Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA ŚRÓDZIEMNOMORSKA - ROMANTYCZNE SCENY MIEJSKIE NA TWOJEJ ŚCIANIE

Odkryj Koloseum i podziwiaj ekscytującą architekturę weneckiej bazyliki San Marco dzięki fototapecie o tematyce śródziemnomorskiej. Idylliczne tło fascynujących miast regionu śródziemnomorskiego tworzy harmonijną atmosferę, w której można się wyłączyć i cieszyć życiem.

Dowiedz się więcej

Fototapety Śródziemnomorskie

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Cenisz sobie plany budowlane i wciąż szukasz odpowiedniej opcji na projekt ściany? Wtedy masz gwarancję, że znajdziesz odpowiedniego sojusznika w fototapecie. Liczne zalety praktyczne spotykają się z Twoim osobistym, pożądanym wzornictwem, które przekształca Twoją ścianę w wizualną atrakcję.

MARZYCIELSKIE TŁA ŚRÓDZIEMNOMORSKICH KRAJOBRAZÓW

Uwaga globtroterzy! Dzięki fototapecie z motywem śródziemnomorskim możesz wyruszyć w niekończącą się podróż do pięknych okolic południowej Europy. Od harmonijnej idylli krajobrazu, przez cuda architektury, po kulinarne przysmaki regionu śródziemnomorskiego - to wszystko możesz przeżyć we własnych czterech ścianach. Możesz wybrać zbliżenia fascynujących zabytków lub harmonijne panoramy na najpiękniejsze miasta południa. Ekscytującą zmianę znajdziesz w fototapecie z oknem, która da Ci poczucie, że sam jesteś w śródziemnomorskim mieście. Jako inspiracja kulinarna służy śródziemnomorska fototapeta sprawdzi się w kuchni lub jadalni. Można więc delektować się pizzą i makaronem w idyllicznej scenerii morza śródziemnego.

FOTOTAPETA: WIĘCEJ NIŻ ATRAKCYJNY WYGLĄD

Fototapety są synonimem różnorodności i wysokiej jakości w każdej dziedzinie, dlatego mają kilka praktycznych zalet, które czynią je idealnym rozwiązaniem dla gustownego i stabilnego wystroju ścian. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które są z jednej strony trudnopalne, a z drugiej przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej. Ponadto fototapeta z włókniny jest wyjątkowo odporna na wodę i stabilna wymiarowo, dlatego można się nią cieszyć nawet po latach użytkowania i po kontakcie z wodą. Dlatego tapeta z włókniny jest uważana za doskonałą opcję dla ściany w kuchni i łazience. Nakładanie i usuwanie wymaga również niewiele czasu i wysiłku, ponieważ podczas montażu klej nakładamy bezpośrednio na ścianę.

FOTOTAPETA ŚRÓDZIEMNOMORSKA – JAK SZYBKO I PROSTO JĄ PRZYKLEIĆ

Poniżej przedstawiamy kilka kroków, dzięki którym bezpiecznie położysz swoją nową tapetę 3D na ścianie. Na początek należy zadbać o to, aby podłoże było z jednej strony suche i równe, a z drugiej sprężyste i chłonne. Nierówności należy wypełnić i wygładzić za pomocą wypełniacza. Należy również upewnić się, że ściana ma równomierną barwę, ponieważ nierówności wpływają na wynik. Podczas procesu temperatura w pomieszczeniu powinna wynosić około 20°C, unikając przeciągów. Aby zapewnić dokładne nałożenie fototapety z włókniny, można narysować cienkie, pionowe linie prowadzące, które zaczynają się na środku ściany i kontynuują w odpowiednich odstępach po obu stronach. Najlepiej użyć do tego celu poziomicy. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Następnie należy wykończyć masę włókninową i nałożyć ją pasmowo za pomocą wałka do tapet. Po tym, możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę unikać przerw i nachodzenia na siebie, a także upewnić się, że linie przewodnie są zachowane. Za pomocą wałka można docisnąć tapetę wywinąć pęcherzyki powietrza na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Następnie powtórz ten proces dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20°C, unikając przeciągów.

DUŻY WYBÓR - NISKA CENA: RENOMOWANI PRODUCENCI WYSOKIEJ JAKOŚCI FOTOTAPET

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór nowoczesnych fototapet w pierwszorzędnej jakości. Są one oferowane przez różnych znanych producentów, przede wszystkim A.S Création i Walls By Patel. W ten sposób zapewniasz, że Twoje pokrycie ścienne ma więcej do zaoferowania niż tylko atrakcyjny wygląd. 

ZAMÓW TAPETĘ Z MOTYWEM ŚRÓDZIEMNOMORSKIM ONLINE

Wszechstronne zalety fototapet przekonały Cię? Następnie wybierz swój osobisty ulubiony z naszego sklepu internetowego. Aby wspierać Państwa w jak największym stopniu, oferujemy Państwu kilka ekskluzywnych korzyści - na przykład gwarancję najlepszej ceny, dzięki której nie muszą Państwo płacić ani centa za dużo. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Nie przegap okazji i zapewnij sobie wymarzoną fototapetę w śródziemnomorskim stylu w sklepie internetowym BRICOFLOR!