Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 8 - 16

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Vorwerk Campus

Wykładziny dywanowe Vorwerk Campus – fascynująca gra kolorów z błyszczącej przędzy

Marzysz o podłodze, która stworzy nową atmosferę w Twoim pomieszczeniu? Wykładzinie dywanowej, która Cię zainspiruje do zmian i bedziesz mógł się nią cieszyć przez długi czas? Jeśli tak, to powinieneś wybrać kolekcję Vorwerk Campus. Pozwól się uwieść wykładzinom dywanowym o wyjątkowej  strukturze pętelkowej, dostępnej w wielu kolorach połyskującej przędzy. Eleganckie dwukolorowe tuftowane wykładziny dywanowe z pętelkową strukturą powierzchni nie tylko przypominają błyszczącą wężową skórę, ale rownocześnie dobrze przylegają do podłoża i są wytrzymałe. Poszczególne pętle są wzbogacone wysokojakościową przędzą, co podkreśla poszczególne rzędy pojedynczych pętli dając efekt szczególnego akcentowania. Ta wyjątkowo fascynująca struktura stworzona jest przez kontrastujące kolory wydobywając ich głębię, która urzeka każdego. Różnorodność kolorów występujących w kolekcji Vorwerk Campus, sprawia, że możliwe jest indywidualne dopasowanie do potrzeb i oczekiwań. Paleta barw rozpościera sie począwszy od  jasno-niebieskiego, niebieskiego w połaczeniu z brązem, przez miękkie barwy wapna z połyskującą nicią naturalnego jedwabiu, do głębokich zieleni z połyskującymi włóknami przędzy w kolorze naturalnego jedwabiu i złota. Perłowy wygląd wykładziny dywanowej redukuje znacznie widoczność zabrudzeń na jej powierzchni.

 

Vorwerk Campus – wykładziny dywanowe kolekcji Vorwerk o ekologicznych właściwościach

Chcielibyście Państwo jako użytkownik posiadać nie tylko wysokojakościową wykładzinę, ale także wyprodukowaną w procesie przyjaznym dla środowiska? Vorwerk Campus prowadzi we wszystkich zestawieniach EKO oznaczonych HQE odnoszący się do porównywalnych parametrów, przez co uzyskuje się przejrzyste zasady jego przyznawania. Dzięki temu każdy producent wykładzin może świadomie zagwarantować jakość swoich produktów. Działaj na rzecz środowiska naturalnego, i zdecyduj się na wykładzinę dywanową, która jest produkowana w sposób odpowiedzialny. Wykładziny dywanowe Vorwerk Campus z certyfikatem Green Label Plus, spełniają kryteria LEED z US Green Building Council. To oznaczenie znane na całym świecie oznacza efektywne wykorzystanie wody i utrzymywanie pod ścisłą kontrolą zdrowia użytkowników. Rodzinna firma Vorwerk koncentruje się nie tylko na produkcji najlepszej jakości wykładzin, ale także na realizacji własnej wizji Life Balance i celów odpowiedzialnych za odpowiedzialność społeczną i ekologiczną firmy. Zdrowie użytkownika oraz ochrona zasobów i globalnego środowiska są w tym przypadku przedmiotem każdego realizowanego projektu. Zapobieganie powstawaniu odpadów jest od 60 lat zoptymalizowane poprzez recykling. Wykładziny dywanowe firmy Vorwerk produkowane są zapewniajac najwyższą jakość i trwałość.

 

Oddychaj głęboko i czuj się komfortowo z wykładzinami dywanowymi Vorwerk Campus

Jakość wykładzin dywanowych Vorwerk jest szczególnie zauważalna w ich użyteczności. Warte uwagi są przede wszystkim następujące trzy cechy. Wykładziny dywanowe Vorwerk są sprawdzone pod kątem: zawartości szkodliwych substancji, absorbcji kurzu i drobnych pyłów oraz możliwości zastosowania ich w pomieszczeniach dla alergików. Producent wykorzystuje surowce o potwierdzonej jakości oraz aktywnie działa na rzecz ochrony i zdrowia użytkowników swoich produktów. Niemiecki Związek Astmatyków i Alergików w 2005 roku przeprowadził badania cząstek kurzu i zanieczyszczeń w pomieszczeniach. Wyniki tych badań zostały opublikowane przez Instytut środowiska GUI dotyczyły pomiarów w ponad 100 gospodarstwach domowych. Rezultat był zdumiewający. Dowiedziono, że zastowowanie wykładziny dywanowej redukuje o połowę ilość drobnnych cząstek w powietrzu. Kurz i drobny pył zostaje zatrzymany na ich powierzchni, by następnie zostac usunięty przy użyciu odkurzacza. Dzieki temu powietrze jest przejrzyste, o zauważalnie lepszej jakości.

 

Vorwerk Campus wykładziny dywanowe w najlepszej cenie  dostępne na Bricoflor.pl

Szybko i bez zbędnych poszukiwań znajdziesz swoją wymarzoną wykładzinę dywanową z kolekcji Vorwerk Campus w sklepie  internetowym Bricoflor.pl. Zamów sprawdzoną jakość wiodącego na rynku producenta firmy Vorwerk. Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy wykładzina optycznie pasuje do Twojego wnętrza, oferujemy dostarczenie bezpłatnej próbki produktów. Zobacz szczegółowe informacje w sklepie internetowym BRICOFLOR.PL lub skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie odpowiemy Tobie na pytania i w razie potrzeby przygotujemy indywidualna ofertę.

 

 

✓ Vorwerk Wykładziny w najlepszej cenie 

✓ Darmowe próbki 

✓ Indywidualne oferty Vorwerk Campus

Unsere Vorteile
  • Ponad 30.000 produktów
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Darmowe próbki
  • Darmowe próbki
  • Największy wybór online