Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA W ODCIENIACH SZAROŚCI - POWŚCIĄGLIWOŚĆ I PURYZM

Fototapeta w kolorze szarym przekonuje powściągliwą elegancją, puryzmem i praktycznością. Nierzucający się w oczy charakter szarej tapety sprawia, że inne kolory nabierają blasku, dzięki czemu stanowi ona idealną oprawę dla kreatywnej aranżacji pomieszczeń, podczas gdy fototapeta w kolorze szarym nadaje współczesny i wyrafinowany wygląd prostym i czystym wnętrzom.

Dowiedz się więcej

Fototapeta szara

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

SZARA TAPETA: WSZYSTKO, TYLKO NIE PONURA

Jeśli myślisz, że fototapeta w kolorze szarym jest ponura, to niezwykłe dekory w naszym sklepie internetowym udowodnią Ci, że się mylisz. Tutaj znajdziesz liczne szare tapety na każdy gust, do każdego pomieszczenia i w każdym stylu. Klasyczne fototapety z motywami krajobrazowymi znajdą tu swoje miejsce obok fototapet z samochodami. Graficzne wzory i tapety 3D w odcieniach szarości przeplatają się z fototapetami z kwiatami, a motywy miejskie, takie jak fototapeta z panoramą miasta, dodają młodzieńczego uroku. Jednak zwykłe pokrycia ścian nie zawsze muszą być szare, ponieważ kolorowe akcenty dodają tego czegoś i naprawdę wchodzą w ich własne z powściągliwą szarością.

GOŁĘBIA SZAROŚĆ, ANTRACYT: FOTOTAPETA W KOLORZE SZARYM Z MOTYWAMI NATURY

Fototapety z motywami przyrody lub ujęciami krajobrazów są bardzo popularne i oferują bogaty wybór światów tematycznych. Niezależnie od tego, czy wolisz bezmiar gór, lubisz skandynawski styl, chcesz usłyszeć szum morza czy szukasz relaksu w lesie - fototapeta w szarościach z ujęciami krajobrazów i motywami z natury działa uspokajająco i tworzy harmonijny nastrój.

ZOBACZ NATURĘ Z BLISKA W SWOIM DOMU DZIĘKI SZAREJ FOTOTAPECIE

Przenieś fiordy Skandynawii do swojego domu dzięki fototapecie z motywem przyrody, poznaj dzikość sawanny dzięki fototapecie ze słoniami lub ciesz się atmosferą Morza Południowego we własnych czterech ścianach. W naszym sklepie internetowym można spodziewać się różnorodnych fototapet w kolorze szarym z motywami z natury. Możesz wybierać pomiędzy prostymi krajobrazami z drzewami, górami lub jeziorami lub niezwykłymi dekorami, takimi jak tapety o wyglądzie kamienia z przełomem, który otwiera widok na romantyczne panoramy, oceany i podwodne światy. Przełam się więc i stwórz swój indywidualny styl dzięki fototapecie w kolorze szarym.

URBAN JUNGLE & STREET STYLE

Postaw na nowoczesność i współczesność dzięki fototapetom z modnymi motywami, takimi jak panoramy lub sceny wielkomiejskie z Paryża, Londynu lub Nowego Jorku. Fototapety w odcieniach szarości często przedstawiają bardzo modne motywy i tematykę miejską, dzięki czemu nadają się szczególnie do bardzo młodych wnętrz. Jednak poważna i wyrafinowana szarość nadaje się również do pomieszczeń komercyjnych lub klasycznych wnętrz z nowoczesnymi i czystymi meblami.

PROSTO, GRAFICZNIE I SZARO: FOTOTAPETA W SZAROŚCIACH DO MŁODEGO MIESZKANIA

Fototapety w kolorze szarym często przedstawiają bardzo modne motywy, takie jak ilustracyjne rysunki zwierząt i mitycznych stworzeń lub wygląd kamienia. Nadają się one szczególnie do bardzo młodych wnętrz lub wnętrz w stylu industrialnym. Ale również styl kolonialny, skandynawski lub tak zwany Shabby Chic można zrealizować za pomocą nowoczesnej fototapety w kolorze szarym. Ponieważ szarość jest idealna do tworzenia scen dla innych kolorów i akcentów, dzięki fototapecie w kolorze szarym można osiągnąć bardzo osobisty styl. Liczne graficzne, geometryczne i miejskie akcenty tworzą młodzieńczą atmosferę w każdym pomieszczeniu.

