Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETY Z ALPAMI - WYSOKO W GÓRZE!

Poczuj przytulny klimat górskiej chaty w swoich czterech ścianach dzięki fototapecie z Alpami lub podziwiaj spektakularne alpejskie panoramy. Fototapety alpejskie inspirują zapierającymi dech w piersiach ujęciami malowniczych krajobrazów i idyllicznymi motywami, które wprawiają w dobry nastrój.

Dowiedz się więcej

Fototapeta Alpy

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

WEJDŹ NA SZCZYT STYLU Z FOTOTAPETĄ ALPEJSK

Poczuj nostalgiczno-idylliczny klimat wędrówki po górach z fototapetą z motywem Alp i roztaczaj alpejski urok w swoich czterech ścianach! Dzięki atrakcyjnym fototapetom z górami, możesz cieszyć się zapierającymi dech w piersiach zdjęciami przyrody bezpośrednio na swoich ścianach. Wysokiej jakości fotografie i projekty graficzne fototapet urzekają swoją przestronnością i otwartością. Dlatego specjalne tapety 3D są idealne również do mniejszych pomieszczeń lub do przedpokoju. W naszym sklepie internetowym oprócz klasycznych fototapet z Alpami można znaleźć również nowoczesne interpretacje w modnych kolorach i stylach graficznych.

NOSTALGIA I IDYLLA NA ŚCIANĘ: FOTOTAPETY Z GÓRAMI DO PRZYTULNEGO MIESZKANIA

Dzięki fototapetom z Alpami możesz stworzyć swój własny alpejski raj. Gustowne fototapety często przekonują spektakularnymi górskimi krajobrazami samymi w sobie, ponieważ te rozciągają się w urokliwych pejzażach lub błyszczą w świetle romantycznych zachodów słońca. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza fototapety z jeziorami, w tle których rozciągają się zapierające dech w piersiach panoramy alpejskie, a częściowe wrażenie trójwymiarowości wzmacniają odbicia w przejrzystej wodzie jeziora. Kto lubi nieco bardziej nowoczesny styl, znajdzie w naszym sklepie internetowym również współczesne interpretacje fototapety z motywem alpejskim. Zachwycają one graficznym i artystycznym wyglądem w mocnej jabłkowej zieleni i turkusie lub modnych pastelowych kolorach. Kto woli klasyczny alpejski urok letnich wędrówek, znajdzie fototapety z górskimi chatami, łagodnie opadającymi grzbietami górskimi, zielonymi alpejskimi pastwiskami. Dzięki tym dość rustykalnym fototapetom z Alpami można stworzyć bardzo dostojną atmosferę.

ROZKOSZUJ SIĘ ALPEJSKĄ PANORAMĄ W KAŻDYM POMIESZCZENIU DZIĘKI FOTOTAPETOM Z ALPAMI

Ponieważ większość fototapet z Alpami to wysokiej jakości tapety włókninowe, nadają się w zasadzie do każdego pomieszczenia. W zależności od zamierzonego efektu, powinieneś wybrać motyw swojej fototapety. Fototapeta z motywem przyrody, jak np. górskie krajobrazy, nadaje się szczególnie do biura i sypialni ze względu na naturalny i kojący nastrój. Jednak fototapety alpejskie 3D doskonale nadają się również do modnego wystroju hoteli, barów czy restauracji, a także coraz częściej znajdują miejsce w poczekalniach, sklepach i na terenie obiektów.

KONSEKWENTNIE STYLOWY DESIGN ŚCIAN Z FOTOTAPETĄ Z MOTYWAMI ALPEJSKIMI

Fototapeta z Alpami emanuje niemal euforycznym nastrojem dzięki imponującemu motywowi. Efekt ten można wykorzystać w najróżniejszych pomieszczeniach. Szczególnie w biurze, gdzie powinna panować swobodna, a zarazem energiczna atmosfera, którą doskonale wyrazi fototapeta z Alpami. Ale także jako fototapeta w przedpokoju, ta tapeta 3D jest idealna, ponieważ często tworzy otwartość i swobodę i nadaje trochę przestronności, szczególnie w ciasnych korytarzach.

MATERIAŁY I WŁAŚCIWOŚCI FOTOTAPETY Z ALPAMI

Fototapety z Alpami w naszym sklepie internetowym są w większości wysokiej jakości fototapetami wykonanymi z włókniny. Charakteryzują się one łatwością obsługi, ponieważ można zastosować pastę bezpośrednio na ścianie, ale także pewnymi zaletami funkcjonalnymi. Dzięki temu tapety z włókniny odznaczają się wysoką wytrzymałością i trwałością i są zazwyczaj bardzo intensywne kolorystycznie i odporne na światło. A także dla Twojego bezpieczeństwa, ponieważ fototapeta z motywem alpejskim jest trudnopalna. W przypadku niewielkich zabrudzeń fototapetę można ostrożnie czyścić wilgotną ściereczką. A także może być używana  jako fototapeta w kuchni lub łazience, ponieważ jest oddychająca pomimo wodoodporności. W bezpośredniej strefie pryskania pod prysznicem lub nad kuchenką nie należy jednak stosować fototapety z górami. Jeśli w pewnym momencie zdecydują się Państwo na nową gustowną fototapetę z Alpami z naszego sklepu internetowego, starą tapetę można łatwo usunąć na sucho ze ściany.

