0 61 660 15 09

Produkty 1 do 15 z 39

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 15 z 39

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Fortelock 2050/2060 - płyty PVC do średnich obciążeń nie tylko w garażu czy w warsztacie

Płyty PCV Fortelock 2050/2060 są trudnopalne, łatwe do czyszczenia i wszelkiego zastosowania PCV. Jeśli zamierzasz zmienić podłogę swojego garażu na bardziej funkcjonalną i nowoczesną. A może chcesz szybko i bez przestojów w pracy wymienić podłogę w Twojej firmie? Jeśli tak, to system Fortelock jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Płyty PCV Fortelock 2050 i 2060 o atrakcyjnym wyglądzie, dzięki prostej technologii i specjalnej konstrukcji przepływu powietrza, a także dziecinnie prostemu montażowi doskonale spełnią Twoje oczekiwania. Producent płyt Fortelock udziela 12-letniej gwarancji na swoje produkty, nie mniej jednak informuje, że  przy właściwym użytkowaniu i pielęgnacji ich żywotność może osiągnąć nawet 25 lat.

Fortelock 2050/2060 – dwa oblicza podłogi w garażu

Fortelock 2050 i Fortelock 2060 to płyty PCV o wadze 1,4kg, w kształcie kwadratu, o dwóch rodzajach struktur powierzchni: skóry (stosunowo gładka) i diamentu (przypominająca blachę ryflowaną). Dostępne w mocnych kolorach takich jak żółty, niebieski, czerwony, zielony, do zastosowania jako podoga w garażu, warsztacie czy innych pomieszczeniach gospodarczych. Ożyw swoje pomieszczenia kolorową podłogą nadając im niepowtarzalny charakter! Dla równowagi firma Fortemix oferuje również płyty w stonowanych kolorach takich jak szary i czarny. Płyty PCV Fortelock 2050/2060 przekonuja nie tylko atrakcyjnym wyglądem ale przede wszystkim doskonałymi własciwościami technicznymi.

Żegnajcie specjalistyczne narzędzia! Prosty montaż płyt Fortelock 2050/2060

Nowa podłoga w garażu położona w godzinę? Z płytkami Fortelock 2050/2060 jest to możliwe! Oba modele PVC płytek montuje się w ok. 60 minut przy powierzchni 46m2. Do montażu płytek w systemie Fortelock jedyne co potrzebujesz, to czyste, stabilne i w miare równe podłoże. Dla małych i średnich obciażeń (do 1000kg), bez natężonego ruchu kołowego nie potrzebujesz nawet kleju mocujacego. Jedyne na co musimy zwrócić szczególna uwagę przy montażu, to własciwy podział powierzchni na 4 równe części i dokładne oczyszczenie podłoża. Układanie płyt zaczynamu w każdej z wydzielonych ćwiartek od środka pomieszczenia na zewnątrz, w kierunku ścian. Płytki należy ściśle układać, dopasowując je przy pomocy gumowego młotka i pozostawiajac 5mm szczelinę od ścian, filarów czy na stałe zamontowanych regałów. Do wykończenia otwartej krawędzi np. po stronie bramy wjazdowej do garażu potrzebne są odpowiednie elementy brzegowe, tzw. rampy najazdowe Fortelock 2015 i 2025. Podłoga w garażu może być uzytkowana bezpośredio po zakończeniu montażu. Płyt PCV Fortelock 2050/2060 mogą być poddane mocnym obciążeniom bezpośrednio po instalacji

Płyty Fortelock 2050/2060 łatwe w pielęgnacji dzięki innowacji technicznej

W pomieszczeniach, w których szczególnie często mamy do czynienia z plamami ropy czy innymi substancjami chemicznymi podłoga wykonana z płyt PVC Fortelock jest idealna, ponieważ powierzchnia wykonana jest z polimeru odpornego na działanie olejów i innych środków chemicznych. Strona spodnia płyty wposażona została w system kanalików pozwalających na przepływ powietrza od spodu, dzięki czemu podłoga "oddycha" umożliwiając odparowanie wszelkich płynów, co zapobiega tworzeniu się grzybów i pleśni.Dodatkową zaletą Fortelock 2050 i 2060 jest to, że do utrzymania czystości wystarczy woda i łagodny detergent mający zastosowanie w niemal każdym domu. Jeśli jednak podłoga została zabrudzona w sposób wyjątkowo trudny do usunięcia producent płytek Fortelock zaleca stosowanie środków firmy Dr. Schutz. Ten pragmatyzm w pielęgnacji i użytkowaniu sprawiają, że ciepło jak i izolacja akustyczna Fortelock 2050/2060 są przykładem prostej a jednocześnie niemal niezniszczalnej podłogi dla pomieszczeń o różnym zastosowaniu.

Niezwykle trwałe i odzyskiwane przez recykling płyty PCV Fortelock 2050/2060

Producent płyt Fortelock 2050/2060 firma Fortemix stworzyła paletę produktów mających szerokie zastosowanie w różnych obszarach, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno  jako podłoga w garażu, piwnicy domu, warsztacie czy też w miejscach użyteczności publicznej takich jak: szkoły,  przedszkola, biura czy obiekty sportowe. Płyty Fortelock posiadają certyfikat EN 14014 co świadczy o tym, że są materiałem trudnopalnym i elastycznym. Poza tym po upływie okresu gwarancji i przy wymianie zużytych płyt firma Fortemix przyjmie spowrotem każdą ilość bezpłatnie i podda recycklingowi, chroniąc w ten sposób środowisko naturalne. Firma Fortemix opiera swoje działanie na podstawach zrównoważonego rozwoju zgodnego z naturą i przyjaznemu środowisku naturalnemu.

 

  Podłoga do garażu w najlepszej cenie  Darmowe Próbki  Indywidualne oferty płyt PCV do garażu

 

;