Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

ORIENTALNA FOTOTAPETA - WZÓR JAK Z BAJKI

Wyrusz w ekscytującą podróż do świata Orientu, niczym w baśni z tysiąca i jednej nocy. Wspaniałe detale oraz silny motyw kolorystyczny orientalnego wzornictwa tworzą zmysłową atmosferę, która jest ucieleśnieniem luksusu i przytulnego wnętrza.

Dowiedz się więcej

Fototapety Orientalne

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Intensywne kolory, wspaniałe akcenty i ekscytujące wzory charakteryzują orientalny styl wyposażenia wnętrz. W połączeniu z dopasowanym wnętrzem tworzysz symbiozę komfortu i wysokiej jakości. Atrakcją wnętrza jest orientalna fototapeta, która łączy w sobie atrakcyjny design z licznymi praktycznymi funkcjami.

BAJKOWE WYPOSAŻENIE Z FOTOTAPETĄ Z MOTYWEM ORIENTALNYM

Mocny słoneczny żółty, ciepłe czerwone i pomarańczowe odcienie, jak również ekscytujące niebieskie i zielone niuanse dominują w intensywnym kolorystycznie wyglądzie orientalnego motywu. Wzbogacona akcentami w złocie i srebrze fototapeta w stylu orientalnym tworzy szlachetną oazę. Mimo to, perspektywy projektowania wnętrz pozostają nieograniczone. Podczas gdy wnętrze w prostych odcieniach ziemi nadaje temu wspaniałemu projektowi spokój i spójność, a fototapeta rozkwita jako element przyciągający wzrok, kolorowe poduszki, wygodne dywany i metaliczne dodatki tworzą wrażenie, że jesteś w bajce. W połączeniu z krzewami i liśćmi, a także meblami z drewna i skóry, orientalny wygląd nabiera wyrazu. Zwłaszcza w salonie lub sypialni orientalna fototapeta stwarza wrażenie mieszkania marzeń, które zaprasza do relaksu i naładowania baterii.

FASCYNUJĄCE ZALETY FOTOTAPETY

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się przede wszystkim tapety włókninowe, które są niezwykle korzystną i funkcjonalną opcją. Po pierwsze, fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej. Ponadto tapety z włókniny odznaczają się wysoką odpornością na wodę i stabilnością wymiarową. Dzięki temu możesz cieszyć się fototapetą nawet po latach użytkowania i kontakcie z wodą bez żadnych problemów. Nakładanie i usuwanie tapet z włókniny jest szybkie, bezpieczne i proste, ponieważ ściana może być bezpośrednio pokryta klejem.

FOTOTAPETA ORIENTALNA BEZPIECZNA I ŁATWA W APLIKACJI

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas montażu nowej fototapety, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie kiedy są wykonane przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikaj przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę od środka. Pęcherzyki powinny się wywijać na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

ORIENT-PARADISE PRZEZ FOTOTAPETY ZNANYCH PRODUCENTÓW

Przenieś senny świat baśni z Tysiąca i jednej nocy na swoje ściany za pomocą fototapety w orientalnym stylu. Dostępne w wielu estetycznych dekoracjach, Twoja ściana w mgnieniu oka stanie się indywidualnym elementem przyciągającym wzrok. W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się wszechstronne produkty różnych renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création i Walls By Patel.

EKSCYTUJĄCE TAPETY W STYLU ORIENTALNYM - ZAMÓW ONLINE

Nie bez powodu tapety 3D nie są wykluczone z rynku pokryć ściennych: tworzą one fascynujące połączenie funkcjonalności i designu, aby w ten sposób pozwolić Twoim ścianom stworzyć optyczną atrakcję. Aby wesprzeć Cię jak najlepiej, oferujemy Ci kilka kilka usług - na przykład naszą gwarancję najlepszej ceny. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Nie przegap okazji i zapewnij sobie luksusową fototapetę w orientalnym stylu w BRICOFLOR!