Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA O WYGLĄDZIE KAMIENIA - NATURALNY UROK DZIĘKI AUTENTYCZNEMU WZORNICTWU

Wygląd kamienia stał się integralną częścią aktualnych trendów w aranżacji wnętrz. Dzięki innowacyjnym procesom produkcyjnym uzyskują one niezwykle naturalny wygląd i dlatego zdobią liczne elementy wyposażenia wnętrz, a w szczególności okładziny ścienne i podłogowe - w tym fototapety.

Dowiedz się więcej

Fototapety Cegły

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Szukasz odpowiedniej opcji dla nowoczesnego i gustownego projektu ściany? Wtedy znajdziesz odpowiedniego sojusznika w tapecie 3D o wyglądzie kamienia. Łączy w sobie inspirowany naturą, atrakcyjny design z wieloma funkcjonalnymi właściwościami i najwyższą jakością. W ten sposób można przekształcić każde pomieszczenie w stylową oazę, która uosabia jednocześnie komfort i rustykalność.

WYGLĄD KAMIENIA: PONADCZASOWA KLASYKA W PROJEKTOWANIU WNĘTRZ

Dzięki prostej kolorystyce, fototapeta ze wzorem kamienia otwiera przed Tobą nieograniczone perspektywy aranżacyjne. Jaśniejsze dekory wspaniale współgrają z meblami vintage w stylu country, a ciemne wzory o siermiężnej strukturze szczególnie podkreślają minimalistyczne wnętrza. Tapeta z kamieniami nadaje się szczególnie do wnętrza w stylu industrialnym. W połączeniu z blaszanymi szyldami i meblami wykonanymi ze skóry, okładzina ścienna może w ten sposób stworzyć modny loftowy wygląd. W sypialni autentyczna tapeta 3D tworzy przytulną i relaksującą atmosferę.

PRAKTYCZNE ZALETY TAPETY Z WŁÓKNINY

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują Państwu liczne zalety. Z jednej strony fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również wodoodporna i stabilna wymiarowo. Ponadto fototapeta z włókniny charakteryzuje się imponującą przepuszczalnością powietrza i pary wodnej. Dlatego nawet po wielu latach użytkowania, jak również po kontakcie z wodą można bez problemu cieszyć się tapetą włókninową.

TAPETY 3D W OPTYCE KAMIENIA - SZYBKA I BEZPIECZNA INSTALACJA

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Pęcherzyki powinny się wywijać na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

FOTOTAPETA O WYGLĄDZIE KAMIENIA OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

Wszechstronny asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje szeroki wybór jakościowych tapet 3D oferowanych przez różnych producentów, przede wszystkim A.S Création i Walls By Patel. W ten sposób można oczarować każde miejsce naturalnym blaskiem fototapety o wyglądzie kamienia i w ten sposób urzeczywistnić swoje osobiste marzenie o ścianie.

PONADCZASOWA FOTOTAPETA W OPTYCE KAMIENIA ONLINE – ZAMÓW TERAZ

Przekonały Cię praktyczne zalety tapet 3D? Nie przegap okazji i już teraz zapewnij sobie swój ulubiony produkt z asortymentu BRICOFLOR - w najlepszej cenie dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie indywidualnej oferty z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób jeszcze bardziej zaoszczędzić. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego. Nie zwlekaj i zamów w sklepie internetowym BRICOFLOR autentyczną tapetę 3D o wyglądzie kamienia!