemy szczególnie harmonijny dobór kolorów, co odpowiada nowoczesnym wymaganiom jakości i wzornictwa. Przykładem prawdziwego hitu jest popularna kolekcja Dura Terra, w której skład wchodzą piękne pętelkowe  płytki w nowoczesnej palecie barw. Płytki dywanowe z tej kolekcji można układać dowolnie, zarówno w szachownicę jak i liniowo przez co uwidaczniona zostaje nie tylko wysoka jakość, ale również bardzo elegancki wygląd. Melanżowata powierzchnia sprawia, że ​​płytki dywanowe Dura nie są wrażliwe na zanieczyszczenia i wyblaknięcia, co przekłada sie na z wysoką odporność na zużycie często uczęszczanych powierzchni.

Płytki dywanowe Dura Air o wysokiej jakości na najwyższym poziomie

Właściciel Dura Christian Wirth w roku 1955 na poziomie pionierskim igłowania – obecnie używanym na całym świecie. Dura jeśli chodzi o wysokiej jakości produkcji dywanów poprzez swoją długoletnią tradycję stała się dobrze znana i tak rozszerza nam pola tekstylnych wykładzin w pomieszczeniach handlowych jak i komercyjnych. Ze swoimi dwoma miejsami usiedlenia w Niemczech posiadają najwiekszej jakości kwalitet, wysokiej jakości przędza i nowoczesną produkcję gwarantowaną. Płytki dywanowe Dura są ponadto bardzo solidne i wytrzymałe i oferują wysokie obciążenie czoła. Są stabilne i bezpieczne dzięki czemu otrzymasz długotrwały i atrakcyjny wygląd. Z reguły nie ma problemu czy przy krzesłach na kółkach jak i przy ogrzewaniu podłogowym. Odpowiednie zarówno do użytku prywatnego jak i handlowego. Wyposażone pomierzczenia w płytki Dura będą posiadać czyste powietrze co tym samym udoskonala zalety wykładziny. Dura płytki dywanowe są bardzo trwałe i swoimi cechami są bardzo przekonujące. 

Dziecinnie prosty montaż płytek dywanowych Dura Air

Zaletą dywanów na twardych powierzchniach jest – wysoki komfort, miękksza powierzchnia i izolacja akustyczna i ulepszona poprawa powietrza w pomieszczeniu. Ale samoleżące płytki dywanowe kładą się bez problemowo poprzez swój praktyczny wymiar i nie sprawiają problemów w transportowaniu. Układanie wykładziny jest całkowicie bez niepotrzebnych kleji, są trwałe pod własnym ciężarem i posiadają solidną konstrukcję własnego ciężaru. Nie isnieją żadne pozostałości nieestetyczne. Szczególnie praktyczne i łatwe w montowaniu jak i w demontowaniu jak i również w czyszczeniu pojedyńczej płytki. Kolejną zaletą montowania jest to,że płytki dywanowe mogą być dostosowane od początku do pomieszczenia nie jak znane nam dotąd wykładziny w rolkach. Tak o to Dura wykładziny są nie szkodliwe środowisku jak i zauważalne pod względem rozsądnej ceny.

Dla zdrowia i ochrony środowiska - płytki dywanowe Dura Air

Pod wieloma względami, Dura płytki dywanowe mają pozytywny wpływ na zdrowie, powołując się również na zwiększoną ochronę środowiska. DuraAir to unikalna , opatentowana technologia dbająca o czystsze powietrze w pomieszczeniach. Dowiedziono naukowo iż dywany stanowią zdrowszą alternatywę w porównaniu do gładkiej podłogi. Wiążą one drobny pył , a tym samym zapewniają lepszy klimat w pomieszczeniu. Z duraAir Dura dodaje już istniejące właściwości dywanu dzięki czemu jej produkty otrzymują jeszcze lepsze funkcjie: Niebezpieczne, substancje czynne wprowadzone są w trakcie produkcji płytek dywanowych w budowie. Dowodem na to jest nieszkodliwe dla zdrowia i działa katalitycznego, czyli pochodzące zapachy i inne cząsteczki, takie jak szkodliwy formaldehyd lub nikotyny w ramach zwykłej cyrkulacji powietrza w kontakcie z nim , są przekształcane i zdegradowane. Nie są one więc związan tak , że lek nie traci po pewnym czasie swojej twardość , ale stałe pozostają aktywne i przekształcają się w substancje nieszkodliwe. Ale nie tylko dla zdrowia i środowiska w szerszym kontekście robi producentowi płytka dywanowa Dura coś : Wkrótce dołączy do Wspólnoty Ekologicznych wykładzin e.V. i tak ekologicznej świadomej produkcji. Jako jeden z pierwszych Dura był również duraGreen na rynku, na którym jest koncepcja zrównoważonego dywanu, w którym specjalne włókna DuPont Sorona wynosi około 37 % z surowców odnawialnych i wymagają produkcji 30 % mniej energii i mogą ubiegać się do 63 % mniej CO2.

Dura Air płytki dywanowe na BRICOFLOR.pl

Znany producent Dura wykonuje szeroki zakres różnych kolekcji, które są zarówno używane prywatnie w sektorze komercyjnym i robiące wrażenie prawie wszędzie. Trwałość i solidność utrzymania płytki dywanowych są szczególnie długie i uzyskają w ten sposób ich piękny wygląd . Płytki dywanowe Dura są dostępne w wielu różnych stylach , kolorach i wzorach. Czy Cord wzór pętelkowy lub welur w spokojnych barwach z optymistyczną odrobiną koloru - Dura płyteki dywanowe w wielu różnych wersjach i kolekcjach można znaleźć naturalnie w naszym Sklepie Internetowym na BRICOFLOR.pl!

 

✓ Dura płytki dywanowe w najlepszej cenie   ✓ Bezpłatne próbki   ✓ Indywidualne oferty płytek dywanowych Dura Air

 

 

;