0 61 660 15 09
  • Minimum Zamówieniowe: 6 pakiety

Quickstep Arte "UF1400"

  • Quick-Step Perspective Wide "ULW1538 Oak White Oiled" (V2) BRICOFLOR

Quick-Step Perspective Wide "ULW1538 Oak White Oiled" (V2)

text
Koszty dostawy
120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
7-10 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
188,15 zł za pakiet z VAT
odpowiada 119,95 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Quick-Step. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Quick-Step Perspective Wide "ULW1538 Oak White Oiled" (V2)

minimum zamówiewiowe 6
Wykonanie Deska wiejskiej chaty
Optyka drewna Dąb
Kolor beżowy
Design Jasne drewno
Il. w opakowaniu 6 paneli = 1,5686 m²
Wymiar 19 cm x 137,6 cm
Całkowita grubość 9,5 mm
Całkowita waga 8,0 kg/m²
Klasa ścieralności AC4
Faza kątowa Podłużna (V-faza)
Zachowanie przy pożarze Cfl-s1 (B1)
Właściwość poprawy odgłosów kroków 18 dB (3 mm PE Uniclic)

Opis produktu

Kolekcja Quick-Step Perspective Wide oferuje szeroką gamę wzrów. Panele podłogowe z tej kolekcji są szerokie, co pozwala na lepsze odwzorowanie rustykalnych wzorów, takich jak "dąb ostrolistny LHD" , czy też naturalnych odmian barwnych "dębu wędzonego LHD". Imitacje dębu i kasztanowca są niezwykle szczegółowe i dzięki mikro-fudze dają efekt  prawdziwego parkietu.

Laminat Quick-Step Perspective Wide otrzymał klasę użyteczności 32, co dzięki mocnej budowie czterowarstwowego laminatu z odporną na uderzenia płytą HDF czyni go idealnym pokryciem podłogi dla sektora komercyjnego. Quick-Step laminat jest również łatwy do czyszczenia, ponieważ zabrudzenia nie przenikają w głąb przez powłokę odporną na ścieranie. Jego właściwości antystatyczne zapewniają, że podłoga z tego laminatu przyciąga mniej kurzu niż inne pokrycia. By zasłużyć na miano "trwałej podłogi", laminat musi nie tylko spełniać wymagania wytrzymałościowe, ale być również odporny na działanie promieni słonecznych. Laminat Quick-Step Perspective Wide jest odporny na działanie światła w warunkach normalnych do 100%, dlatego można go stosować bez obaw o wyblaknięcie powierzchni. Ponadto doskonale nadaje się do pomieszczeń wyposażonych w konwencjonalne ogrzewanie podłogowe. Sama instalacja nie powinna stanowić jakiegokolwiek problemu, nawet dla niedoświadczonych majsterkowiczów, system zatrzaskowy UniclickMultifit firmy Quick-Step sprawia, ze montaż jest dziecinnie łatwy.

;