0 61 660 15 09
  • Minimum Zamówieniowe: 6 pakiety

Quickstep Arte "UF1400"

  • Quick-Step Perspective "UF862 Natural Oiled Maple" BRICOFLOR

Quick-Step Perspective "UF862 Natural Oiled Maple"

text
Koszty dostawy
120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
7-10 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
180,76 zł za pakiet z VAT
odpowiada 119,95 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Quick-Step. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Quick-Step Perspective "UF862 Natural Oiled Maple"

minimum zamówiewiowe 6
Wykonanie Deska wiejskiej chaty
Optyka drewna Klon
Kolor beżowy
Design Jasne drewno
Il. w opakowaniu 7 paneli = 1,507 m²
Wymiar 15,6 cm x 138 cm
Całkowita grubość 9,5 mm
Całkowita waga 8,4 kg/m²
Faza kątowa Obwodowa (czterostronna)
Zachowanie przy pożarze Cfl-s1 (B1)
Właściwość poprawy odgłosów kroków 18 dB (3 mm PE Uniclic)

Opis produktu

Laminat z kolekcji Quick-Step Perspective oferuje 16 wzorów doskonałych imitacji różnych rodzajów drewna. Szeroka fuga daje wyjątkowo realistyczny wygląd podłogi. Dzięki imitacji w tej kolekcji licznych gatunków drewna otrzymano bardzo duży wybór barw.

Laminat Quick-Step Perspective ma też wiele zalet pod względem technicznym. Klasa użyteczności 32 świadczy o solidnej konstrukcji, czterowarstwowego laminatu z warstwą wyjątkowo odporną na uderzenia wykonaną z płyty HDF. Ponadto laminat wyposażony został w powłokę odporną na zużycie, która sprawia że zabrudzenia nie mogą przenikać w głąb. Dzięki temu laminat jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji a jego właściwości antyelektrostatyczne zapobiegają gromadzeniu sie na powierzchni ładunków elektrostatycznych i zdecydowanie redukują przyciąganie kurzu w porównaniu do innych podłóg. Laminat Quick-Step Perspective jest też odporny na działanie światła w warunkach normalnych co zapobiega blaknięciu podłogi. Producent laminatu, firma Quick-Step mając świadomość doskonałej jakości swojego produktu bierze za niego pełną odpowiedzialność i udziela 25-letniej gwarancji. Zadbano również o komfort dla pomeszczeń mieszkalnych poprzez możliwość połączenia laminatu z dowolnym konwencjonalnym ogrzewaniem podłogowym a w podczas stąpania zamiast denerwującego stukania  daje się słyszeć przyjemny dźwięk z litego drewna. Dzięki systemowi zatrzaskowemu UniclickMultifit ułożenie laminatu Quick-Step nie stanowi jakiegokolwiek problemu.

W razie pytań skontaktuj się z serwisem BRICOFLOR.pl  lub poproś o bezpłatną próbkę, by przekonać się o doskonałej jakości laminatu Quick-Step.

;