Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Quick-Step

Quick-Step Livyn Pulse Click Plus "Sosna poranna mgła PUCP40074"


 • System montażu Uniclic

 • Autentyczne projekty

 • Klasa użyteczności 33

 • 100% wodoodporne

x
399,48 zł
z VAT
odpowiada 179,95 zł za m²
Dostawa: 120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:399,48 zł
 • Minimalne zamówienie 4 pakiety
Cechy produktu
 • Przydatne do rolek krzesłowych
  Przydatne do rolek krzesłowych
 • Przydatność do ogrzewań podłogwych
  Przydatność do ogrzewań podłogwych
 • Bfl-s1 (B1)
  Bfl-s1 (B1)
 • Klasa użytkowa 33
  Klasa użytkowa 33
Quick-Step Livyn Pulse Click Plus "Sosna poranna mgła PUCP40074"

Quick-Step Livyn Pulse Click Plus to kolekcja paneli winylowych zawierająca wszystkie zalety i technologiczne odkrycia tego producenta, a także jeszcze większą wytrzymałość. Firma Quick-Step już w roku 1997 wprowadziła na rynek pionierski system Uniclic - rewolucyjny, objęty ogólnoświatowym patentem system zatrzaskowy, gwarantujący szybkość i łatwość montażu podłóg laminowanych. W 2009 roku producent poszerzył swoją ofertę o podłogi drewniane - warstwa wierzchnia z litego drewna. Aby wreszcie w roku 2013 wprowadzić na rynek komfortową, wysokiej jakości podłogę winylową „Livyn”, która łączy w sobie wygląd i fakturę naturalnego drewna z praktycznymi korzyściami materiału syntetycznego.

Systemy Scratch Guard i Stain Guard to specjalne technologie budowy paneli LVT, które chronią podłogę przed brudem, plamami i zarysowaniami oraz ułatwiają czyszczenie i pielęgnację paneli winylowych click. Kolekcja Quick-Step Livyn Pulse Click Plus charakteryzuje się tym, że nie tylko łączy w sobie moce obu tych technologii, ale także jest ponadprzeciętnie wytrzymała - klasa użyteczności 33. Oznacza to, że panele wytrzymują nawet duże obciążenie w obiektach handlowych. Uniclic Multifit to opatentowany system zatrzaskowy, dzięki któremu montaż nowej podłogi jest zaskakująco prosty i szybki. Według profesjonalnych monterów, taką podłogę można ułożyć nawet do 30% szybciej niż podłogę montowaną w tradycyjny sposób. Konserwacja podłóg winylowych Quick-Step jest równie niewymagająca. Do wszystkich czynności pielęgnacyjnych wystarczy jeden produkt, a układanie desek za pomocą tylko jednego kliknięcia to oszczędność czasu i pracy.

Montaż powinien odbywać się w temperaturze między 18-30 °C, a jeśli docelowa temperatura pomieszczenia miałaby przekraczać 45 °C, należy wykorzystać specjalny podkład. Matowe wykończenie kolekcji Livyn Pulse Click Plus nadaje panelom LVT jeszcze bardziej naturalnego wyglądu, a głębokie faktury powierzchniowe dodatkowo potęgują ten efekt. Dzięki unikalnym teksturom, podłogi tego producenta zmieniają postrzeganie realizmu podłóg winylowych. Drobno drukowana winylowa warstwa dekoracyjna nadaje podłodze unikalności. Doskonałą akustykę zapewnia pięć różnych warstw. Panele są wodoodporne, a ich mała grubość sprawia, że doskonale sprawdzają się przy remontach.

Odporny na uderzenia rdzeń winylowy przekłada się na trwałość i komfort użytkowania. Podłoga winylowa posiada także dodatkową warstwę stabilizującą, która zawiera szklane włókna o dużej gęstości zapewniające dodatkową stabilność wymiarową. Podłoże winylowe to warstwa odporna na wilgoć, która gwarantuje perfekcyjne wyważenie płyty, zapobiegając jej wyginaniu i wypaczaniu.

Każdy panel PCV ma długość 151 cm, szerokość 21 cm oraz grubość 4,5 mm. Oznacza to, że dla wyposażenia 2,22 m2 pomieszczenia potrzebujemy 7 desek, czyli dokładnie tyle, ile mieści się w jednym opakowaniu. Kliknij już dziś!   

Dane techniczne
Styl Szarawe drewno
Przydatność obiektowa Tak
Spód Winyl
Waga całkowita 7,75 kg/m²
Warstwa użytkowa 0,55 mm
Grubość całkowita 4,5 mm
Wymiary 21 x 151 cm
Il. paneli w opakowaniu 7 desek = 2,22 m²
Klasyfikacja ogniowa Bfl-s1 (B1)
Układanie Do układania na click
Kąt Obwodowa faza (V4)
Budowa Winyl

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 9 - 13:00

Bartosz Woźniak
Doradca