Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 8 - 16

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Płytki do garażu w wersji EKO - Fortelock Industry 2010/2020/2040 ECO

Firma Fortemix z Czech doskonale uzupełnia rynek swoimi innowacyjnymi produktami. Płytki do garażu Fortelock 2010/2020 ECO przeznaczone są do stosowania w garażu, warsztacie czy magazynie oraz wyposażone są w prosty i niezawodny system instalacyjny. Płyty PCV firmy Fortemix są niedrogim i trwałym rozwiązaniem odpowiednim dla każdego garażu czy też lokalu użytkowego. Dowiedz się więcej

Fortelock Industry 2010/2020/2040 ECO

Decydując się na montaż Fortelock Industry 2010, 2020, 2040 (teraz także w wersji ECO!) otrzymasz nie tylko podłogę z doskonałym systemem cyrkulacji powietrza, ale także 12-letnią gwarancję z możliwością służebności do 25 lat. Warto wspomnieć, że przy wyborze wersji EKO zyskujesz już na samym początku redukcję kosztów zakupu o ok. 33% w porównaniu do standardowych płytek Fortelock Industry 2010/2020/2040.

Praktyczna i funkcjonalna podłoga z płytek PCV Fortelock Industry 2010/2020/2040 ECO 

Te wyjątkowo masywne płytki PCV do garażu (waga 2,2 kg) znajdziesz w dwóch różnych wzorach powierzchni. W zależności od tego, czy wolisz chropowatą czy gładką fakturę, masz do dyspozycji płytki z wyraźną strukturą diamentu (ECO Fortelock 2010) lub gładkiej skóry (Fortelock 2020 ECO). W linii ekonomicznej ECO Fortemix pomija dodatkowe walory kolorystyczne, oferując do wyboru jedynie kolor czarny i szary. Producent z Ostrawy wie dokładnie, w jaki sposób trafić do klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na wysokie koszty i długie przerwy w prowadzeniu biznesu, jednoczesnie oczekując solidnej podłogi. Z płytkami PCV Fortelock Industry 2010/2020/2040 ECO uzyskasz oczekiwany efekt na długie lata. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o doskonałych własnościach płytek Fortelock Industry ECO, zapraszamy do dalszej lektury.

Błyskawiczny montaż płyt Fortelock Industry 2010/2020/2040 ECO

Twoja podłoga w garażu nadaje się do wymiany, ale nie masz czasu na długie przerwy w prowadzeniu biznesu? A może po prostu chcesz jak najszybciej wyremontować swój prywatny warsztat?  Z płytkami Fortelock Industry 2010/2020/2040 ECO możesz zamontować 46m2 podłogi w godzinę. Ten szybki montaż jest możliwy dzięki temu, że do położenia płytek Fortelock z serii Industry nie musisz używać jakiegokolwiek kleju! Producent poleca użycie go jedynie w wypadku, jeśli obciążenia działające na podłoże przekraczają 1500 kg. Przed ułożeniem płytek należy oczyścić i wyrównać stare podłoże. Montaż zaczynamy od środka pomieszczenia. Jedno  z niewielu narzędzi, któtego będziesz potrzebował to gumowy młotek, który będzie pomocny przy szczelnym spasowaniu poszczególnych płytek. Płytki Fortelock układamy na powierzchni pozostawiając ok. 5 mm od brzegów pomieszczenia, a następnie montujemy listwy wykończeniowe lub wypełniamy spoinę elastycznym kitem. Otwarte krawędzie podłogi wykańczamy przy użyciu ramp najazdowych Fortelock 2015/2025. Płytki można łatwo dopasować poprzez docięcie np. wyżynarką. Dzięki temu intuicyjnemu systemowi ukadania uzyskasz stabilną i odporną na obciążenia podłogę w krótkim czasie.

Fortelock Industry 2010/2020/2040 ECO są odporne na zabrudzenia

Jeśli Twoja podłoga na codzień styka się z wilgocią, chemikaliami czy olejami to wybór Fortelock Industry jest oczywisty. Dzięki polimerowej strukturze płytek PVC szkodliwe czynniki zewnętrzne nie stanowią problemu. Nowoczesny system kallików, w który wyposażony jest spód płytek, umożliwa cyrkulację powietrza. Ponadto system ten optymalizuje proces odparowywania wody spod płytek, zapewniając w ten sposób swoisty rodzaj "oddychania". Ta innowacja zapobiega rozwijaniu się grzybów oraz pleśni pod powierzchnią podłogi. Dodatkową zaletą Fortelock Industry ECO jest fakt, że są one niezwykle łatwe w pielęgnacji i mogą być myte przy pomocy wody połączonej ze standardowymi środkami czystości. Zastosowanie płytek PCV z serii ECO gwarantuje oszczęność czasu, pieniędzy oraz ergonomiczne użytkowanie na długie lata! 

Fortelock Industry 2010/2020/2040 ECO to nieszablonowe rozwiązanie dla Twojego garażu

Podsumowując, płytki Fortelock Industry z serii 2010/2020/2040 w wersji ECO są szczególnie dedykowane do użytku w garażu, warsztatcie czy magazynie. Wedle wizji producenta, ta innowacyjna podłoga może również doskonale się sprawdzić na dworcach, w centrach dystrybucyjnych, halach wystawowych lub komisariatach. Firma Fortemix uzyskała certyfikat jakości zgodny z normą EN 14041. Produkt wykonany jest z trudnopalnego PCV, co sprawia, że jest bezpieczny i znajduje zastosowanie w niemal w każdym obszarze działalności. Ponadto, płytki do garażu Fortelock Industry ECO wykonane są z materiałów recyklingowych. Jeśli zechcesz wymienić swoją podłogę na nową, firma Fortelock przyjmie zużyte płytki wymieniając je na nowe. Duża świadomość firmy Fortemix w zakresie zrównoważonej produkcji w zgodzie ze środowiskiem naturalnym sprawia, że recykling jest w rzeczywistości głęboko zakorzeniony w polityce korporacyjnej Fortemix. Wysiłki związane z produkcją linii ECO wiodą do zrównoważonego rozwoju prez cały proces produkcyjny. Wybierając Fortelock Industry ECO nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale też wspierasz świadomość firmy otwartej na środowisko i zrównoważony rozwój!

Znajdź idealną podłogę do garażu w sklepie online BRICOFLOR!

Czy już się przekonałeś, że płytki PVC Fortelock są wprost idealnym rozwiązaniem dla Ciebie? Jeśli tak, to nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić Cię do wyboru wzoru. Za swoje zamówienie wygodnie zapłacisz kartą, przelewem lub w systemie PayPal. W każdej chwili możesz zamówić też darmową próbkę, by obejrzeć wybrany produkt przed pełnym zamówieniem. W razie dodatkowych pytań, służymy Ci pomocą. Zadzwoń do nas by uzyskać fachową poradę lub indywidualną ofertę. W BRICOFLOR gwarantujemy Ci satysfakcję z zakupów oraz najlepszą ofertę online. Jeśli znajdziesz korzystniejszą cenę, zwrócimy Ci różnicę. Zaufało nam już wielu klientów w Europie Zachodniej i nie tylko. Czas na Ciebie! Czekamy na Twoją wiadomość!

 ✓ Fortelock Industry 2010/2020/2040 ECO w najlepszej cenie ✓ Darmowe próbki ✓ Indywidualne oferty

 

Unsere Vorteile
  • Ponad 30.000 produktów
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Darmowe próbki
  • Darmowe próbki
  • Największy wybór online