Unsere Vorteile
  • Ponad 30.000 produktów
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Darmowe próbki
  • Darmowe próbki
  • Największy wybór online

Jesteśmy największym w Europie internetowym sprzedawcą podłóg, tapet i paneli ściennych. Od 2007 roku jesteśmy dumni, że zawsze oferujemy najlepsze ceny i usługi najwyższej jakości.
Przejdź do sklepu BRICOFLOR
Przewodnik po produktach

Płytki do garażu od Fortelock - które wybrać?

Każdy, kto podąża za naszym blogiem lub nawet po prostu poszukuje wytrzymałych płytek PCV dla przemysłu lub lokalnego garażu, z pewnością słyszał o Fortelock, praktycznej podłodze winylowej z prostym systemem wtykowym. Do niedawna przegląd produktów znanego producenta był nadal dość jasny, ale nowa odmiana płytek do garażu może wydawać się myląca. Abyś mógł znaleźć dokładnie odpowiedni wariant dla swoich projektów, opracowaliśmy dla Ciebie najważniejsze różnice!

Co sprawia, że podłoga winylowa jest tak wyjątkowa?

Jeśli nigdy nie słyszałeś o praktycznych płytkach do garażu firmy Fortelock, oto krótkie podsumowanie wszystkiego, co musisz wiedzieć o innowacyjnych płytkach winylowych. Jeśli jednak znasz już korzyści i nie wiesz, jakiego produktu potrzebujesz, zalecamy kontynuowanie poniżej.

Ta stabilna i wytrzymała podłoga winylowa bardzo dobrze radzi sobie z dużymi obciążeniami. W zależności od produktu są one używane nawet w codziennych operacjach przemysłowych i czasami mogą być używane przez wózki widłowe lub wózki paletowe. Również we własnym garażu są wysoko cenione za ogromną odporność i oferują dobrze prowadzony profil, który nie zużywa się tak łatwo.

Szczególnie praktyczny jest innowacyjny system zamka, dzięki któremu ta podłoga jest nakładana bez kleju lub podobnych mocowań. Solidne połączenie wtykowe jest łatwe w obsłudze, a w sytuacji awaryjnej może być równie szybko odczepione. Podczas gdy powlekanie całej powierzchni podłogi winylowej kosztuje nie tylko dużo czasu, ale także pieniądze lub płytki ceramiczne muszą być najpierw przyklejone na całej powierzchni, podłogi winylowe wykonane z PCV można szybko ułożyć, wznowić i umieścić w innym miejscu. Jeśli płytka garażowa jest szczególnie zużyta, możesz ją wymienić bez większego wysiłku i nie musisz najpierw zrywać połowy podłogi.

Ponadto materiał jest trudnopalny i zapewnia powierzchnię antypoślizgową. Oczywiście jest również chroniony przed krótkotrwałym kontaktem z różnymi płynami, więc czasami może się rozlać olej silnikowy. Dzięki systemowi przepływu powietrza, systemowi kanałów pod płytkami, zapobiega on również gromadzeniu się pleśni i bakterii pod nieutwardzoną podłogą.

płytki do garażu Fortelock Płytki do garażu Fortelock

Doskonałe opcje winylowe o wielu kolorach i profilach

To, że płytki winylowe do garażu nie muszą wyglądać nudnie lub monotonnie, pokazuje duży wybór kolorów poszczególnych kolekcji. Dzięki dostępności płytek w kolorach tęczy, Twój warsztat może być pokryty różnymi odcieniami niebieskiego, żółtego, zielonego lub czerwonego. Jeśli wolisz coś klasycznego, zauważysz, że płytki są również dostępne w klasycznej szarości lub czerni.

Pięć kolekcji praktycznej podłogi garażowej PCV

Ale jakie są dokładnie różnice między poszczególnymi kolekcjami? Podsumowując, wybór produktów Fortelock można podzielić na kilka różnych kolekcji. Każda z nich ma inne właściwości i oferuje inne korzyści. Oprócz stopniowania w zakresie zastosowań, poszczególne produkty różnią się również sposobem ich wytwarzania, a niektóre z nich mogą po prostu bardziej spodobać się względem kosmetycznym.

Fortelock Industry - pierwszy wybór dla przemysłu

Zdecydowanie najbardziej godną uwagi kolekcją producenta jest Fortelock Industry. Dzieje się tak dzięki dobrej reputacji płytek do garażu, ponieważ mogą być łatwo stosowane nawet w sektorze przemysłowym. Szybko ułożona i gotowa do użytku podłoga winylowa jest marzeniem każdej firmy, ponieważ rzadko przerywa codzienną pracę. Płytki do garażu są niezwykle sprężyste ze względu na swoje właściwości antypoślizgowe i dźwiękochłonne i trudno je uszkodzić nawet w przypadku chemikaliów w sektorze przemysłowym. Dokładnie dopasowany system blokujący zapobiega przedostawaniu się płynów, jeśli jakikolwiek znajdzie się na powierzchni podłogi winylowej. Oprócz zastosowania przemysłowego, możemy również użyć tej podłogi do mniej wymagających lokalizacji. Idealnie nadaje się również do własnego garażu lub warsztatu.

