Fachowe doradzrwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09
  • Mindestbestellmenge: 6 Pakete

Quickstep Arte "UF1400"

  • Quick-Step Eligna "U866 Varnished Beech" BRICOFLOR

Quick-Step Eligna "U866 Varnished Beech"

text
Koszty dostawy
laminat_quickstep
Czas dostawy
laminat_quickstep
Przy większych ilościach zamówieniowych istnieje możliwość uzyskania indywidualnej oferty cenowej. Zamów indywidualną ofertę!
169,96 zł za attribute_set_19 VAT
odpowiada 98,69 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Quick-Step. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Quick-Step Eligna "U866 Varnished Beech"

Dokumenty PDF do pobrania
minimum zamówiewiowe 6
Ausführung Landhausdiele
Holzoptik Buche
Farbgebung beige
Design Holz hell
Paneele/Paket 8 Paneele = 1,722 m²
Abmessungen 15,6 cm x 138 cm
Gesamtdicke 8 mm
Gesamtgewicht 7,0 kg/m²
Kantenfase keine Fase
Brandverhalten Cfl-s1 (B1)
Trittschallverbesserung 18 dB (3 mm PE Uniclic)

Opis produktu

Laminat Quick-Step Eligna oferuje Państwu różnorodne wzornictwo, którm można cieszyć się przez wiele lat. Wśród 16 wzorów w tej kolekcji, można znaleźć zarówno modele o matowym jak i jedwabistym wykończeniu. Do wyboru są różne imitacje parkietu od zdecydowanych po dyskretne odwzorowania struktry drewna można wybierać pomiędzy panelami sprawiającymi wrażenie fugi i bezfugowymi.

Kolekcja Quick-Step Eligna to idealne podłogi dopasowane do różnych potrzeb, dlatego też ich właściwości techniczne potwierdzają możliwość ich wieloletniego użytkowania. Dzięki powłoce odpornej na ścieranie laminat jest chroniony przed zarysowaniami, natomiast dzięki miedzywarstwie z płyty HDF usyskqał doskonałą odporność na uderzenia. Podłoga jest również odporna na blaknięcie w wyniku naświetlania. Wszystkie te cechy uwierzytelniają przyznanie laminatowi Quick-Step Eligna klasy użyteczności 32 a także 25-letniej gwarancji. Podłoga wykonana z laminatu Quick-Step Eligna jest łatwa w pielęgnacji dzięki specjalnej antystatycznej powłoce, która zapobiega przedostawaniu se zabrudzeń w głąb podłogi.

Montaż laminatu Quick-Step Eligna jest dziecinnie prosty dzięki systemowi zatrzaskowemu UniclickMultifit. Możliliwe jest także zamontowanie laminatu w połaczeniu z ogrzewaniem podłogowym.

Zamów już dziś próbkę wybranego przez Ciebie wzoru i przekonaj się sam o doskonałym wyglądzie i własnościach laminatu Quick-Step Eligna

 

You may also be interested in the following product(s)

;