Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA W KOLORZE FIOLETOWYM DLA NIEZWYKŁEJ ARANŻACJI ŚCIANY

Dzięki fototapecie w kolorze fioletowym możesz sprawić, że pomieszczenia staną się bardziej przyjazne i otwarte, a także pokazać, na co Cię stać, ponieważ kolor fioletowy symbolizuje indywidualność. Delikatne odcienie lila wprowadzają wiosenne uczucia do domowych czterech ścian, podczas gdy głębszy fiolet oznacza elegancję i fantazję.

Dowiedz się więcej

Fototapeta fioletowa

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

MURAL W KOLORZE FIOLETOWYM: RÓŻNORODNOŚĆ FIOLETU

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogaty wybór fototapet w kolorze fioletowym. Bardzo licznie reprezentowane są tu oczywiście wzory z kwiatami, pejzażami i motywami z natury, jak np. fototapety z lawendą, tulipanami, orchideami i fiołkami. Ale można znaleźć również bardziej niezwykłe motywy można i cieszyć się z fototapetą w kolorze fioletowym. Możesz więc doświadczyć wielkiego wybuchu z motywami kosmosu z bliska na swoich ścianach, wyczarować w swoich pokojach wielkie miasta, takie jak San Francisco czy Londyn lub cieszyć się romantycznymi zachodami słońca i lekkimi nastrojami na plaży. Oprócz fototapet z motywami z natury, można spodziewać się również abstrakcyjnych wzorów, takich jak fioletowe kłęby mgły dla dynamicznego obrazu lub fototapety 3D w kolorze fioletowym, która jest idealna do wnętrz o prostych liniach. Ale również modne motywy znajdą tu swoje miejsce, jak np. fototapety z flamingami czy panoramami miast. Fototapeta w kolorze fioletowym inspiruje nie tylko dzięki atrakcyjnym motywom, ale również poprzez funkcjonalność, ponieważ fiolet może mieć działanie uspokajające i sprzyjające koncentracji.

FIOŁKI, BZY I TULIPANY: FOTOTAPETA W KOLORZE FIOLETOWYM Z MOTYWAMI NATURY

Wyczaruj na swoich ścianach łąkę kwiatową i ciesz się ciepłymi promieniami wiosennego słońca przez cały rok w swoich czterech ścianach. Liczne tapety z motywem kwiatowym wyczarowują żywy i radosny nastrój oraz tworzą przytulną atmosferę, w której można poczuć się dobrze. Dzięki fototapecie z różami wyczarujesz szczególnie namiętny nastrój, natomiast fototapeta z orchideami zapewni nieco azjatycki efekt. Lawenda wniesie do Twojego domu urok Prowansji, a fototapeta z mniszkami lekarskimi stworzy senną aurę sprzyjającą relaksowi. Poza dekorami kwiatowymi, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również fototapetę z pejzażem w fioletowej palecie barw. Romantyczne sceny leśne z bujnymi purpurowymi koronami drzew, zachody słońca, przestronne mola, bezmiar oceanu i wyspy Morza Południowego wyczarowują wrażliwe i przytulne otoczenie w nastroju purpurowego światła.

GRAFICZNA, GEOMETRYCZNA I PROSTA: NOWOCZESNA FOTOTAPETA W KOLORZE FIOLETOWYM

Również dla nowoczesnych i prostych wnętrz nasz sklep internetowy oferuje odpowiednią fototapetę w kolorze fioletowym. Opcjonalnie zdecyduj się na abstrakcyjne wzory, takie jak tapety 3D, które płatają figle Twoim oczom i wprawiają je w zdumienie. Jednak fototapety w kolorze fioletowym mogą występować również z bardzo modnymi motywami i ilustracyjnymi rysunkami, które szczególnie nadają się do młodych wnętrz oraz hip-hopowych barów, kawiarni i bistro. Szczególną atrakcją są panoramy, np. fototapety z motywem Londynu lub San Francisco. Dzień dobiega końca, a miasto lśni pełnym blaskiem. Fototapeta w kolorze fioletowym z panoramą lub scenerią wielkiego miasta oddaje dokładnie ekscytujący nastrój światła i przenosi Cię bezpośrednio do Twoich własnych czterech ścian.

