Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

NOWOCZESNE FOTOTAPETY DO MODNEJ ARANŻACJI WNĘTRZA

Współczesna fototapeta stanowi podstawę gustownego i stylowego wystroju pomieszczeń, dzięki czemu wymarzona ściana może stać się rzeczywistością. Dzięki praktycznym zaletom tapet z włókniny można cieszyć się wysokiej jakości i atrakcyjnym pokryciem ścian przez wiele lat.

Dowiedz się więcej

Nowoczesne Fototapety

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

SZEROKI WYBÓR DLA TWOJEGO NOWOCZESNEGO PROJEKTU ŚCIANY

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór nowoczesnych fototapet zgodnych z aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz z każdej branży. W ten sposób można przekształcić swój dom w stylowy zakątek, w którym będziemy mogli się zrelaksować.

SKYLINE: DLA MARZYCIELI

Trudno wyobrazić sobie współczesną aranżację wnętrz bez motywów miejskich scen. Od marzycielskiego widoku drapaczy chmur Manhattanu po panoramę najpiękniejszych zabytków Londynu: fototapeta z panoramą spełnia i kreuje marzenia. Szczególnie w salonie możesz się zrelaksować i cieszyć się widokiem swojego ulubionego miasta dzięki odpowiedniej tapecie 3D.

NOWOCZESNE FOTOTAPETY DLA FANÓW SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI

Dla entuzjastów techniki idealnym rozwiązaniem jest fototapeta z motywem samochodu lub motocykla. Nadaje ona każdemu pomieszczeniu indywidualny charakter i daje nieograniczone perspektywy w zakresie aranżacji wnętrz. Szczególnie w pokojach chłopców i nastolatków fototapeta z motywem samochodów nadaje indywidualny charakter i tworzy nowoczesną atmosferę.

STYL INDUSTRIALNY: ŚWIADOMOŚĆ TRENDÓW DZIĘKI MODNEMU STYLOWI WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Nostalgiczne blaszane szyldy, efektowne akcenty, skórzane meble: styl industrialny to jeden z najpopularniejszych trendów w nowoczesnym wystroju wnętrz. Dzięki fototapecie o wyglądzie kamienia, możesz przenieść miejski klimat brooklyńskiego loftu do swoich własnych czterech ścian. Fototapeta w optyce betonu, z drugiej strony, pasuje szczególnie w połączeniu z meblami vintage o zużytym wyglądzie. Urozmaiceniem jest fototapeta z graffiti. Szczególnie w barze, nowoczesna fototapeta o industrialnym wyglądzie może zdziałać cuda i stworzyć współczesną i zachęcającą atmosferę.

FOTOTAPETA: NOWOCZESNOŚĆ W KAŻDEJ DZIEDZINIE

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się przede wszystkim tapety włókninowe, które są niezwykle korzystną i funkcjonalną opcją. Fototapeta z włókniny jest z jednej strony trudnopalna, a z drugiej przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej. Ponadto tapety z włókniny charakteryzują się wysoką odpornością na wodę i stabilnością wymiarową. Dzięki temu możesz cieszyć się fototapetą nawet po latach użytkowania i po kontakcie z wodą bez żadnych problemów. Nakładanie i usuwanie tapet z włókniny jest szybkie, bezpieczne i proste, ponieważ ściana może być bezpośrednio pokryta pastą.

Z NIEWIELKIM WYSIŁKIEM DO NOWEJ ŚCIANY MARZEŃ

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, które należy wykonać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie wykonane przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Następnie należy wyrobić klej do tapet włókninowych i nałożyć go w paski za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz rozpocząć nakładanie pierwszej części fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę od środka. Pęcherzyki powinny się wywijać na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

RENOMOWANI PRODUCENCI NOWOCZESNYCH FOTOTAPET

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogaty asortyment wysokiej jakości i nowoczesnych tapet 3D różnych renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création czy Walls By Patel. W ten sposób można stworzyć podwaliny pod stylowy wystrój wnętrza, który dzięki licznym zaletom tapet włókninowych pozostanie z Tobą na lata.

ZAMÓW NOWOCZESNE FOTOTAPETY W NAJLEPSZEJ CENIE W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Szukasz odpowiedniego rozwiązania dla projektu swoich ścian? Wtedy znajdziesz swojego idealnego sprzymierzeńca w nowoczesnej fototapecie. Po prostu wybierz swoją ulubioną tapetę z naszego sklepu internetowego i skorzystaj z naszych ekskluzywnych korzyści przy zakupie fototapet - na przykład z gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również złożenie indywidualnego zapytania ofertowego z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić w ten sposób jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.