0 61 660 15 09

6 Produkt(ów) 

6 Produkt(ów) 

Podłoga w garażu w wersji EKO - Fortelock 2010/2020 ECO

Firma Fortemix z Czech innowacyjnymi produktami Fortelock 2010/2020 ECO przeznaczonymi do zastosowania w garażu, warsztacie czy magazynie uzupełnia rynek podłóg przemysłowych w postaci niedrogich płyt PCV z prostym i niezawodnym systemem instalacyjnym. Płyty PCV firmy Fortemix zachwycają doskonałym niedrogim i trwałym rozwiązaniem odpowiednim dla każdego garażu czy też lokalu użytkowego. Decydując się na montaż Fortelock 2010 i 2020 także w wersji ECO Fortelock otrzymasz nie tylko podłogę z doskonałym systemem cyrkulacji powietrza ale także 12letnią gwarancję z możliwością służebności do 25lat. Przy wyborze wersji EKO zyskujecie na początku redukcję kosztów zakupu o ok. 33% w porównaniu do standardowego wykonania Fortelock 2010 i 2020.

 

Podłoga w garażu praktyczna i funkcjonalna z płyt PCV Fortelock 2010/2020 ECO 

Wyjątkowo masywne płytki PCV do garażu o wadze 2,2 kg można zamówić w dwóch różnych wzorach powierzchni. W zależności od tego, czy wolisz chropowatą czy gładką powierzchnię masz do dyspozycji płytki z wyraźną strukturą diamentu (ECO Fortelock 2010) lub gładkiej skóry (Fortelock 2020 ECO). W linii ekonomicznej ECO Fortemix pomija dodatkowe walory kolorystyczne, oferując do wyboru jedynie kolor czarny i szary. Producent z Ostrawy wie dokładnie, w jaki sposób trafić do klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na wysokie koszty i długie przerwy w eksploatacji powierzchni użytkowych oczekując jednak solidnego wykonania podłogi. Z płytkami PCV Fortelock 2010/2020 ECO uzyskasz oczekiwany efekt. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o doskonałych własnościach płytek Fortelock ECO zapraszamy do dalszej lektury.

 

Błyskawiczny montaż Fortelock 2010/2020 ECO

Podłoga w garażu nadaję się do wymiany a nie masz czasu na długie postoje?  Z Fortelock 2010 ECO lub Fortelock 2020 ECO masz szansę zamontować 46m2 podłogi w godzinę. Ten szybki montaż jest możliwy dzięki temu, że do położenia płytek Fortelock 2010 ECO & Fortelock 2020 ECO nie musisz używać jakiegokolwiek kleju jeśli obciążenia działające na podłoże nie przekroczą 1500 kg. Przed ułożeniem płytek należy oczyścić i wyrównać podłoże, na którym planujemy ułożenie płytek. Montaż zaczynamy od środka pomieszczenia, a gumowy młotek będzie pomocny przy szczelnym spasowaniu poszczególnych płytek. Płytki układamy na powierzchni pozostawiając ok. 5mm od brzegów pomieszczenia, a następnie montujemy listwy wykończeniowe lub wypełniamy spoinę elastycznym kitem. Otwarte krawędzie podłogi wykończamy przy użyciu ramp najazdowych Fortelock 2015/2025. Płytki można łatwo dopasować poprzez docięcie ich ogólnie dostępnymi wyrzynarkami. Dzięki takiemu schematowi ukadania uzyskasz stabilną i odporną na obciążenia podłogę w krótkim czasie.

 

Fortelock 2010/2020 ECO – Płyty PCV odporne na zabrudzenia przemysłowe

Jeśli w Twojej firmie występuje wilgoć, oleje, czy też chemikalia, które mogą przeniknąć na podłogę to dzięki zastosowaniu płytek PCV Fortelock z polimerową strukturę nie stanowi to problemu. Nowoczesny system kallików, w który wyposażony jest spód płytek umożliwa cyrkulację powietrza i dzięki temu zoptymalizowany został proces odparowywania wody spod płytek, zapewniając w ten sposób swoisty rodzaj "oddychania", co zapobiega tworzeniu się pod powierzchnią grzybów i pleśni. Dodatkową zaletą Fortelock 2010 i 2020 eko jest to, że są łatwe w pielęgnacji i moga być myte przy pomocy wody połączonej ze standardowymi środkami czystości. Zastosowanie płytek PCV z serii ECO-Line, łatwych w montażu i korzystnych cenowo, przeznaczonych do powierzchni przemysłowych zdecydowanie warte rozważenia!

 

 Fortelock 2010/2020 ECO nieszablonowe rozwiązanie dla Twojego garażu

Fortelock 2010 ECO & Fortelock 2020 ECO jest szczególnie dedykowany do użytku w garażu, warsztatcie czy magazynie. W wizji producenta firmy Fortemix  może również doskonale się sprawdzić ba dworcach, w centrach dystrybucyjnych, halach wystawowych lub komisariatach. Dlatego też Producent uzyskał na ten produkt certyfikat jakości zgodny z normą EN 14041. Ponadto deklaruje, że produkt wykonany jest z trudnopalnego PCV, co sprawia, że znajduje zastosowanie niemal w każdym obszarze działalności. Fortelock ECO 2010 lub 2020 ECO wykonane są z materiałów recyklingowych, dlatego, ześli chcesz wymienić wysłużoną podłoge na nową firma Fortelock przyjmie zwrot uszkodzonych przez Ciebie płytek wymieniając je na nowe. Duża świadomość produkcji w zgodzie ze środowiskiem naturalnym sprawia, że recykling jest w rzeczywistości głęboko zakorzeniony w polityce korporacyjnej Fortemix. Wysiłki związane z produkcją ECO-line wiodą drogą do zrównoważonego rozwoju prez cały proces produkcyjny. Wybierając Fortelock 2010 lub 2020 ECO nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale też wspierasz świadomość firmy otwartej na środowisko i zrównoważony rozwój!

  Podłoga do garażu w najlepszej cenie  Darmowe Próbki  Indywidualne Oferty płyt PCV do garażu

 

;