Fachowe doradztwo w realizacji Waszych projektów
0 61 660 15 09
  • Lieferbare Breite: 4 m

Vorwerk Corvara "5U07"

Vorwerk Corvara "1L64"

Vorwerk
  • Welurowe wykładziny Vorwerk
  • Bardzo przyjemne (Luxusklasa 4)
  • Przeznaczone pod ogrzewanie podłogowe
  • Materiały przędza ze 100% Poliamidów 
Koszty dostawy
120,00 zł do zamowienie
Czas dostawy
7-10 dni roboczych
Przy większych ilościach zamówieniowych istnieje możliwość uzyskania indywidualnej oferty cenowej. Zamów indywidualną ofertę!
741,80 zł za attribute_set_16 VAT
odpowiada 185,45 zł za m²
m
W naszej ofercie są wszystkie produkty Vorwerk. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Vorwerk Corvara "1L64"

Rücken Textilrücken
Oberfläche Velours
Gesamtgewicht 1820 g/m²
Szerokość 4 m
Poleinsatzgewicht 925 g/m²
Gesamtdicke 8,8 mm
Teilung 1/10"
Wärmedurchlasswiderstand 0,17 m²K/W
Beanspruchung Objekte, Wohnen
Polschichtdicke 5,8 mm
Trittschallverbesserung 25 dB
Polnoppenzahl 1817 dm²
Polfasermaterial 100% Polyamid

Opis produktu

Jakość Vorwerk Corvara dostępne w 16 wysokiej jakości Dekorach. Wzory i kolory od żywych kolorów Brombeere, ciepłych tonów i świeżych brzoskwiniowych. Naturalne wzory w dwóch różnych przędzach Frise Corvara nadają optycznie poruszania się w pomieszczeniu z klasą 22. Również instalowanie pod meblami na kółkach nie sprawia jakich kolwiek problemów tym samym montowanie możliwe jest w pomieszczeniach takich jak w biurach, jadalniach, pokojach dziecięcych, gościnnych, sypialniach. Nadają jakości w pomieszczeniu oraz odpowiednią przyjemną atmosferę. Przyjemne powierzchnie Frise składają się z powłoki ze 100% Poliamidów. Te są z tworzywa sztucznego o wysokiej wydajności oraz robią tym samym się bardzo trwałymi i odpornymi. Nie łapią kurzu oraz delikatne zabrudzenia stają się prawie nie widoczne a czyszczenie ich nie jest problemem wykładziny dzięki temu są bardzo długo funkcjonalne. Odpowiedni komfort chodzenia z 4 koronami może być również instalowane bez problemowo na ogrzewaniu podłogowym. Poprzez ciepło wykładzinie nic się nie dzieje a wręcz przeciwnie nadaję nam odpowiednie ciepło dla nóg. Dzwięk Vorwerk Corvara izoluję oraz poprawia się akustyka w pomieszczeniu.

Trwałe, luksusowe, dwukolorowe Frise welurowe wykładziny Vorwerk Corvara odpowiadające za przyjemną atmosferę w pomieszczeniu.

;