Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 8 - 16

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Fortelock Industry 2010/2020/2040 - innowacyjne i wytrzymałe płytki do garażu 

Czeska firma Fortemix wprowadziła na rynek obiecujące rozwiązanie dla pomieszczeń użytkowych tj.: garaże, warsztaty i magazyny. Płytki garażowe Fortelock Industry 2010/2020/2040 przekonują wytrzymałą powierzchnią i doskonałymi właściwościami technicznymi. Jeśli Twoja podłoga w garażu nie spełnia Twoich oczekiwań, a standardowe posadzki sa dla Ciebie zbyt drogie i zbyt czasochłonne w układaniu, to Fortelock jest rozwiązaniem dla Ciebie. Dowiedz się więcej

Fortelock Industry 2010/2020/2040

Płytki garażowe Fortelock wyposażone są od spodu w system kanalików umożliwiający odpowiedni przepływ powietrza, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci pod powierzchnią podłogi. Dziecinnie prosty montaż przy użyciu gumowego młotka i noża, a przede wszystkim korzystna cena, zdecydowanie przemawiają za zakupem. Dodatkową zaletą jest 12-letni okres gwarancji, choć producent zapewnia o możliwości 25-letniego okresu bezawaryjnej eksploatacji, przy założeniu prawidłowego użytkowania i konserwacji.

Co na podłogę w garażu? Kolorowe i wytrzymałe płytki Fortelock Industry! 

Płytki garażowe Fortelock Industry 2010/2020/2040 dostępne są w dwóch wzorach powierzchni - diamentowej (Fortelock 2010) oraz gładkiej skóry (Fortelock 2020). Płytki są wyjątkowo masywne (ponad 2 kg) i zapewnią Ci stabilną oraz wytrzymałą podłogę, odpowiednią dla powierzchni o wysokich wymaganiach. Jednak wybór struktury powierzchni to nie wszystko. Obok klasycznej czerni i szarości, firma Fortemix wprowadza też inne, atrakcyjne kolory, tj.: żółty, niebieski, czerwony i zielony. Dzięki temu Twoja podłoga w garażu zyska indywidualny charakter i świeżość. Z płytkami PCV Fortelock Industry uzyskasz oczekiwany efekt estetyczny jakościowy. 

Fortelock 2010/2020 – błyskawiczny montaż płytek garażowych

Potrzebujesz szybko wymienić podłogę w swoim warsztacie? Fortelock rozumie potrzeby swoich klientów i dlatego maksymalnie ułatwia sposób montażu płytek garażowych. Z podłogą PCV Fortelock Industry możesz spokojnie zamontować nową podłogę bez potrzeby zamykania interesu. Płytki te układane są z łatwością, a w ciągu jednej godziny można ułożyć aż do 46 m². Płyty garażowe Fortelock nie potrzebują wyjatkowego przygotowania podłoża. Przed rozpoczęciem montażu, powinno się dokładnie oczyścić podłogę, a następnie oznakować ją poprzez prosty podział na ćwiartki. Następnie rozpoczynamy układanie podłogi od środka w kierunku krawędzi, zachowując 5 mm odstęp od ścian. Szczelinę wypełniaj elastycznym kitem lub zamaskuj listwą przypodłogową. W celu wykończenia otwartych krawędzi podłogi należy użyć tzw. ramp najazdowych Fortelock 2015 / 2025. Podłoga Fortelock Industry wytrzyma obciążenie do 1,5 tony, a przy zastosowaniu odpowiedniego kleju, jej wytrzymałość wzrośnie nawet do 24 ton! W ten innowacyjny, prosty sposób, bardzo szybko i łatwo zamontujesz podłogę w swoim pomieszczeniu! Ponadto, powierzchnię można użytkować bezpośrednio po zakończeniu instalacji podłogi.

Podłoga do garażu Fortelock Industry jest także łatwa w pielęgnacji 

Jeśli Twoja podłoga na codzień styka się z wodą, olejami czy substancjami chemicznymi, to dobrze znany jest Ci temat odpowiedniej konserwacji podłogi. Jeśli masz już dość zniszczonych i zabrudzonych płytek, to rozwiązaniem Twoich problemów jest Fortelock. Odporna struktura powierzchni z polimeru  sprawia, że płytki są odporne nie tylko na oleje pochodzenia naturalnego, ale także na inne substancje chemiczne. Płytki są oczywiście wodoodporne i nie chłoną wody. Możliwość odparowania wilgoci zapewniona jest przez koncepcję przepływu powietrza pomiędzy płytkami. Ten specjalny, oparty na wąskich kanalikach system umożliwia optymalne odparowywanie wody spod płytki, jednocześnie pozwalając na odpowiednią cyrkulację powietrza. Takie rozwiązanie gwarantuje, że nawet jeśli woda przeniknie pod podłoże, to odparuje, a to zapobiegnie tworzeniu się grzybów czy pleśni. Kolejną zaletą płytek do garażu Fortelock Industry jest niski koszt utrzymania. Pielęgnacja  wymagaja jedynie wody z domieszką powszechnie dostępnych detergentów.  

Fortelock Industry 2010/2020/2040 - wielozadaniowa podłoga w Twoim garażu

Certyfikowane europejską normą EN 14014 płytki garażowe Fortelock mogą być wykorzystywane nie tylko jako podłoga w garażu, warsztacie czy magazynie. Producent Fortemix znajduje zastosowanie tego produktu również w miejscach takich jak: dworce, hangary lotnisk, centra handlowe, a nawet szkoły. Tylko Twoja kreatywność ogranicza i wyznacza zastosowanie tych trudnopalnych i bezpiecznych płytek PCV. Jeśli szukasz oszczędności i redukcji kosztów, Fortelock oferuje tę kolekcję także w wersji ECO. Produkty z tej serii w 100% nadają się do recyklingu i mają ograniczoną paletę barw. Kupując Fortelock, wspierasz produkt wytworzony w świadomości ekologicznej i zrównoważonego rozwoju na rynku!

Stwórz wymarzoną podłogę w garażu zamawiając w sklepie BRICOFLOR

Kolekcję płytek do garażu Fortelock Industry 2010/2020/2040 znajdziesz w naszym sklepie online BRICOFLOR. Oferujemy Ci tylko najlepsze produkty, w najkorzystniejszej cenie. Jeśli poszukujesz najlepszego rozwiązania dla Twojego warsztatu czy garażu, na pewno będziesz zadwolony z wyboru firmy Fortelock. Te płytki to gwarancja wytrzymałości (nawet do 24 ton!) i stabilności. Wybierz spośród dostępnych kolorów uprzednio zamawiając darmowe próbki. Zdecyduj spokojnie w domu, która z opcji odpowiada Ci najbardziej. Diamentowa, a może gładka? Gdy masz dodatkowe pytania, służymy Ci pomocą. Nie wahaj się i zadzwoń do nas, a pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt do Twoich potrzeb. Jeśli planujesz duże zamówienie, ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę. Zapraszamy do kontaktu! 

 ✓ Fortelock Industry 2010/2020/2040 w najlepszej cenie ✓ Darmowe próbki ✓ Indywidualne oferty 

Unsere Vorteile
  • Ponad 30.000 produktów
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Darmowe próbki
  • Darmowe próbki
  • Największy wybór online