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE MONTOWANIA FOTOTAPETY Z ALPAMI

Przy zastosowaniu fototapety ważną rolę odgrywa dobre przygotowanie ścian, aby później w pełni rozwinąć efekt alpejskiej panoramy. Dlatego należy się upewnić, że ściany, które mają być tapetowane są możliwie gładkie, czyste i suche. Jeśli to konieczne, szlifuj ściany, usuń przełączniki światła i gniazdka oraz wypełnij wszelkie dziury i pęknięcia. W razie potrzeby zaleca się zastosowanie podkładu do tapet. Ponieważ większość fototapet z Alpami jest dostarczana w kawałkach, może się okazać, że Twoje ściany są zbyt małe dla wybranego motywu. W tym przypadku można po prostu odciąć nadmiar materiału tapety przy krawędzi ściany. Zasadniczo zaleca się narysowanie linii prowadzących na ścianach za pomocą ołówka i poziomicy, aby umieścić tapetę ze zdjęciem jak najbardzije precyzyjnie. Należy również pamiętać, że ściany nie zawsze biegną całkowicie prosto.

PRZYKLEJ FOTOTAPETĘ Z ALPAMI NA ŚCIANIE JAK PROFESJONALISTA

Aby przykleić nową fototapetę z Alpami na ścianę, potrzebujesz tylko zwykłych przyborów. Najpierw należy rozprowadzić pastę  jak najbardziej równomiernie na ścianie, ale nie należy jeszcze pracować na całej powierzchni ściany, aby pasta w tylnej części nie wyschła przedwcześnie. Teraz należy położyć pierwszą część tapety na krawędzi ściany i sufitu lub na odpowiednich oznaczeniach i wygładzić ją z góry na dół gąbką lub szczotką do tapet. Z kolejnymi częściami tapety postępować w ten sam sposób, uwzględniając motyw. O ile producent nie określił inaczej, fototapety z motywem alpejskim należy przyklejać od strony podłoża.

GIGANTYCZNE FOTOTAPETY Z ALPAMI OD GIGANTÓW PRZEMYSŁU TAPETOWEGO

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo fototapety z Alpami od znanych producentów i marek. Producenci tapet inspirują się przy tworzeniu swoich fototapet zarówno aktualnymi trendami, jak i sztuką, kulturą i tradycją. Oprócz klasycznych fototapet z genialnymi ujęciami przyrody i miasta, w naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo również niezwykłe fototapety z graficznymi i ilustrowanymi wzorami. W duecie projektantów Walls by Patel, znajdziesz ekspresyjne tapety 3D projektanta tkanin i grafika. To połączenie umożliwia projektowanie szczególnie nowoczesnych fototapet Alps, które są również przyjazne dla środowiska, trwałe i dostępne w indywidualnych rozmiarach.

A.S. CRÉATION: FOTOTAPETY Z MOTYWAMI ALPEJSKIMI Z NIEMIEC

W bogatym i wielowymiarowym asortymencie renomowanego producenta tapet A.S. Création z pewnością znajdziesz odpowiednią fototapetę z Alpami do swojej indywidualnej koncepcji mieszkania. Renomowana firma A.S. Création znana jest z obszernych i wszechstronnych kolekcji tapet i oprócz wyjątkowo wysokiej jakości obrazu stawia na zastosowanie wodorozcieńczalnych farb lateksowych, druk cyfrowy i wysokiej jakości tapety z włókniny. Unowocześnione procesy produkcyjne zapewniają możliwie najbardziej energooszczędną produkcję tapet z certyfikatem FSC, które są wytwarzane z najlepszych surowców pochodzących z odpowiedzialnej gospodarki leśnej i odpowiadają najniższej klasie emisji.

WSPANIAŁY WIDOK: FOTOTAPETY Z ALPAMI DO ZAMÓWIENIA ONLINE!

Ciesz się wspaniałym widokiem we własnych czterech ścianach, zamów nową fototapetę z Alpami i postaw na nostalgiczno-idylliczny klimat! Specjalne fototapety z krajobrazami inspirują rozległym i trójwymiarowym efektem i wyczarowują w każdym pomieszczeniu przytulny urok górskiej chaty. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo tapety 3D, dzięki którym można zrealizować swój indywidualny pomysł na życie. A jeśli nie znajdziesz odpowiedniego motywu, możesz skorzystać z naszego konfiguratora tapet, aby zaprojektować fototapetę z własnym motywem i pokazać swoją indywidualność. Planują Państwo obszerną zmianę tapet i potrzebują większej ilości fototapet z motywem alpejskim? Poproś o indywidualną ofertę, podając żądaną tapetę i wymaganą ilość, a my z przyjemnością postaramy się zapewnić Ci najlepsze warunki. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny otrzymasz tanie fototapety w wysokiej jakości! Czy masz jakieś pytania, życzenia lub sugestie? Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub wypełnij nasz formularz kontaktowy. Chętnie pomożemy, jeśli chodzi o aranżację ściany za pomocą fototapety z panoramą Alp i czekamy na Ciebie!