Fachowe doradzrwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09

Items 1 to 15 of 120 total

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Items 1 to 15 of 120 total

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6


Dura niemieckiej jakości Płytki dywanowe z duraAir

Powstały w roku 1955 według swojej firmowej tradycji i według wielkiego wieloletniego doświadczenia. Założyciel firmy Chrisian Wirth był też jednym z nieliczynch pierwszych założycieli w Niemczech. Od samego początku wierzył w patent wytwarzania trójwymiarowych powierzchni tekstylnych. Dzisiaj jest to najbardziej rozpowszechniona metoda produkcji dywanów a także wyposażeniem samochodów. Zarówno na obszarze gdzie dura jest dalej obecna. Wykładziny w płytkach od Dura profitują się długo letnim doświadczeniem i są poprzez to znane przez swoją jakość. Jak i w użytku domowym tak i w użytku handlowym nie stanowią problemu w funkcjonalności. Ze swoją wielką kolekcją zakrywa dura dużą częścią koloroami,powierzchnią i strukturą.
Producent opiera się na najnowszych osiąagnięciach w dziedzinach projektowania wnętrz i architektury i zapewnia wygląd wykładzin tektsylnych. Dodatkowo Dura jest swoimi płytkami jako produkt,który wszelkimi możliwościami chroni środowsiko i środowisko kosumenta. Dura dołączyła jako jeden producent do oznakowania ekologicznego wykładziny e.V. (dobre) Jako pierwszy producent jest silnie zaangażowany w wykładziny podłogowe aby stworzyć je jako przyjazne zdrowiu i dla środowiska.Dura wykładziny w płytkach w wielu Designs i nowoczesnych kolorach

 

Nie tylko technicznie zmieniły się Kolekcje Dura, które bardzo sie rozwinęły ale też optycznie mają nam dużo do zaoferowania. Duża liczba Designs od klasycznych do wysokiej jakości weluru do różnych pętli. Czasami są plytki z wąskich,ciasnych płytek zwłaszcza gdy są równomierne i posiadają płaskie powierzchnie podłogowe z innymi pętelkami, które wyglądają na wysokie i miłe w dotyku. Inne a jednak doskonale dobrane przędza są połączone z kolekcją płytek Dura w przekonującej kompozycji i nadają różne atrakcyjne efekty marmurkowe, ktore są łatwe w czyszczeniu ponieważ brud i zanieczyszczenia nie osadzają się od razu. Nakrapianie jest raz delikatne a raz eleganckie a czasami ekscytujące. Również wzór paskowy Dura w sklepie internetowy należy do wielkiego wyboru, albo też rafinowane osiągnięcia w strukturze Dura cord ze swoją Cord optyką. Jest to szczególnie dobre dla codziennej przestrzeni pomieszczeń użytku domowego. Doskonały stosunek sprawia dura ceny do wydajności cena bardzo atrakcyjna i warta swojej uwagi. Wystarczy ułożyć płytki w wzór szachwonicy aby nadać pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu i wrażenia.
Na technika kolorów orientuje się producent Dura na aktualnościach na markcie i zamienia je w idealn aktualne trendy w swojej dziedzinie projektowania wnętrz i kolorów. Z pomocą kompetentnych Designer, pracowników i klientów dodał on do palety wybrane uniwersalne kolory jak i modne granatowe. Takim sposobem można znaleźć w Dura płytkach szczgólnie harmonijny dobór kolorów oraz nowoczesne wymagania jakościowe. Prawdziwym hitem jest ulubiona kolekcja Dura Terra – piękna porządkująca pętelka płytki dywanowej z ultranowoczesnym spektrum kolorów. Płytki te mogą być stosowane zarówno we wzorze szachownicy i wzorze paskowym. Monotowanie jest nie tylko bardzo łatwe i szybkie ale również wykazuję się wysokiej jakości elegancją. Również tutaj odpowiada lekkie nakrapianie, które robi płytki dywanowe dura niewrażliwe na lekkie zabrudzenia i zanieczyszczenia i pozwala na poruszanie się po powierzchni jak i przesuwanie środków o wysokim użytkowaniu na obszarze.


