Fachowe doradzrwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09
  • Mindestbestellmenge: 6 Pakete

Quickstep Arte "UF1400"

  • Quick-Step Perspective Wide "ULW1538 Oak White Oiled" (V2) BRICOFLOR

Quick-Step Perspective Wide "ULW1538 Oak White Oiled" (V2)

text
Koszty dostawy
laminat_quickstep
Czas dostawy
laminat_quickstep
Przy większych ilościach zamówieniowych istnieje możliwość uzyskania indywidualnej oferty cenowej. Zamów indywidualną ofertę!
202,02 zł za attribute_set_19 VAT
odpowiada 128,79 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Quick-Step. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Quick-Step Perspective Wide "ULW1538 Oak White Oiled" (V2)

minimum zamówiewiowe 6
Ausführung Landhausdiele
Holzoptik Eiche
Farbgebung beige
Design Holz hell
Paneele/Paket 6 Paneele = 1,5686 m²
Abmessungen 19 cm x 137,6 cm
Gesamtdicke 9,5 mm
Gesamtgewicht 8,0 kg/m²
Klasa ścieralności AC4
Kantenfase längsseitig (V-2)
Brandverhalten Cfl-s1 (B1)
Trittschallverbesserung 18 dB (3 mm PE Uniclic)

Opis produktu

Kolekcja Quick-Step Perspective Wide oferuje szeroką gamę wzrów. Panele podłogowe z tej kolekcji są szerokie, co pozwala na lepsze odwzorowanie rustykalnych wzorów, takich jak "dąb ostrolistny LHD" , czy też naturalnych odmian barwnych "dębu wędzonego LHD". Imitacje dębu i kasztanowca są niezwykle szczegółowe i dzięki mikro-fudze dają efekt  prawdziwego parkietu.

Laminat Quick-Step Perspective Wide otrzymał klasę użyteczności 32, co dzięki mocnej budowie czterowarstwowego laminatu z odporną na uderzenia płytą HDF czyni go idealnym pokryciem podłogi dla sektora komercyjnego. Quick-Step laminat jest również łatwy do czyszczenia, ponieważ zabrudzenia nie przenikają w głąb przez powłokę odporną na ścieranie. Jego właściwości antystatyczne zapewniają, że podłoga z tego laminatu przyciąga mniej kurzu niż inne pokrycia. By zasłużyć na miano "trwałej podłogi", laminat musi nie tylko spełniać wymagania wytrzymałościowe, ale być również odporny na działanie promieni słonecznych. Laminat Quick-Step Perspective Wide jest odporny na działanie światła w warunkach normalnych do 100%, dlatego można go stosować bez obaw o wyblaknięcie powierzchni. Ponadto doskonale nadaje się do pomieszczeń wyposażonych w konwencjonalne ogrzewanie podłogowe. Sama instalacja nie powinna stanowić jakiegokolwiek problemu, nawet dla niedoświadczonych majsterkowiczów, system zatrzaskowy UniclickMultifit firmy Quick-Step sprawia, ze montaż jest dziecinnie łatwy.

 

You may also be interested in the following product(s)

;