FOTOTAPETA W KOLORZE FIOLETOWYM: WSZECHSTRONNOŚĆ W KOLORZE FIOLETOWYM

Ponieważ fototapety to w większości tapety włókninowe, aplikacja jest bardzo łatwa, ponieważ pastę można nakładać bezpośrednio na ścianę. Ponadto tapeta z włókniny dzięki swojej wytrzymałości oferuje pewne korzyści w zakresie pielęgnacji. Tak więc możesz zastosować swoją nową fototapetę w kolorze fioletowym nawet w łazience lub w kuchni, ponieważ jest ona odporna na wodę, przepuszcza powietrze i parę wodną oraz jest stabilna wymiarowo. Ponadto tapeta z włókniny jest trudnopalna i można ją usunąć na sucho, jeśli w przyszłości zdecydują się Państwo na inną tapetę z naszego sklepu internetowego. Niektóre fototapety można w razie potrzeby czyścić wilgotną szmatką. W naszym sklepie internetowym otrzymacie Państwo tapety w różnych formatach. W formacie arkusza otrzymujesz swoją fioletową fototapetę w jednym kawałku lub w częściach, które wymagają jeszcze złożenia. Fototapeta może również występować  w rolce, dlatego trzeba jeszcze przyciąć paski tapety na wymiar. Ponieważ fototapeta w kolorze fioletowym to często motyw o dużej powierzchni, należy rozważyć, gdzie środek tapety powinien być umieszczony i dokładnie zmierzyć swoje ściany w tym celu.

ŁATWE MONTAŻ FOTOTAPETY W KOLORZE FIOLETOWYM DO ŚCIANY

Przed rozpoczęciem tapetowania należy upewnić się, że ściany są możliwie suche i gładkie. Aby uzyskać idealny rezultat, należy utrzymywać temperaturę pokojową na poziomie około 20° C. Przy wyborze fototapety w formacie arkusza najlepiej jest narysować na ścianie linie prowadzące w pionie i poziomie za pomocą ołówka i poziomicy, aby umieścić motyw dokładnie tam, gdzie chcemy. W przypadku tapety w formie arkusza należy najpierw określić miejsce na ścianie, w którym ma się znajdować środek motywu i od tego miejsca narysować poszczególne odległości arkuszy po prawej i lewej stronie na ścianie. Wymieszaj pastę zgodnie z instrukcją podaną w opakowaniu, unikając tworzenia się grudek. Zwróć uwagę, czy producent Twojej nowej fototapety w kolorze fioletowym zaleca aplikację na styk lub na zakładkę i posmaruj pastą z włókniny tak równomiernie, jak to możliwe na ścianie. Jeśli wybierzesz fototapetę z papieru, namocz poszczególne paski na około pięć do dziesięciu minut pastą. Blizny i pęcherzyki można wygładzić za pomocą wałka do blizn i wałka dociskowego, a nadmiar pasty na tapecie należy szybko zetrzeć. Jeśli tapeta jest za duża na ścianę, możesz teraz wygodnie odciąć jej nadmiar przy krawędzi ściany.

FOTOTAPETY W KOLORZE FIOLETOWYM OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym można znaleźć kilka fototapet we wszystkich możliwych odcieniach fioletu i od kilku znanych producentów. Na przykład nowoczesna marka Walls by Patel inspiruje absolutnie wymyślnymi projektami autorstwa grafika i projektanta tkanin. Livingwalls przekonuje bardzo modnymi fototapetami na każdy gust.

KUP FIOLETOWĄ TAPETĘ ONLINE!

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo nie tylko bogaty wybór fototapet w kolorze fioletowym od renomowanych producentów, ale również skorzystają z kilku dodatkowych usług. Tak więc tanie fototapety w wysokiej jakości i atrakcyjnych wzorach otrzymasz u nas dzięki gwarancji najlepszej ceny. Jeśli planujesz większy projekt budowlany i potrzebujesz więcej tapet, możesz poprosić o indywidualną ofertę, podając żądaną tapetę i wymaganą ilość. W przypadku pytań, próśb lub sugestii można zwrócić się do naszego działu obsługi klienta pocztą elektroniczną, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc i czekamy na Twoją wiadomość!