Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

ABSTRAKCYJNA FOTOTAPETA – INDYWIDUALNA ARANACJA Z OSOBISTYM UROKIEM.

Nazywana również sztuką nieobiektywną, abstrakcja tworzy wyraźny rozdział między sztuką a rzeczywistością. Czy to geometryczne kształty, stylizowane warianty sennych pejzaży, czy dynamiczne zestawienia różnych kolorów i kształtów.

Dowiedz się więcej

Fototapety Abstrakcja

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Szukają Państwo odpowiedniego rozwiązania dla indywidualnego kształtowania Państwa ścian? Abstrakcyjna fototapeta jest właśnie dla Ciebie. Łączy w sobie artystyczny charakter abstrakcyjnych motywów z licznymi praktycznymi funkcjami, które łączą się w innowacyjnym procesie produkcji.

RÓŻNORODNY WYBÓR DLA WSZYSTKICH POTRZEB

Ze względu na oderwanie od natury i rzeczywistości sztuka abstrakcji pozostawia nieograniczoną swobodę interpretacji i nadaje każdemu obszarowi osobisty charakter. Tapety 3D z motywem geometrycznych kształtów tworzą wyraźną strukturę i są szczególnie skuteczne w połączeniu z minimalistycznymi wnętrzami w prostym motywie kolorystycznym. Z kolei dekory ze stylizowanymi pejzażami szczególnie pasują do wnętrza z drewnianymi meblami. Szczególnie w salonie fototapeta z abstrakcyjnym wzorem tworzy domową atmosferę i stanowi podstawę gustownego i stylowego wnętrza.

FOTOTAPETA - FUNKCJONALNE URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują Państwu liczne zalety. Z jednej strony fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również wodoodporna i stabilna wymiarowo. Ponadto fototapeta z włókniny charakteryzuje się imponującą przepuszczalnością powietrza i pary wodnej. Dlatego nawet po wielu latach użytkowania, jak również po kontakcie z wodą można bez problemu cieszyć się tapetą włókninową.

ABSTRAKCYJNE FOTOTAPETY SZYBKIE I BEZPIECZNE DO MONTOWANIA

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie wykonane przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Teraz należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nakładać go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Upewnij się, że linie prowadzące są zachowane i unikaj przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego możesz docisnąć tapetę od środka. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

ABSTRAKCYJNE FOTOTAPETY  RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej klasy fototapet różnych renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création czy Walls by Patel. Szczególną atrakcją asortymentu jest fototapeta z abstrakcyjnym motywem, która przekształci każde pomieszczenie w indywidualną przestrzeń.

ZAMÓW FOTOTAPETĘ Z ABSTRAKCYJNYM WZOREM W NAJLEPSZEJ CENIE W BRICOFLOR

Wszechstronne zalety fototapet przekonały Cię? Nie przegap okazji i zapewnij sobie ulubiony produkt z asortymentu BRICOFLOR w najlepszej cenie, dzięki naszej ekskluzywnej gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie indywidualnej oferty z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zyskać jeszcze lepsze warunki. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Nie zwlekaj i zapewnij sobie abstrakcyjną fototapetę w sklepie internetowym BRICOFLOR!