0 61 660 15 09

Wineo Ambra Wood "Lohas Light" BRICOFLOR

  • Wineo Ambra Stone | Klick-Vinyl "Dakar" Room

Wineo Ambra Stone | Klick-Vinyl "Dakar"

Wineo
  • Wodoodporne
  • Wytrzymałe na zarysowania
  • Wyciszają dźwięki do 14 dB
  • Antypoślizgowe
Koszty dostawy
120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy
5-7 dni roboczych
Planujesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania indywidualnej oferty! Zamów indywidualną ofertę!
338,89 zł za pakiet z VAT
odpowiada 149,95 zł za m²
W naszej ofercie są wszystkie produkty Wineo. Kontakt z nami!

Dane techniczne: Wineo Ambra Stone | Klick-Vinyl "Dakar"

Styl Kamien/Kamien naturalny
Przydatność obiektowa Nie
Spód Winyl
Ulepszana powierzchnia PU
Waga całkowita 4,03 kg/m²
Warstwa użytkowa 0,3 mm
Wgniecienie resztkowe 0,07 mm
Stabilność wymiarów 0,1 %
Ścieralności T
Trwałość kolorów przy działaniu światła ≥ 6
Grubość całkowita 4,5 mm
Wymiary 60 x 31,4 cm
Il. paneli w opakowaniu 12 płytek = 2,26 m²
Klasyfikacja ogniowa Bfl-s1 (B1)
Poprawa odgłosów kroków 7 dB (14dB silentCOMFORT)
Wärmedurchlasswiderstand 0,033 m²K/W (0,0254 m²K/W silentCOMFORT)
Układanie Do układania na click
Antypoślizgowość R9
Kąt Bez fazy
Budowa Winyl

Opis produktu

Kolekcja Wineo Ambra Click prezentuje bogaty wybór ozdobnych paneli winylowych w stylistyce drewna i kamienia. To produkt najwyższej jakości, do złudzenia przypominający w dotyku naturalne surowce, a wygląd może zmylić najbardziej wprawne oko.  

Fajne wnętrze to bardzo często zasługa dobrze dobranej podłogi. Jeśli preferujesz drewniane wzory, seria Wineo Ambra Wood jest przeznaczona dla Ciebie w 16 naturalistycznych kolorach jabłoni, sosny i dębu, w formacie 1212 x 185 mm. Pozwól by porwała Cię podłoga z pełnych desek i głęboką strukturą drewna.

Jeśli zaś, Twoje serce podbija kamienna struktura, to panele winylowe Wineo Ambra Stone z pewnością przypadną Ci do gustu. Sześć modnych dekorów w bardzo ciekawych odcieniach do wyboru, w rozmiarze 600 x 314 mm.

Impregnowana powierzchnia pozwala na ułożenie również w miejscach bardziej podatnych na wilgoć, jak kuchnia czy łazienka. Nowoczesna technologia i jakość materiałów gwarantują, że panele winylowe click można swobodnie użytkować w pomieszczeniach mieszkalnych oraz słabo obciążonych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Kółka krzeseł ani ciężkie meble nie spowodują zniekształceń i zarysowań, nie musisz się martwić o zakup dywanów czy mat ochronnych, klasa użytkowa 23 dla pomieszczeń mieszkalnych i 31 dla pomieszczeń użytkowych gwarantuje wysoką wytrzymałość. Domowe pupile i ich pazurki nie są straszne dla paneli z kolekcji Wineo Ambra Click. A producent gwarantuje, aż 15 lat satysfakcji z podłogi w pomieszczeniach mieszkalnych.

Nawet promienie słoneczne nie wpłyną na wygląd Twojej podłogi, a łatwość utrzymania czystości docenisz od razu. Można je swobodnie myć wodą z dodatkiem dostępnych na rynku środków czystości.

Bezklejowy montaż w postaci click z technologią Connect umożliwia własnoręczne ułożenie podłogi winylowej w krótkim czasie, a do tego nie wymaga specjalistycznych narzedzi i czasochłonnego sprzątania. Można się cieszyć z nowej podłogi zaraz po położeniu, bez konieczności czekania, aż wyschnie klej. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowana mata wyciszająca SilentComfort, zapewni maksymalne wyciszenie kroków do 14 dB.

;