0 61 660 15 09
  • Minimum Zamówieniowe: 4 pakiety

Quickstep Arte "UF1400"

  • Quick-Step Largo "LPU1283 White Varnished Oak" BRICOFLOR
  • Quick-Step Largo "LPU1283 White Varnished Oak" BRICOFLOR

Quick-Step Largo "LPU1283 White Varnished Oak"

text
Koszty dostawy
120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
7-10 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
302,45 zł za pakiet z VAT
odpowiada 119,95 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Quick-Step. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Quick-Step Largo "LPU1283 White Varnished Oak"

Dokumenty PDF do pobrania
minimum zamówiewiowe 4
Wykonanie Deska wiejskiej chaty
Optyka drewna Dąb
Kolor beżowy
Design Drewno średniego koloru
Il. w opakowaniu 6 paneli = 2,5215 m²
Wymiar 20,5 cm x 205 cm
Całkowita grubość 9,5 mm
Całkowita waga 8,2 kg/m²
Klasa ścieralności AC4
Faza kątowa Obwodowa (czterostronna)
Zachowanie przy pożarze Cfl-s1 (B1)
Właściwość poprawy odgłosów kroków 18 dB (3 mm PE Uniclic)

Opis produktu

Kolekcja laminatu Quick-Step Largo oferuje fantastyczne wzory trafiające niemal w  każdy gust. Wybierać można wśród wzorów o matowym i jedwabistym wykończeniu, z możliwością dopasowania szerokości fugi. Wzory takie jak "Merbau naturgeölt LHD " o wyglądzie ciemnego parkietu lekko muśniętego czerwienią oferują elegancki wyglad. Inne wzory to struktury drewna doskonale dopasowujące się do nowoczesnych wnętrz zapewniając możliwość swobodnego wyboru zgodnie ze swoimi preferencjami.

Bez znaczenia jest również to, czy szukasz podłogi do swojego domu czy obiektu. Laminat Quick-Step Largo posiada klasę użyteczności 32, tak woięc spełnia wszelkie wymagania dla zastosowań komercyjnych. Czterowarstwowy laminat posiada powłokę odporną na ścieranie chroniącą go również przed drobnymi zadrapaniami. Ponadto w konstrukcji swojej ma płytę HDF która sprawia nie tylko to, że laminat jest stabilny, ale przede wszystkim chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi powstającymi w wyniku uderzeń. Dzięki własnościom antystatycznym laminat nie tylko nie gromadzi na powierzchni ładunku, ale także przyciąga mniej kurzu niż inne podłogi. Jest to istotne zwłaszcza w sektorze komercyjnym, gdzie ta cecha jest ważna a poza tym znacznie ułatwia to pielęgnację i utrzymanie czystości. Laminat Quick-Step jest także idealnym rozwiązaniem dla domów prywatnych. Bez obaw o odkształcenia i nierówności można go zastosować w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

Instalacja laminatu Quick-Step Largo nie stanowi problemu nawet dla początkujących dzięki systemowi zatrzaskowemu UniclickMultifit.

Skontaktuj się z serwisem BRICOFLOR.pl i poproś o bezpłatną próbkę, byś mógł osobiście przekonać się do jakości tego laminatu.

;