Dura z płytkami dywanowymi Dura Air o wysokiej jakości na najwyższym poziomie

Właściciel Dura Christian Wirth w roku 1955 na poziomie pionierskim igłowania – obecnie używanym na całym świecie. Dura jeśli chodzi o wysokiej jakości produkcji dywanów poprzez swoją długoletnią tradycję stała się dobrze znana i tak rozszerza nam pola tekstylnych wykładzin w pomieszczeniach handlowych jak i komercyjnych. Ze swoimi dwoma miejsami usiedlenia w Niemczech posiadają najwiekszej jakości kwalitet, wysokiej jakości przędza i nowoczesną produkcję gwarantowaną. Płytki dywanowe Dura są ponadto bardzo solidne i wytrzymałe i oferują wysokie obciążenie czoła. Są stabilne i bezpieczne dzięki czemu otrzymasz długotrwały i atrakcyjny wygląd. Z reguły nie ma problemu czy przy krzesłach na kółkach jak i przy ogrzewaniu podłogowym. Odpowiednie zarówno do użytku prywatnego jak i handlowego. Wyposażone pomierzczenia w płytki Dura będą posiadać czyste powietrze co tym samym udoskonala zalety wykładziny. Dura płytki dywanowe są bardzo trwałe i swoimi cechami są bardzo przekonujące.

 


Dziecinnie proste montowanie płytek Dura z duraAir

Zaletą dywanów na twardych powierzchniach jest – wysoki komfort, miękksza powierzchnia i izolacja akustyczna i ulepszona poprawa powietrza w pomieszczeniu. Ale samoleżące płytki dywanowe kładą się bez problemowo poprzez swój praktyczny wymiar i nie sprawiają problemów w transportowaniu. Układanie wykładziny jest całkowicie bez niepotrzebnych kleji, są trwałe pod własnym ciężarem i posiadają solidną konstrukcję własnego ciężaru. Nie isnieją żadne pozostałości nieestetyczne. Szczególnie praktyczne i łatwe w montowaniu jak i w demontowaniu jak i również w czyszczeniu pojedyńczej płytki. Kolejną zaletą montowania jest to,że płytki dywanowe mogą być dostosowane od początku do pomieszczenia nie jak znane nam dotąd wykładziny w rolkach. Tak o to Dura wykładziny są nie szkodliwe środowisku jak i zauważalne pod względem rozsądnej ceny.

 


Dura wykładziny w płytkach duraAir dla zdrowia i ochrony środowiska.

Pod wieloma względami, Dura płytki dywanowe mają pozytywny wpływ na zdrowie, powołując się również na zwiększoną ochronę środowiska. DuraAir to unikalna , opatentowana technologia dbająca o czystsze powietrze w pomieszczeniach. Dowiedziono naukowo iż dywany stanowią zdrowszą alternatywę w porównaniu do gładkiej podłogi. Wiążą one drobny pył , a tym samym zapewniają lepszy klimat w pomieszczeniu. Z duraAir Dura dodaje już istniejące właściwości dywanu dzięki czemu jej produkty otrzymują jeszcze lepsze funkcjie: Niebezpieczne, substancje czynne wprowadzone są w trakcie produkcji płytek dywanowych w budowie. Dowodem na to jest nieszkodliwe dla zdrowia i działa katalitycznego, czyli pochodzące zapachy i inne cząsteczki, takie jak szkodliwy formaldehyd lub nikotyny w ramach zwykłej cyrkulacji powietrza w kontakcie z nim , są przekształcane i zdegradowane. Nie są one więc związan tak , że lek nie traci po pewnym czasie swojej twardość , ale stałe pozostają aktywne i przekształcają się w substancje nieszkodliwe. Ale nie tylko dla zdrowia i środowiska w szerszym kontekście robi producentowi płytka dywanowa Dura coś : Wkrótce dołączy do Wspólnoty Ekologicznych wykładzin e.V. i tak ekologicznej świadomej produkcji. Jako jeden z pierwszych Dura był również duraGreen na rynku, na którym jest koncepcja zrównoważonego dywanu, w którym specjalne włókna DuPont Sorona wynosi około 37 % z surowców odnawialnych i wymagają produkcji 30 % mniej energii i mogą ubiegać się do 63 % mniej CO2.

 

 

Dura płytki dywanowe z duraAir na BRICOFLOR.pl


Znany producent Dura wykonuje szeroki zakres różnych kolekcji, które są zarówno używane prywatnie w sektorze komercyjnym i robiące wrażenie prawie wszędzie. Trwałość i solidność utrzymania płytki dywanowych są szczególnie długie i uzyskają w ten sposób ich piękny wygląd . Płytki dywanowe Dura są dostępne w wielu różnych stylach , kolorach i wzorach. Czy Cord wzór pętelkowy lub welur w spokojnych barwach z optymistyczną odrobiną koloru - Dura płyteki dywanowe w wielu różnych wersjach i kolekcjach można znaleźć naturalnie w naszym Sklepie Internetowym na BRICOFLOR.pl!

✓ Dura płytki dywanowe w najlepszej cenie

✓ Darmowe próbki

✓ Indywidualne oferty płytek dywanowych duraAir

 

 

;