fortelock light 2050 Fortelock Light 2050

Mniejsze obciążenia – Fortelock Light

Z drugiej strony wariant Fortelock Light jest lepiej znany, jako młodszy brat wersji przemysłowej. Są to odpowiednie płytki do garażu dla obszarów komercyjnych i mieszkalnych, ale także dla małych garaży. Ta kolekcja jest tańszą opcją, jeśli nie spodziewasz się nadmiernego obciążenia. To sprawi, że będzie to idealna podłoga winylowa dla Twojego hobby lub sali fitness i będzie Ci dobrze służyć, jeśli nie musisz dostosowywać się do wagi ciężkiej. Jeśli Twoja flota samochodowa jest nieco większa lub cięższa, zalecamy rozważenie tej opcji, jako alternatywy.

Fortelock Eco - ekonomiczna wariant z materiałami recyklingowymi

Jeśli chcesz jednocześnie chronić swój portfel i nasze otoczenie, płytki do garażu Fortelock Eco to bardzo wytrzymała podłoga, ale powinieneś być przygotowany na kilka kompromisów w zakresie wyglądu. Z technicznego punktu widzenia, wersja Eco odpowiada kolekcji Industry, ale oprócz czystego PCV. Jest ona również wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak stara izolacja kabli. Chociaż nie umniejsza to wydajności, stare kable charakteryzują się silnymi plamkami w obszarze użytkowym, więc nie można oczekiwać tutaj monochromatycznego koloru. Ponadto wariant Eco jest dostępny tylko w kolorze szarym lub czarnym.

płytki do garażu Fortelock Płytki do garażu Fortelock

Innowacyjność z Fortelock Invisible

Fortelock Invisible należy do nowych i zoptymalizowanych kolekcji Fortelock. Podobnie jak Industry, Invisible ma wysoką klasę użytkowania i nadaje się również do przemysłu. Cecha szczególna: Dla tej kolekcji niewidoczny jest ukryty system blokady. Chociaż jest to integralna część powierzchni podłogi w wyżej wymienionych produktach, system wtykowy ukrywa się pod elegancką powierzchnią wzorowaną na strukturze. Płytki garażowe są dostępne w szerokiej gamie kolorów. Aby można było korzystać z podłogi, we własnym domu, jak również w garażu, czy w pokoju hobbystycznym, lub w salonach.

Jeszcze więcej zmian z Fortelock Home, Business i Solid Decor

Nowością w ofercie jest także szeroka gama dekorów firmy Fortelock. Chociaż powyższe kolekcje są głównie przeznaczone do użytku w garażach itp., Fortelock Decor z większym prawdopodobieństwem zapewni podłogi winylowe do wnętrz. Ponownie, złącze jest oparte na zasadzie złączenia Invisible. Decor to imponująca imitacja drewna lub laminatu i jest przeznaczona dla domu.

Natomiast wariant biznesowy oferuje autentycznie kamienną podłogę, która może wytrzymać wiele. Odpowiednia do biur, sklepów, szpitali lub hoteli, ta podłoga winylowa zapewnia znacznie wyższą ładowność bez poświęcania stylowego wyglądu. Możesz również wymagać wiele od wystroju Solid. Tutaj otrzymasz typową szarą mieszankę PCV, typową dla hal sportowych lub podobnych. Dużą zaletą jest to, że nawet po długim użytkowaniu ścieranie się warstwy dekoracyjnej jest ledwo rozpoznawalne, co czyni go doskonałym wyborem, zwłaszcza, gdy podłoga jest narażona na duży ruch pieszy.

Nie ma podłogi bez zabezpieczenia!

Ponieważ innowacyjny system blokad musi być naprawdę wytrzymały, zwłaszcza, gdy jest często użytkowany przez ciężki sprzęt, otrzymasz również dodatkowe rampy i narożniki dla swojej podłogi Fortelock. Należy jednak pamiętać, że nie ma pojedynczych narożników i ramp dla modeli Light i Eco. Jednak kolekcja Invisible i seria Decor mają własne narożniki i rampy, aby niezawodnie ukryć system Lock.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci w naszym małym przeglądzie, abyś wiedział dokładnie, jakiego innowacyjnego produktu Fortelock potrzebujesz przy następnym zakupie. Oczywiście w sklepie internetowym Bricoflor znajdziesz również wszystkie kolekcje z pasującymi narożnikami i rampami! Jeśli nadal masz pytania i chciałbyś przeprowadzić indywidualną konsultację, oczywiście jesteśmy również osobiście dostępni! Zadzwoń do nas lub skorzystaj z naszego praktycznego formularza kontaktowego.

Do zobaczenia!

Twój zespół Bricoflor, ściana i podłoga numer 1!

Dodaj komentarz