FOTOTAPETA W KOLORZE SZARYM: TAPETA FORMATU

Przy zamawianiu nowej fototapety w naszym sklepie internetowym należy zwrócić uwagę na to, że fototapety występują w różnych rozmiarach i formatach. Na początku należy również zastanowić się, gdzie ma być umieszczony centralny motyw, ponieważ fototapety mogą być mocowane również za rogami, na połaciach dachu lub na suficie. Ponieważ większość fototapet to tapety włókninowe, mają Państwo kilka zalet przy nakładaniu i pielęgnacji tapety. W przypadku tapet papierowych poszczególne paski muszą być moczone w paście przez około 5 do 10 minut. Szczególną zaletą tapet z włókniny jest to, że klej można nakładać bezpośrednio na ścianę i nie trzeba najpierw namaczać pasów lub arkuszy tapety. Fototapetę w kolorze szarym możesz zastosować również w łazience lub kuchni, ponieważ fototapeta z włókniny jest wodoodporna, przepuszcza powietrze i parę wodną oraz jest stabilna wymiarowo. Niektóre z nowoczesnych pokryć ściennych mogą być nawet czyszczone wilgotną szmatką, jeśli to konieczne. Tapety wykonane z włókien tekstylnych i celulozowych są również trudnopalne. Jeśli w pewnym momencie zdecydujesz się na zakup innej tapety z naszego sklepu internetowego, stara tapeta jest dość łatwa do usunięcia i może być nawet ponownie wykorzystana przez niektórych producentów.

FOTOTAPETĘ W KOLORZE SZARYM PRZYKLEJAMY NA ŚCIANĘ W PROSTY SPOSÓB.

Przed rozpoczęciem tapetowania należy zastanowić się, gdzie ma być umieszczona nowa tapeta, ponieważ fototapeta jest często motywem na dużą skalę, który powinien być umieszczony w centralnym miejscu. Ponownie, upewnij się, że ściany są suche i gładkie, ponieważ większe nierówności mogą być widoczne na tapecie później. Najlepiej jest narysować linie prowadzące na ścianach za pomocą ołówka i poziomicy, aby dokładnie umieścić tapetę. Cięcie poszczególnych pasków ułatwiają często linie prowadzące na rolce. Należy zwrócić uwagę, czy producent zaleca nakładanie na styk czy na zakładkę i wymieszać pastę zgodnie z instrukcją na opakowaniu, nie tworząc dużych grudek. Za pomocą frędzli rozprowadzić na ścianie możliwie równomiernie klej, a następnie za pomocą szczotki do tapet nanieść pas tapety na ścianę od góry do dołu. Blizny można wygładzić za pomocą wałka do blizn, a nawisy przy krawędzi ściany czysto odciąć nożem do wykładzin. Należy szybko wytrzeć nadmiar pasty pomiędzy tapetami.

FOTOTAPETA W KOLORZE SZARYM: JEDEN KOLOR, WIELU PRODUCENTÓW

Fototapeta w kolorze szarym jest oferowana przez najróżniejszych producentów. Czy lubisz eleganckie, nowoczesne czy nietypowe, nie ma to znaczenia, ponieważ renomowani producenci tapet w naszym sklepie internetowym zajmują się różnymi stylami, więc u nas znajdziesz odpowiednią fototapetę. Znajdziesz tu nowoczesne wzory Livingwalls lub Walls by Patel.

KUP FOTOTAPETĘ W SZARYM KOLORZE ONLINE!

Zdecyduj się na fototapetę w kolorze szarym i skorzystaj z usług w naszym sklepie internetowym. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny możesz otrzymać tanie tapety w wysokiej jakości i gustownych wzorach w najlepszej cenie. Jeśli planują Państwo większy projekt budowlany, zapraszamy do złożenia zapytania o ofertę indywidualną. W razie jakichkolwiek pytań, próśb lub sugestii nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Chętnie doradzimy Ci w temacie fototapety w kolorze szarym i czekamy na Twoją wiadomość!