Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA Z ŁĄKĄ KWIATOWĄ - CZARUJĄCA ATMOSFERA ZAPEWNIAJĄCA DOBRE SAMOPOCZUCIE

Dzięki fototapecie z łąką kwiatową możesz pozwolić, aby wiosna kwitła przez cały rok w Twoich własnych czterech ścianach. Figlarne dekoracje kwiatowe w marzycielskich odcieniach barw tworzą stylowy i gustowny raj relaksu.

Dowiedz się więcej

Fototapety Łąka

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Planujesz remont i dlatego wciąż szukasz odpowiedniego rozwiązania w zakresie aranżacji ścian? Wtedy fototapeta z łąką kwiatową jest właśnie dla Ciebie. Jej wiosenny urok łączy się z licznymi zaletami włókniny i pierwszorzędną jakością, aby przekształcić każde pomieszczenie w przytulne miejsce. Kwiecista fototapeta jest oferowana w różnych czarujących wzorach. W ten sposób nie ma żadnych ograniczeń dla Państwa indywidualnych perspektyw w zakresie projektowania i wyposażenia.

RÓŻNORODNE DEKORY SPEŁNIAJĄCE TWOJE MARZENIA O KWIATACH

Odprężające pola lawendy, letnie łąki pełne maków lub kolorowa mieszanka najróżniejszych kwiatowych wspaniałości: fototapeta z kwiecistą łąką tworzy w mieszkaniu atmosferę marzeń i oczarowuje swoim kolorowym urokiem każde pomieszczenie. O ile zieleń łąki wspaniale współgra z drewnianymi meblami w naturalnych odcieniach, o tyle czarno-białe dekory można wzbogacić o wnętrza intensywnie kolorowe. Szczególnie w pokoju dziennym fototapeta z łąką kwiatową tworzy wiosenną oazę spokoju. Z kolei w ogrodzie zimowym można zainspirować się kwiatami z okładzin ściennych.

FOTOTAPETA - WIĘCEJ NIŻ TYLKO WYMARZONY WYGLĄD

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują Państwu liczne korzyści. Z jednej strony fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również wodoodporna i stabilna wymiarowo. Ponadto fototapeta z włókniny charakteryzuje się imponującą przepuszczalnością powietrza i pary wodnej. Dlatego nawet po wielu latach użytkowania, jak również po kontakcie z wodą można bez problemu cieszyć się tapetą włókninową.

ZAMONTUJ FOTOTAPETĘ Z ŁĄKĄ KWIATOWĄ SZYBKO I BEZPIECZNIE

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wymieszać klej do tapet z włókniny i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

KWIATOWE TAPETY 3D OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką gamę najwyższej klasy tapet 3D od różnych renomowanych producentów, w tym różnorodny wybór marzycielskich dekorów z żywymi łąkami kwiatowymi, które zmienią każde pomieszczenie w komfortowy wiosenny raj. W naszym sklepie internetowym możesz wybierać spośród takich znanych marek jak Livingwalls czy Walls by Patel.

ZAMÓW KOLOROWĄ FOTOTAPETĘ Z ŁĄKĄ KWIATOWĄ WYGODNIE ONLINE

Przekonały Cię praktyczne zalety fototapet? Nie przegap okazji i już teraz zapewnij sobie swój ulubiony produkt z asortymentu BRICOFLOR - w najlepszej cenie dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożyć zapytanie o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób jeszcze bardziej zaoszczędzić. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego. Nie zwlekaj i zamów wiosenną fototapetę z łąką kwiatową w sklepie internetowym BRICOFLOR!