Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA Z WIEŻĄ EIFFLA - ROMANTYCZNA ATMOSFERA PRZY PARYSKIM ZABYTKU

Od wielu lat to architektoniczne arcydzieło zdobi różne obszary nowoczesnej aranżacji wnętrz - i nie bez powodu. Wygląd francuskiego symbolu jest nie mniej ciekawy niż historia legendarnej budowli.

Dowiedz się więcej

Fototapety Wieża Eiffla

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Oprócz prostych akcentów, takich jak plakaty i tatuaże ścienne, Żelazną Damę można teraz znaleźć również w licznych wariacjach na fototapetach, od klasycznych ujęć frontalnych po zabawne rysunki. Dzięki fascynującym zaletom materiału, okładzina ścienna pozostaje tak piękna jak pierwszego dnia, nawet po latach użytkowania.

RÓŻNORODNE WZORY DLA HARMONIJNEJ ARANŻACJI WNĘTRZ

Fototapeta z motywem wieży Eiffla jest dostępna w różnych wariantach. Podczas gdy widoki panoramy Paryża stanowią szczególnie nowoczesny akcent, czarno-białe ujęcia frontu narodowego symbolu Francji są szczególnie skuteczne w połączeniu z intensywnymi kolorystycznie meblami. Projekty zawierają również zdjęcia Wieży Eiffla z różnych perspektyw, w tym ekscytujących zbliżeń o różnych porach dnia. Wariant o wschodzie słońca tworzy romantyczny nastrój. Nocne ujęcia Żelaznej Damy oddają słynny wygląd oświetlonego budynku, dzięki czemu dają bardzo harmonijny efekt. Ekscytującą alternatywę stanowi fototapeta z oknem, która sprawia wrażenie, że Paryż znajduje się tuż za drzwiami wejściowymi. Romantyzm miasta miłości uchwycony jest przede wszystkim w licznych zabawnych rysunkach wieży Eiffla, które tworzą komfortową atmosferę, szczególnie w sypialni.

ZALETY TAPET Z WŁÓKNINY

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się przede wszystkim tapety włókninowe, które są niezwykle korzystną i funkcjonalną opcją. Po pierwsze, fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej. Ponadto tapety z włókniny charakteryzują się wysoką odpornością na wodę i stabilnością wymiarową. Dzięki temu możesz cieszyć się fototapetą nawet po latach użytkowania i po kontakcie z wodą bez żadnych problemów. Aplikacja i usuwanie tapet włókninowych jest szybkie, bezpieczne i proste, ponieważ podczas montażu klej nakładamy bezpośrednio na ścianę.

KILKA KROKÓW DO SWOJEJ WYMARZONEJ ŚCIANY

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas montażu fototapety, poniżej przedstawiamy kilka kroków, które należy wykonać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jednym kawałku, można je teraz rozciąć wzdłuż zaznaczonych linii. Następnie należy wyrobić klej do tapet włókninowych i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz rozpocząć nakładanie pierwszej części fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

NAJWYŻSZEJ KLASY FOTOTAPETY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór atrakcyjnych dekorów, które przedstawiają wizytówkę francuskiej metropolii. Są one oferowane przez różnych renomowanych producentów, w szczególności A.S Création czy Walls by Patel. W ten sposób mają Państwo nieograniczone perspektywy w zakresie aranżacji wnętrz, aby przekształcić swoje pomieszczenia w stylową oazę dobrego samopoczucia.

WYMARZONA FOTOTAPETA Z WIEŻĄ EIFFLA ZAMÓW ONLINE

Przekonały Cię zalety fototapety? W takim razie nie przegap okazji - w sklepie internetowym BRICOFLOR przy zakupie fototapety z motywem wieży Eiffla skorzystasz z naszych wyjątkowych usług, w tym z gwarancji najlepszej ceny, dzięki której nie będziesz przepłacał. W przypadku większych planów zalecamy również złożenie indywidualnego zapytania ofertowego z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić w ten sposób jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.