Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA Z BUDDĄ - DUCHOWA OAZA WE WŁASNYM DOMU

W buddyzmie tytuł "Budda" nadawany jest tym, którzy doświadczyli prawdziwej wiedzy i stali się oświeceni. Ale oprócz znaczenia religijnego, symbol ten znajduje się również na wielu elementach wystroju wnętrz, w tym na fototapetach, ze względu na jego medytacyjne i uspokajające działanie.

Dowiedz się więcej

Fototapety Budda

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Planujesz przebudowę i w związku z tym szukasz odpowiedniego rozwiązania w zakresie aranżacji ścian? Wtedy tapeta 3D jest właśnie dla Ciebie. Liczne zalety funkcjonalne łączą się w innowacyjnym procesie produkcji i tworzą najwyższej klasy okładzinę ścienną o atrakcyjnym wzornictwie. Szczególną atrakcją jest fototapeta z Buddą, która zamieni każde pomieszczenie w oazę spokoju.

RÓŻNORODNY WYBÓR DLA TWOICH CZTERECH ŚCIAN

Wyrusz w duchową podróż każdego dnia z fototapetą z motywem Buddy i ciesz się relaksem, który towarzyszy buddyjskiemu symbolowi. Czy to jako wspaniały wzór w kolorze złotym, czy też jako prosty wariant z czarno-białym motywem kolorystycznym - tapeta 3D z Buddą tworzy domową atmosferę w mieszkaniu i stanowi podstawę stylowego wystroju wnętrza. Często posąg Buddy może być również użyty jako centralny motyw wnętrza. Szczególnie w sypialni fototapeta z Buddą zapewnia komfortową atmosferę, w której można się zrelaksować pod koniec wieczoru i szczęśliwie rozpocząć kolejny dzień.

PRAKTYCZNE ZALETY FOTOTAPETY Z WŁÓKNINY

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują Państwu liczne korzyści. Z jednej strony fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również wodoodporna i stabilna wymiarowo. Ponadto fototapeta z włókniny charakteryzuje się imponującą przepuszczalnością powietrza i pary wodnej. Dlatego nawet po wielu latach użytkowania, jak również po kontakcie z wodą można bez problemu cieszyć się tapetą włókninową.

SZYBKO I BEZPIECZNIE ZAINSTALUJ FOTOTAPETĘ Z BUDDĄ

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas montażu nowej fototapety, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie słabszy. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny. Możesz narysować je przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyorbić klej do tapet z włókniny i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę od środka. Pęcherzyki powinny się wywijać na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

RENOMOWANI PRODUCENCI NAJWYŻSZEJ KLASY TAPET 3D

Atrakcyjne fototapety z motywem Buddy znajdziesz w naszym sklepie internetowym w różnych wersjach, które są oferowane przez różnych znanych producentów, przede wszystkim Livingwalls czy Walls by Patel.

ZAMÓW FOTOTAPETĘ Z BUDDĄ W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Wszechstronne zalety fototapet przekonały Cię? W takim razie nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj swojego faworyta w sklepie internetowym BRICOFLOR, aby przy zakupie fototapety z Buddą skorzystać z naszych wyjątkowych korzyści - na przykład z gwarancji najlepszej ceny, dzięki której masz pewność, że nie przepłacisz. W przypadku większych planów zalecamy również, aby przy podaniu wymaganych ilości zamówić indywidualną ofertę, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.