Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Desso

Desso Airmaster® Oxy "9031"


 • wygodny format 50 x 50 cm

 • klasa użyteczności 33

 • 6 kolorów

 • montaż bez kleju, loose-lay

x
65,80 zł
z VAT
odpowiada 263,20 zł za m²
Dostawa: 50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:65,80 zł
 • Dostępna ilość 20
Podobne produkty
Cechy produktu
 • NK 33 do intensywnego użytku komercyjnego , takich jak domy towarowe lub Foyers
  NK 33 do intensywnego użytku komercyjnego , takich jak domy towarowe lub Foyers
 • właściwości antystatyczne
  właściwości antystatyczne
 • Stabilność wymiarowa
  Stabilność wymiarowa
 • Ogrzewanie podłogowe
  Ogrzewanie podłogowe
 • Antypoślizgowość
  Antypoślizgowość
 • Stuhlrolleneignung - gewerblich
  Stuhlrolleneignung - gewerblich
 • LC2
  LC2
 • samoleżące ( swobodnie układane)
  samoleżące ( swobodnie układane)
 • CE-oznakowanie
  CE-oznakowanie
 • Certyfikat green label
  Certyfikat green label
 • GUT zweryfikowana jakość
  GUT zweryfikowana jakość
 • Bfl-s1 (B1)
  Bfl-s1 (B1)
Desso Airmaster® Oxy "9031"

Licząca sobie 6 kolorów kolekcja wykładziny w płytkach Desso AirMaster® Oxy to perfekcyjne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Opatentowana technologia, która redukuje stężenie pyłu w powietrzu 4 razy skuteczniej niż zwykłe dywany i 8 razy skuteczniej niż twarde podłogi to dopiero początek szeregu zalet. Oxy z serii AirMaster® to filcowe wykładziny w płytkach o strukturze pętelkowej, należące do drugiej klasy luksusowości. Poszczególne płytki mają wymiary 50 x 50 cm, po 20 sztuk w opakowaniu. Sześć uniwersalnych kolorów należy do odcieni brązów, szarości i pasteli. Klasa użyteczności - 33, to gwarancja wytrzymałości na duże obciążenia w przestrzeniach handlowych i punktach usługowych. Całkowita grubość płytki dywanowej to 6 mm, grubość włókna - 3,1 mm, masa całkowita - 4150 g/m2, a masa włókna - 680 g/m2.

Warstwa drugorzędowa płytki dywanowej z kolekcji Oxy, nazwana Desso EcoBase®, zawiera co najmniej 70% materiałów odnawialnych. Warstwa podstawowa to runo poliestrowe, a kompozyt wełniany to ECONYL®, zawierający aż 100% materiałów odnawialnych oraz  BCF Polyamide 6. Podłoga nadaje się do zastosowania z ogrzewaniem podłogowym, o ile jej maksymalna temperatura nie przekracza 27°C. Redukcja dźwięku uderzeniowego wynosi 24 dB, a stabilność wymiarowa to ≤ 0,2 %. Certyfikat jakości GUT nadaje się wykładzinom wytwarzanym w sposób odpowiedzialny w kwestiach ochrony środowiska, bezpieczeństwa i wygody. Gwarantuje on, że nie zawierają substancji niebezpiecznych, są bezzapachowe, a poziom emisji lotnych związków organicznych (VOC) nie przewyższa 250 μg/m3 w ciągu 3 dni.

Współcześnie spędzamy we wnętrzach około 90% naszego czasu, dlatego wykładziny z serii AirMaster® tworzone są z misją zapobiegania unoszeniu się pyłu w powietrzu. Ponadto, badania Niemieckiego Stowarzyszenia Astmy i Alergii (DAAB) dowiodły, iż obciążenie drobnym pyłem w pomieszczeniu jest mniejsze przy zastosowaniu dywanów. Wdychając pył, ryzykujesz kontakt ze skażeniem mikrobiologicznym w postaci pleśni, pyłków i alergenów. Seria AirMaster® to technologia opracowana specjalnie dla wyłapywania dwukrotnie większej ilości drobnych cząsteczek kurzu niż standardowe wykładziny. Instalacja powinna odbywać się w minimalnej temperaturze pokojowej 18°C przy czym maksymalna wilgotność względna to 65%. Płytki dywanowe montowane są w technice loose-lay, więc nie będziesz potrzebować pomocy fachowca. Aby wydłużyć życie Twojej inwestycji, warto regularnie dbać o pielęgnację.

Dane techniczne
Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 6,5 mm
Całkowita waga 4350 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 3,0 mm
Gramatura runa 670 g/m²
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Powleczenie bitumiczne
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 9 - 13:00

Bartosz Woźniak
Doradca