Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA Z MOTYWEM BERLINA: STOLICA KULTURY JAKO ELEMENT DEKORACYJNY W TWOIM WNĘTRZU

Stolica Niemiec charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością, zwłaszcza pod względem sztuki i kultury. W Berlinie spotykają się najróżniejsze sceny i grupy ludzi, które przekształcają metropolię w jedyne w swoim rodzaju miejsce indywidualności i różnorodności.

Dowiedz się więcej

Fototapety Berlin

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Oprócz pasjonującej historii i bogactwa kulturowego, stolica Niemiec oferuje różnorodne architektoniczne i historyczne arcydzieła, które obecnie zdobią liczne fototapety. W ten sposób otrzymujemy berlińską różnorodność we własnych czterech ścianach. Możesz wybierać z szerokiej gamy atrakcyjnych dekorów, które stanowią podstawę gustownego i nowoczesnego wnętrza.

EKSCYTUJĄCE DEKORY DLA KAŻDEGO STYLU

Wspaniała Katedra Berlińska, legendarna Brama Brandenburska lub słynna wieża telewizyjna stolicy: Berlin ma do zaoferowania wiele imponujących zabytków, które służą jako motywy licznych tapet 3D. Również podświetlana panorama niemieckiej metropolii może wkrótce ozdobić Twoją ścianę i nadać wnętrzu miejski charakter. Zapewnij sobie wymarzony widok na  fascynujące budowle Berlina.

PRAKTYCZNE ZALETY FOTOTAPETY

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują Państwu liczne zalety. Z jednej strony fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również wodoodporna i stabilna wymiarowo. Ponadto fototapeta z włókniny charakteryzuje się imponującą przepuszczalnością powietrza i pary wodnej. Dlatego nawet po wielu latach użytkowania, jak również po kontakcie z wodą można bez problemu cieszyć się tapetą włókninową.

W TEN SPOSÓB SZYBKO I BEZPIECZNIE PRZYKLEISZ SWOJĄ FOTOTAPETĘ Z MOTYWEM BERLINA

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas montowania nowej fototapety, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie te wykonane przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go w paski za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Pęcherzyki powinny się wywijać na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

ZNANI PRODUCENCI NOWOCZESNYCH FOTOTAPETY Z MOTYWEM BERLIŃSKIM

W naszym asortymencie znajduje się fascynujący wybór wysokiej jakości i atrakcyjnych fototapet różnych renomowanych producentów, w tym A.S Création czy Walls By Patel, które posiadają wiele fascynujących cech pod względem wyglądu i funkcjonalności. W ten sposób można cieszyć się alternatywną atmosferą niemieckiej metropolii we własnych czterech ścianach.

FOTOTAPETA MIEJSKA Z MOTYWEM BERLINA ZAMÓW ONLINE

Fototapeta łączy w sobie liczne zalety optyczne i funkcjonalne z pierwszorzędną jakością, dzięki czemu stała się prawdziwym bohaterem dnia codziennego. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór tapet 3D z motywem Berlina. Aby wesprzeć Cię jak najlepiej, oferujemy Ci kilka specjlanych korzyści - na przykład naszą gwarancję najlepszej ceny, dzięki której kupisz swoje fototapety w najlepszej cenie. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.