Fachowe doradztwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09
  • Minimum Zamówieniowe: 10 pakiety

Quickstep Arte "UF1400"

  • Quick-Step Exquisa "EXQ1550 Slate Black" BRICOFLOR

Quick-Step Exquisa "EXQ1550 Slate Black"

text
Koszty dostawy
120,00 zł do zamowienie
Czas dostawy
7-10 dni roboczych
Przy większych ilościach zamówieniowych istnieje możliwość uzyskania indywidualnej oferty cenowej. Zamów indywidualną ofertę!
99,95 zł za pakiet z VAT
odpowiada 99,95 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Quick-Step. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Quick-Step Exquisa "EXQ1550 Slate Black"

Dokumenty PDF do pobrania
minimum zamówiewiowe 10
Wykonanie Płytka
Kolor czarny
Design Łupki
Panele/Pakiet 2 panele = 1 m²
Wymiar 40,8 cm x 122,4 cm
Całkowita grubość 8 mm
Całkowita waga 7,2 kg/m²
Klasa ścieralności AC4
Faza kątowa Obwodowa (czterostronna)
Zachowanie przy pożarze Cfl-s1 (B1)
Właściwość poprawy odgłosów kroków 18 dB (3 mm PE Uniclic)

Opis produktu

Wizualnie laminat Quick-Step Exquisa ma wiele do zaoferowania. Niezależnie od tego czy odwzorowuje klasyczne płytki ceramiczne czy też śródziamnomorski trawertyn, wzory tej kolekcji przekonują bardzo szczegółowym odtworzeniem imitowanych naturalnych wzorów.

Pod względem technicznym laminat Quick-Step Exquisa sklasyfikowany został w klasie użyteczności 32, co stanowi dowód jego wytrzymałości i trwałości. W przypadku kombinacji powłoki odpornej na ścieranie i odpornej na uderzenia płyty HDF, laminat jest wyjątkowo stabilny i trwały oraz odporny w 100% na naświetlenie pod katem prostym, dlatego z powodzeniem można wykluczyć jego blaknięcie. Dzięki powłoce warstwy wierzchniej laminat jest zabezpieczony przed wnikaniem brudu w głąb, dzięki czemu jest łatwy w pielęgnacji. Własności antystatyczne powierzchni laminatu sprawiają nie tylko, że nie gromadzą się ładunki elektrostatyczne ale także, nie zatrzymuje on kurzu. Dlatego laminat Quick-Step Exquisa jest niezwykle łatwą w pielęgnacji podłogą, co zwłaszcza w sektorze handlowym jest dużą zaletą. Przy projektowaniu laminatu Quick-Step Exquisa od uwagę wzięto również wymagania dla użytku domowego dlatego mozna go łatwo połączyć z dowolnym konwencjonalnym ogrzewaniem podłogowym, niw powodując w nim wybrzuszeń czy innego rodzaju odkształceń. Doskonałe własności laminatu Quick-Step Exquisa potwierdza udzielona przzez producenta 25-letnia gwarancja. Instalacja laminatu Quick-Step Exquisa jest dziecinnie prosta, co umożliwia nam opracowany przez firmę Quick-Step zatrzaskowy system UniclickMultifit.

Zamów już dziś próbkę wybranego przez Ciebie wzoru i przekonaj się sam o doskonałym wyglądzie i własnościach laminatu Quick-Step Exquisa

;