0 61 660 15 09

Produkty 1 do 15 z 39

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 15 z 39

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Fortelock 2010/2020 - Innowacyjne i wysoko odporne płyty PCV do garażu i pomieszczeń użytkowych

Czeska firma Fortemix wprowadziła na rynek obiecujące rozwiązanie dla pomieszczeń użytkowych tj.: garaże, warsztaty i magazyny. Płytki garażowe z PVC Fortelock 2010 i 2020 przekonują wytrzymałą powierzchnią! Jeśli Twoja podłoga w garażu nie spełnia Twoich oczekiwań a standardowe posadzki sa dla Ciebie drogie i czasochłonne w układaniu to Fortelock 2010 / 2020 jest rozwiązaniem dla Ciebie. Płytki garażowe Fortelock 2010 lub Fortelock 2020 wyposażone po stronie spodniej w system kanalików umożliwiający przepływ powietrza, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci pod powierzchnią podłogi. Dziecinnie prosty montaż przy użyciu gumowego młotka i noża a przede wszystkim korzystna cena zachęcają do zakupu. Dodatkową zaletą jest 12-letni okres gwarancji, choć producent zapewnia o możliwości 25-letniego okresu bezawaryjnej eksploatacji, przy założeniu prawidłowego użytkowania i konserwacji.

O kolorowy i atrakcyjny wygląd w Twoim garażu zadbba Fortelock 2010/2020

Wyjątkowo masywne płytki PCV do garażu o wadze 2,2 kg można zamówić w dwóch różnych wzorach powierzchni. W zależności od tego, czy wolisz chropowatą czy gładką powierzchnię masz do dyspozycji płytki z wyraźną strukturą diamentu (ECO Fortelock 2010) lub gładkiej skóry (Fortelock 2020 ECO). Obok klasycznej czerni lub szarości Fortemix wprowadza też inne kolory, tj.: żółty, niebieski, czerwony i zielony. Dzięki temu Twoja podłoga w garażu zyska indywidualny charakter. Z płytkami PCV Fortelock 2010 i 2020 uzyskasz oczekiwany efekt. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o doskonałych własnościach płytek Fortelock zapraszamy do dalszej lektury.

Fortelock 2010/2020 – błyskawiczny montaż płytek garażowych

Wymiana podłogi w czasie pracy? Z płytami PCV Fortelock 2010 lub 2020 jest to jak najbardziej możliwe! Płytki te układane są z łatwością, a w ciągu jednej godziny można ułożyć 46 m². Płyty garażowe Fortelock nie potrzebują wyjatkowego przygotowania podłoża. Wytrzymałość podłogi przenosi się odpowiednio do wytrzymałości podłoża, natomiast przy ruchu wózków dodatkowo obciążonych powyżej 1500kg należy użyć mocowania w postaci kleju. Przed rozpoczęciem montażu powinno się dokładnie oczyścić podłogę przed rozpoczęciem znakowania powierzchni do pokrycia, przez prosty podział na cztery ćwiartki. Następnie rozpoczynamy układanie podłogi od środka w kierunku krawędzi zachowując 5mm odstęp od ścian wypełniając szczelinę elastycznym kitem lub maskujemy listwą przypodłogową. W celu wykończenia otwartych krawędzi podłogi należy użyć tzw. ramp najazdowych Fortelock 2015 / 2025. W ten sposób szybko i łatwo zamontujesz podłogę w swoim pomieszczeniu! Pomieszczenie można użytkować bezpośrednio po zakończeniu instalacji podłogi.

Wytrzymała i łatwa w pielęgnacji podłoga w garażu i warsztacie – Fortelock 2010/2020

W Twojej firmie do codzienności należą zanieczyszczenia olejami lub substancjami chemicznymi czy też zawilgocenia? Rozwiązaniem tych problemów jest Fortelock – płyty do garażu z PCV! Struktura polimeru na powierzchni sprawia, że płytki są odporne nie tylko na oleje pochodzenia naturalnego ale także na inne substancje chemiczne, dodatkowo nie chłoną wody. Możliwość odparowania wilgoci zapewniona jest przez koncepcję przepływu powietrza pomiędzy płytkami. Ten specjalny, oparty na wąskich kanalikach po stronie spodniej system umożliwia optymalne odparowywanie wody spod płytki pozwalając na cyrkulację powietrza. Takie rozwiązanie gwarantuje, że woda nawet jeśli przeniknie pod podłoże, to ma szanse odparowania, co zapobiega tworzeniu się grzybów czy pleśni. Kolejną zaletą Fortelock 2010 i 2020, jest niski koszt utrzymania wymagający jedynie wody z domieszką powszechnie dostępnych detergentów.  Ciepło i własności dźwiękoizolacyjne płyt winylowych Fortelock są zatem najlepszym przykładem łatwej w obsłudze i stabilnej wielozadaniowej podłogi.

Fortelock 2010/2020 - wielozadaniowa podłoga w garażu

Certyfikowane europejską normą EN 14014 płytki mogą być wykorzystywane nie tylko jako podłoga w garażu, warsztacie czy magazynie. Producent Fortemix znajduje zastosowanie tego produktu, również w miejscach takich jak: dworce, hangary lotnisk, centra handlowe a nawet szkoły. Kreatywność klienta nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z tego wszechstronnego i trudnopalnego PCV. Dla poszukujących redukcji kosztów Fortelock udostępnił atrakcyjną ofertę w wersji EKO w postaci płytek Fortelock 2010/2020 EKO podlegających w 100% recyklingowi, który stanowi jeden z najwyższych punktów polityki przedsiębiorczości Fortemix. Kupując Fortelock, wspierasz tym samym produkt wytworzony w świadomości ekologicznej i zrównoważonego rozwoju na rynku!

  Podłoga do garażu w najlepszej cenie  Darmowe Próbki  Indywidualne Oferty płyt PCV do garażu

 

;