0 61 660 15 09
  • Minimum Zamówieniowe: 6 pakiety

Quickstep Arte "UF1400"

  • Quick-Step Impressive "IM1847 Classic Oak Beige" BRICOFLOR

Quick-Step Impressive "IM1847 Classic Oak Beige"

text
Koszty dostawy
120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
7-10 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
201,76 zł za pakiet z VAT
odpowiada 109,95 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Quick-Step. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Quick-Step Impressive "IM1847 Classic Oak Beige"

minimum zamówiewiowe 6
Wykonanie Deska wiejskiej chaty
Optyka drewna Dąb
Kolor beżowy
Design Jasne drewno
Il. w opakowaniu 7 paneli = 1,835 m²
Wymiar 19 cm x 138 cm
Całkowita grubość 8 mm
Całkowita waga 7,2 kg/m²
Klasa ścieralności AC4
Faza kątowa Obwodowa (czterostronna)
Zachowanie przy pożarze Cfl-s1 (B1)
Właściwość poprawy odgłosów kroków 17 dB (2 mm Quick-Step Unisound)

Opis produktu

Laminat Quick-Step o wyglądzie parkietu z możliwością wszechstronnego zastosowania należy do imponującej kolekcji Impressive, która udostępnia 16 wzorów podłóg imitujacych drewno sosnowe i dębowe. Imitacje wykonane są niezwykle precyzyjne w kolorach od białego do czarnych opalanych desek. Kolekcja Quick-Step Impressive oferuje szeroki wybór wzorów, z kórego z pewnością znajdziesz właściwe dla siebie rozwiązanie.

Nie tylko wizualnie laminat Quick-Step Impressive ma wiele do zaoferowania, również jego własności techniczne sa godne uwagi. Dzięki doskonałej odporności na uszkodzenia przyznano mu klasę użyteczności 32, a zatem nadaje się do instalacji w sektorze komercyjnym. Laminat swoją wytrzymałą i stabilną konstrukcję, zawdzięcza czterem warstwom płyt wraz ze wzmocnieniem z płyty HDF dzięki której jest dodatkowoo odporny na uszkodzenia mechaniczne powstajace w wyniku uderzeń oraz dzięki specjalnej powłoce odporny jest na zużycie i zadrapania. Quick-Step Impressive jest również odporny na działanie światła, przy normalnej częstości do 100%, dlatego nie musisz obawiać się o to, że podłoga wyblaknie. Producent laminatu Impressive, firma Quick-Step udziela 25-letniej gwarancji na swoje produkty. Podłoga wykonana z tego laminatu jest nie tylko trwała, ale także praktyczna i wygodna w utrzymaniu czystości, ponieważ zabrudzenia nie wnikają w głąb laminatu. Quick-Step Impressive jest też antystatyczny, co powoduje nie gromadzenie się ładunków elektrostatycznych na powierzchni w konsekwencji czego przyciąga  zdecydowanie mniej kurzu niż inne podłoża.

Instalacja laminatu Quick-Step Impressive nie stanowi najmniejszego problemu. Dzięki systemowi zatrzaskowemu  UniclickMultifit możliwy jesy łatwy i szybki montaż. Ponadto laminat można bez obaw układać w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym, ponieważ nie odkształca się pod wpływem temperatury.

Skontaktuj się z nami i poproś o bezpłatną próbkę, by przekonać się o własnościach Quick-Step Impressive!

;