0 61 660 15 09

Quick-Step Ambient Click "Schiefer schwarz AMCL40035"

  • Quick-Step Livyn Ambient Click Plus "Łupek Czarny AMCP40035"

Quick-Step Livyn Ambient Click Plus "Łupek Czarny AMCP40035"

  • Scratch Guard – wytrzymałość i powłoka ochronna
  • Stain Guard – szczelność i ochrona przez zanieczyszczeniami
  • Naturalny wygląd i faktura
  • Wymiary 130x32 cm
Koszty dostawy
120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
407,58 zł za pakiet z VAT
odpowiada 195,95 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Quick-Step. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Quick-Step Livyn Ambient Click Plus "Łupek Czarny AMCP40035"

Styl Kamien/Kamien naturalny
Przydatność obiektowa Tak
Spód Winyl
Waga całkowita 8,01 kg/m²
Warstwa użytkowa 0,55 mm
Trwałość kolorów przy działaniu światła > 6
Grubość całkowita 4,5 mm
Wymiary 32 x 130 cm
Il. paneli w opakowaniu 5 deski = 2,08 m²
Klasyfikacja ogniowa Bfl-s1 (B1)
Poprawa odgłosów kroków 2 dB
Wärmedurchlasswiderstand 0,015 m²
Układanie Do układania na click
Budowa Winyl

Opis produktu

Panele winylowe firmy Quick-Step są praktyczne i eleganckie. Ich niesłychane podobieństwo do naturalnych odpowiedników wynika z jakości i staranności wykonania. Panele winylowe Quick-Step Livyn Ambient Click Plus dostępne są w czterech wzorach: czarny łupek, beton jasny, ciepłoszary i ciemnoszary. Charakteryzują się wyraźnie wyczuwalną fakturą. System utwardzonych piór i rowków (4) w kształcie litery V podkreśla ich autentyczny wygląd. Wszystkie panele w tej kolekcji mają długość 130, szerokość 32 centymetry oraz grubość 4,5 mm. W opakowaniu znajduje się 5 sztuk, co daje 2 metry kwadratowe podłogi. Panele winylowe Quick-Step Livyn Ambient Click Plus posiadają opatentowany system montażu „Uniclic Multifit”, dzięki czemu można je szybko i łatwo ułożyć, co sprowadza się do zaledwie jednego kliknięcia.

Panele winylowe Quick-Step Livyn Ambient Click mają matową powierzchnię, co nadaje im charakterystycznego wyrafinowanego wyglądu i są wodoodporne. Czarny łupek kojarzy się z luksusem, stylem i elegancją. Szczególny efekt uzyskasz, łącząc czarną podłogę z jasnymi ścianami i sufitem oraz kilkoma przyciągającymi uwagę ozdobami. Panele LVT click nadają się do stosowania z niektórymi rodzajami ogrzewania podłogowego. Dobrze sprawdzają się w obszarach wilgotnych takich jak kuchnie oraz łazienki. Są łatwe w pielęgnacji, a do czyszczenia potrzebny jest tylko jeden produkt.

Ze względu na swoją wytrzymałość i odporność na zarysowania panele winylowe znakomicie spełniają swoją rolę przez bardzo długi czas. Dzięki rewolucyjnej technologii - powłoce Scratch Guard, która zapewnia doskonałą ochronę przed zarysowaniami - możesz cieszyć się swoją podłogą winylową Quick-Step przez wiele lat. Natomiast dzięki zastosowaniu powłoki Stain Guard, panele są całkowicie szczelne i chronione przed plamami oraz zanieczyszczeniami.

Wszystkie podłogi PCV Quick-Step Livyn mogą być używane z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym montowanym w podłodze jako instalacje grzewcze typu wodnego oraz elektrycznego. Wyjątkiem są folie grzejne oraz inne instalacje nowego typu umieszczane na wylewce lub podłożu drewnianym.

Klasa używalności tego typu paneli wynosi 33. Znoszą nawet duże obciążenie w obiektach handlowych. Quick-Step Livyn Ambient Click Plus montowane są „pływająco” i posiadają 25 lat gwarancji. Sprawdź naszą ofertę i zamów już dziś!

;