0 61 660 15 09
  • Minimum Zamówieniowe: 6 pakiety

Quickstep Arte "UF1400"

  • Quick-Step Eligna Wide "UW1538 Oak White Oiled" BRICOFLOR

Quick-Step Eligna Wide "UW1538 Oak White Oiled"

text
Koszty dostawy
120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
7-10 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
146,74 zł za pakiet z VAT
odpowiada 79,95 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Quick-Step. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Quick-Step Eligna Wide "UW1538 Oak White Oiled"

minimum zamówiewiowe 6
Wykonanie Deska wiejskiej chaty
Optyka drewna Dąb
Kolor beżowy
Design Jasne drewno
Il. w opakowaniu 7 paneli = 1,835 m²
Wymiar 19 cm x 138 cm
Całkowita grubość 8 mm
Całkowita waga 6,9 kg/m²
Klasa ścieralności AC4
Faza kątowa Bez fazy
Zachowanie przy pożarze Cfl-s1 (B1)
Właściwość poprawy odgłosów kroków 18 dB (3 mm PE Uniclic)

Opis produktu

Czterowarstwowy laminat Quick-Step Eligna Wide przekonuje swoją solidną konstrukcją i realistycznym wyglądem. Kolekcja zawiera osiem wzorów doskonałej imitacji dębu i kasztanowca w palecie barw od kremowo białych klepek do ciemnego parkietu. Dzieki dużej szerokości paneli (19mm) o wiele lepiek dopasowuje się do rustykalnych wzorów niż węższe panele z kolekcji Quick-Step Eligna. Laminat Eligna Wide został oznaczony klasą użyteczności 32, a jego producent, firma Quick-Step udziela 25-letniej gwarancji na ten produkt. Świadczy to o wysokiej trwałości laminatu, którą osiągnięto dzięki czterowarstwowej konstrukcji wzbogaconej o płytę HDF, która chroni skutecznie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Poprzez realistyczne odwzorowanie drewna laminatu Quick-Step Eligna Wide można zaprojektować pomieszczenie, w którym można ciesyć sie doskonałą podłogą przez wiele lat. Pozwala na to również wyjątkowo odporna na ścieranie powłoka i fakt, że laminat łatwo utrzymać wczystości ponieważ dzięki speckalnej powłoce zanieczyszczenia nie wnikają w głąb. Producent laminatu, Quick-Step pomyślał również o komforcie użytkowników, dlatego połączenie z ogrzewaniem podłogowym nie stanowi problemu. Instalacja laminatu Quick-Step jest dziecinnie prosta dzieki systemowi zatrzaskowemu UniclickMultifit.

Zamów już dziś próbkę wybranego przez Ciebie wzoru i przekonaj się sam o doskonałym wyglądzie i własnościach laminatu Quick-Step Eligna Wide

;